Battlefoam Eco Box proizvodi

Moderator: Mago

Post Reply
User avatar
Faldang
Posts: 317
Joined: Thu Jun 02, 2005 9:06 am
Location: Batajnica
Contact:

Battlefoam Eco Box proizvodi

Post by Faldang »

Poštovane mušterije,

želimo da vam ovom prilikom skrenemo pažnju na veoma zanimljive artikle firme Battlefoam. U pitanju su Eco Box proizvodi za transport i skladištenje figura, napravljeni od izdržljivog tvrdog kartona i sa plastičnom drškom za nošenje.

Ovi proizvodi su odličan izbor za igrače koji imaju ograničen budžet, ali i dobar i jeftin način skladištenja figura za veliki raspon igara. Kutije dolaze u tri moguće boje, a pena i sunđeri u njima imaju doživotnu garanciju firme Battlefoam.

Više informacija na ovoj adresi
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Battlefoam Eco Box proizvodi

Post by joggy »

da li su foamovi za ove boxove kompatibilni sa onim iz normalnih boxova
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Faldang
Posts: 317
Joined: Thu Jun 02, 2005 9:06 am
Location: Batajnica
Contact:

Re: Battlefoam Eco Box proizvodi

Post by Faldang »

joggy wrote:da li su foamovi za ove boxove kompatibilni sa onim iz normalnih boxova
Za Eco Box piše da pasuju Battle Foam Large (15.5W x 12L") trejevi, kao i Battle Foam Small (11.5W x 7.75L") jedan do drugog. U Stacker Box pasuju takođe Battle Foam Large, dok je D-Box malo specifičan.

Mogu da pogledam koju veličinu trejeva imaš ako mi kažeš koje tačno torbe imaš od ranije :)
Post Reply

Return to “Grenadier Games”