GaleForce 9 roba

Moderator: Mago

Post Reply
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

GaleForce 9 roba

Post by TheMarko »

Jel moze da se naruci i koliko kosta sledece:
GF9 lepak u bocici
Nozici za GF9 skalpel (drsku imam, samo mi treba kutijca sa dodatnim nozicima . . .)
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
User avatar
Faldang
Posts: 317
Joined: Thu Jun 02, 2005 9:06 am
Location: Batajnica
Contact:

Re: GaleForce 9 roba

Post by Faldang »

Za lepak, da li misliš na PVA glue ili na super-lepak? Pretpostaviću ovo drugo :) Super lepak (30 ml) je 525 din, mada nije sigurno da ga imaju na lageru.

Dodatni nožići za skalpel, na žalost, ne mogu da se nabave
User avatar
TheMarko
Posts: 639
Joined: Sun Jan 22, 2006 2:24 am
Location: Altdorf
Contact:

Re: GaleForce 9 roba

Post by TheMarko »

Jeste super lepak, ali super lepak mogu i obican da koristim, nozici su bitni . . .

Hvala u svakom slucaju . . . nista od mene danas . . .
There is no problem a cannon* can't solve.
Dzon Vejn wrote:Ali uopste nije poenta u tome... poenta je da ti:
1. Nemas veru u Sigmara, i zato ti Hellblaster ne radi protiv goblina, kostura, itd.
2. Verujes u tamo neke tenkove, i ostale alternativne metodologije imperijalne borbe, dok je u stvarnosti Hellblaster osnova svega :D - dakle topovi, mortari, handugnneri, tenkovi - to sve dodje i prodje; jedino je Hellblaster siguran posao ;).
*Zbog promene sistema koji igram, ovo treba citati kao "combined late US veteran artillery barage of 12 or more barrels with first roll to range in success"
Post Reply

Return to “Grenadier Games”