Serbian Nationals 2012

Moderator: Megabaja

Post Reply
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Serbian Nationals 2012

Post by d00m1n80r »

Serbian Nationals 2012
http://wowtcg.cryptozoic.com/tournament ... 8-sep-2012

TopDeck- Beograd
Adresa: Narodnih Heroja 42
Telefon: 011/ 7113066
facebook: http://www.facebook.com/pages/Topdeck-k ... 1700752755
mapa: http://www.facebook.com/pages/Topdeck-k ... k=page_map


Datum: 8 September 2012
Pocetak: 2:00 pm
Registracija: 12:00 - 13:45
Format: Block
Ucesce:
- Opcija 1. 200din, dobija se sve dole navedeno

- Opcija 2. 900din, dobija se sve dole navedeno + 3 bustera pri registraciji

Image


Prvih 15 koji se registruju dobijaju Stonebranch, Ancient of War promo foil card
Image

Top 8 - Series 4 Shaman Deck Box* (na slici je Druid, Shaman se jos uvek nije delio pa nema sliku)
Image

Top 4 - Miniature Voodoo Mask promo foil card
Image

1st Place: 2012 National Champion Messenger Bag, 2012 World Championship Invite

Niko ne zna da li neceg ima u torbi ili je prazna, ali zadnji put kada su ih delili na ebay su se prodavale po ~80$.

Svi koji nemaju dek treba da mi posalju poruku i bice im obezbedjen. U petak od 18:00 do 20:00 bicu u klubu Topdeck za sva pitanja i za one kojima trebaju karte na pozajmicu.

Dekliste su obavezne, blok karte ukljucuju sledece setove:

Aftermath Block
Sets: Throne of the Tides, Crown of the Heavens, Tomb of the Forgotten
Raids and Treasure Packs: Dungeon Decks (Proslogodisnji i ovaj novi koji je izasao sad pocetkom avgusta)
Crafted: (6) Crafted 1-9
Justice: (6) Justice 1-12
Special Releases: Champion Decks
Promotional: BlizzCon 2011 Card, (6) Holiday 1-4, (6) Champ Promo 1-10


Badge/Justice:
(6) Justice 1-12: Melodious Slippers, Moccasins of Verdurous Glooms, Rock Furrow Boots, Treads of Fleeting Joy, Floating Web, Haunt of Flies, Heavenly Breeze, Viewless Wings, Crystalline Brimstone Ring, Deflecting Brimstone Band, Soothing Brimstone Circle, Splintered Brimstone Seal

Crafted:
(6) Crafted 1-6: Fossilized Hatchling, Fossilized Raptor, The Innkeeper's Daughter, Nifflevar Bearded Axe, Puzzle Box of Yogg-Saron, Wisp Amulet, Ultramarine Qiraji Battle Tank, Voodoo Figurine, Ring of the Boy Emperor

(6) Holiday 1-4: Winter Veil Disguise Kit, Apothecary Hummel, Spring Rabbit, Ahune the Frost Lord

(6) Champ Promo 1-10: Aurius, Bath'rah the Windwatcher, Eris Havenfire, Hemet Nesingwary, Keeper Remulos, Klannoc Macleod, Lord Darion Mograine, Lord Jorach Ravenholdt, Mor'zul Bloodbringer, Rhonin
Last edited by d00m1n80r on Mon Sep 03, 2012 8:13 pm, edited 2 times in total.
User avatar
frankie
Posts: 35
Joined: Mon Jan 19, 2009 2:56 pm
Location: Beograd

Re: Serbian Nationals 2012

Post by frankie »

Svaka cast na cimanju, kapiram da su ovo najbrze dobijeni natsi u bilo kom realmu.
Mislim da ce vreme turnira biti malo kasnije, jer se istog dana igra mtg liga u Topdeku.
Svaka cast jos jednom!
...sorry for party rocking...
pekic

Re: Serbian Nationals 2012

Post by pekic »

Jel se busteri pikuju?
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: Serbian Nationals 2012

Post by d00m1n80r »

pekic wrote:Jel se busteri pikuju?
To se ne zna jos uvek, stavicu ovde kad bude vise detalja, do kraja nedelje.
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: Serbian Nationals 2012

Post by d00m1n80r »

Editovan prvi post
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Re: Serbian Nationals 2012

Post by Mladizmaj »

Sta se desilo ?? ko je pobedio i tako to ??
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: Serbian Nationals 2012

Post by d00m1n80r »

Mladizmaj wrote:Sta se desilo ?? ko je pobedio i tako to ??
http://wowtcg.cryptozoic.com/tournament ... /standings

Edi je pobedio ali je predao Frenkiju da moze da ide u Atlantu. Frenki bi verovatno napisao izvestaj da nije otpalio u Koreju, a Edi ne posecuje forum a i otisao je za Vranje, sto je nas ekvivalent Koreje. Videcu da stavim dek liste i slike kad ih sredimo. Mada ima jos ljudi koji su na forumu i igrali su, mogli bi i oni da napisu nesto.
User avatar
frankie
Posts: 35
Joined: Mon Jan 19, 2009 2:56 pm
Location: Beograd

Re: Serbian Nationals 2012

Post by frankie »

Ne mogu da spavam od jet laga pa evo da napisem izvestaj koji nisam mogao ranije:
Ovo je lista koju sam igrao.
Izmenio sam je vece pred turnir, jer sam experimentisao sa listom bez Gutfina i Upheavala, a sa Concussive barrage-om, Throne of the Tides i Chompers-om koji je, moze se reci brutalan sa flipovanim Grglmrgl-om.
Ali lista sa tim kartama jednostavno nije bila explozivna i desavalo se da sa Unleashom izadju samo dva Coastrunera, sto je nedopustivo.
Dakle izbacio sam ove karte, a ubacio jos 6 Coastrunera, smanjio broj Rwl-a na dva i odlucio se na 2x Monstrous Upheaval koji moze da bude dobar finiser ili pomoc za early flip (treci potez).

10 igraca, igra se 5 rundi, Top 4.
Runde se igraju best of one, a Top4 u dve dobijene.

Prva runda vs Mikica Warior
Ja dobijam roll, otvaram se sa Poison Tipped, on krece da mi nanosi solidan dmg, ali u 4. potezu ja uradim Unleash u 6 Roguea...GG
1-0
Druga runda vs Krle Paladin
Krle igra The Forgoten-a, protiv koga imam realno sanse ako se dobro otvorim. Pre mene je igrao sa Zokijem koji isto vozi Murloke, malo drugacije od mojih i ovaj ga spusti na 1, ali tu stane i Krle ga dobije. U principu Krle dobija roll, ja se dobro otvorim i spustim ga na 2, ali tu me napusti sreca i ne uspem da topdekujem nista i sa praznom rukom docekam poraz.
1-1
Treca runda vs Damjan Warrior
Malo sam se izbedacio sto me je Krle dobio, a i bio sam nesto nervozan jer sam morao da putujem i da se pakujem, tako da nisam polagao mnogo nade u ovu partiju. Cuo sam da je Perovic sklopio odlican dek Damjanu i nerado sam poceo da igram. E sad, iz lose ruke, maliganisao sam jos u goru dok je Damjan insistirao da zadrzi svoju iako nije bio zadovoljan. Ovde su dosli do izrazaja Gutfini koje sam spustio gomilu. Udarali smo se medjusobno, ali nista spektakularno dok tamo u nekom 10 potezu nisam odigrao Unleash. Damjan nije povukao ni jedan od svojih uber Equipementa sa kojima bi me lako dobio. Rekao mi je da je zadrzao tu ruku jer je u njoj povukao dva protektora.
2-1
Cetvrta runda vs Nenad i njegov Ogre (me smash- u die) dek
Na zadnjem battlegroundu Nenad je dominirao sa ovim dekom, osvojio tur i izmedju ostalih pregazio i mene u Top4.
Iznenadio sam se kada mi je rekao da mu danas ne ide i da ima samo jednu pobedu. Bez obzira znam kakav mu je dek i pocinjem partiju oprezno. Izgleda da zaista nije bio njegov dan i da mu nista nije polazilo za rukom, dok sam ja odigrao semi solidnu partiju i uspeo da ga dobijem.
3-1
Peta runda vs Petar Grand Crusader
Petar ceo dan dominira field i nema ni jedan poraz. Covek bez obzira na rezultat samnom ulazi u Top4. Igrao je arenu celu noc i probudili su ga u 13h za turnir, ali ga to ne sprecava nakon osvojenog roll-a, da u trecem potezu spusti Grand Crusader. Inace povukao sam solidnu ruku. Bio je toliko fin da mi je dao i potez fore koji ja ne uspevam da iskoristim i decko me udari za milion za svojim jeftinim kreaturama koje imaju sentinel.
Svaka cast
3-2

Top4 : Petar, Edi, Krle i ja

Pre pocetka turnira, cilj mi je bio da udjem u Top4 zbog Maske koja ide u nagrade. Odavde mi vise nije bilo bitno sta cu da uradim i igrao sam rastereceno.

Polufinale vs Petar (opet)
Ovo je bila najneizvesnija partija.
Igra se na dve dobijene, gde ja jedino vidim svoju sansu.
Covek dobija roll, a ja uber ruku sa kojim 100% dobijam u 4 potezu...samo sto ne stizem do tog poteza jer on mene u svom 4. udari za leathal dmg...ovde se osetim kao popisan i bio sam ubedjen da ne mogu da dobijem ovaj dek (ili bilo ko drugi)
Porazeni bira ko ce prvi i ja biram da igram prvi drugu partju. Solidna ruka, ide sve u moju korist, mada se i on otvara kako treba, ali posto sam ja igrao prvi dobijam ovu partiju u Unleash stilu. Treca finalna, on bira da igra i radi maligan, a ja vucem ruku sa 2x Poison Tipped, Unleash, Rwl i Monstruos Upheeval. Spustam Poison Tipped, on uradi Righteous Cleanse, razmislajm, ma sta ima veze, spusticu mu drugi, odradicu Unleash i finisiracu eventuano sa Upheavalom. Tako i krenem, spustim drugi P.Tipped, a on mrtav ladan opet uradi Cleanse. Ja ne verujem, mislim da mi je skocio pritisak na 300. Medjutim primetim jednu interesantnu stvar, a to je da ima samo dve karate u ruci, nije spustio Crusadera i po njegovim akcijama na fieldu (sklanjanje mojih 2/1 kreatura) nema tu kartu kod sebe. Ja se odlucim za old fashion Unleash + Rwl, bez Poison Tipped-a ali pre toga mu nanesem 10 dmg sa Upheavalom i flipujem heroja. Tako i bude i ja dobijem partiju. Neocekivano

Na drugoj strani Edi pobedjuje Krleta.

Finale vs Edi (Rogue/ Warlock)
Ovde sam imao neku minimalnu sansu, tj. da on ne povuce nista, a ja da povucem God like ruku i igram prvi, sto se naravno ne desava. On jednostavno ima 3x kvaliteniji dek i u obe partije u petom potezu mi spusta Ulthok-a i nejmuje Coastrunera...GG
E sad, da sam igrao onu listu koju sam hteo, sa Concussive barrage-om, mozda bih mogao da ga dobijem i posle ovoga, ali to je sad sve teorija...

Edi mi preda partiju jer ne moze da ide u Atlantu zbog posla...

Eto to je izvestaj sa prvih WoW tcg Natsa u Srbiji.
Inace 10 igraca nije lose, citao sam po forumima da je negde bilo njih 8 :)

Puno pozdrava iz Gangnama.

P.S. Mogao bi jos neko da napise nekada izvestaj...vise sam se smorio i imam utisak da niko ovo ne cita
...sorry for party rocking...
Post Reply

Return to “WoW TCG turniri”