ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Moderators: Telion, Hypodermic, Mrzimsvee

Locked
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Ovako, proteklih dana vecina vas je dobila grupnu poruku na Facebook-u, a neki su i dobili PM ovde, na forumu, u kojem Vam se postavilo pitanje u vezi predstavljanja nase zemlje na ETC-u u Pragu.
Finansijska situacija je takva kakva je, pa mi se cini da ce ove godine ona igrati jednu od bitnih uloga kada je sastav tima u pitanju, ali to ne treba da vas odvrati od eventualne zelje da se pomogne nasem timu i ljudima koji ce tamo ici. Elem, o tim stvarima nesto kasnije, sada bih zeleo da sve ljude koji su dobili poziv ovde javno "popisem" kako bi svi imali uvid u to kako ce se tim sastavljati ove godine i ko su njegovi potencijalni clanovi.
Dakle, ljudi na koje trenutno mogu da racunam su:
1. Djordje Sutic (clan tima 13/14)
2. Miljan Otovic (clan tima 13/14)
3. Igor Uzelac (clan tima 13/14)
4. Milan Popovic (clan tima 14)
5. Dimitrije Stevanovic (novi clan)
6. Miroslav Poznic (novi clan)
Samnom to cini trenutnih sedam clanova koji bi, u slucaju da se tako dogovori isli sigurno.

A postoji nekolicina vas koja mi jos nije potvrdila, iz razlicitih razloga:
1. Luka Dragacevic (bivsi kapiten, clan tima 13/14)
2. Nikola Nikolic (nije se javio, clan tima 13/14)
3. Petar Jovanovic (nije siguran, novi clan)
4. "Clan iznenadjenja" (jos uvek treba da se prepracunamo oko novca, novi clan)

Dok, takodje, ima i ljudi koji nisu zainteresovani/ne mogu da igraju na ETC-u, iz potpuno opravdanih razloga:
1. Nemanja Dojkic
2. Dusan Vasic
3. Rastislav Vukovic
4. Nenad Nikolic
5. Predrag Vasiljevic (postoji mala sansa da bi isao kao Coach, ukoliko se pokaze potrebnim)
6. Dorian Mogos

A zeleo bih, ovom prilikom da pozovem i sve ostale zainteresovane da se jave ovde ili meni na PM (ako su stidljive prirode), kako bismo sto pre imali "bazu" ljudi koji bi mogli da ucestvuju u timu, a ovde mislim prvenstveno na sve ucesnike Belgrade Winter Warriors turnira i ostale domace WH40k igrace.

Sta kada se tim oformi, a neko misli da je nepravedno izostavljen?
Kao sto smo do sada doktorirali, nasa zajednica je toliko mala da je svaki vid kvalifikacija za ETC tim suvisan, tako da ce se tim sastavljati po principu:
-Ko je dobar igrac/voljan da poboljsa i/ili izmeni svoj stil igre
-Ko moze finansijski da podnese put u Prag
Svako ko ispuni ova dva preduslova zasluzuje da bude deo tima, a kako je prvi preduslov diskutabilna kategorija, kao i do sada, postojace mogucnost "Izazova", koji ce funkcionisati po sledecem principu:
-SVAKI trenutni clan tima (ukljucujuci i kapitena) moze biti izazvan, i izazov se ne moze odbiti
-Svaki igrac pravi vojsku po trenutnim ETC pravilima
-Dozvoljen je proxy, mada mislim da imamo toliko siroki dijapazon figura u zajednici da za tim nema potrebe
-Igra se "Best of 3", s tim da prvu partiju igraci igraju sa vojskama koje su oni sastavili, drugu tako sto zamene vojske sa protivnikom, a trecu ponovo sa svojom vojskom

Toliko za sada u ovom uvodu, na ostalim temama mozete potraziti aktuelni Rulespack i FAQ, kao i diskutovati o ETC-u generalno.
Ovde bih Vas zamolio da pisete stvari vezane samo za formiranje naseg tima.

Hvala.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Proslo je nesto vise od mesec dana, pa mislim da je vreme da jedan "presek".
Hvala jos jednom svima koji su se odazvali i potvrdili da su zainteresovani za odlazak u Prag na ovogodisnji ETC, a ovo su neka od pitanja na koja bih voleo da mi date kratke odgovore:
1. Ljudi koji su potvrdili da bi isli (Sutic, Otovic, Uzelac, Popovic, Stevanovic, Poznic) da li i dalje vazi ovo da imate zelje i mogucnosti da idete u Prag pocetkom avgusta, konkretno 5.-9. avgust (ESC 5. i 6., a ETC 7-9.)?
2. Ljudi koji nisu mogli da se izjasne kada sam ih prvi put pitao (Dragacevic, Nikolic, Jovanovic) da li je doslo do nekih promena/odluka?
3. Ljudi koje sam mozda nepravedno izostavio, a nisu se javili do sada, da li vas ima takvih?

Ne zelim nikoga da pozurujem, krajnji rok za odluku da li ce tim ici na takmicenje je jun, odnosno rok za prijavu tima i uplacivanje ucesca, ali zeleo bih da napomenem da se ovo dosta razlikuje od prethodne dve godine i da bi nam znacilo, ukoliko se dogovorimo da idemo, da se sto ranije dogovorimo oko nacina prevoza i smestaja u Pragu kako bismo mozda to sve rezervisali ranije, jer verujem da ce nas onda sve to kostati manje novca, sto, verujem, svima ide u korist. Takodje, ona druga korist koju cemo od toga imati je ta, sto ce ljudi koji idu na ETC i oni koji su voljni da im pomognu u pripremama imati vise vremena za testiranje razlicitih kombinacija armijskih listi i taktike.

Povodom svega toga, zeleo bih da pitam sve zainteresovane da li im odgovara da organizujemo jedan sastanak, kako bismo o svemu ovome prodiskutovali uzivo, posto je tako mnogo lakse..?
Za sad necu predlagati datum, samo imajte u vidu sastanak tokom ovog ili sledeceg meseca.

Toliko za sada.


P.S.
Ukoliko sam nesto zaboravio, dodacu sutra ili prekosutra u ovaj post, kako ne bih gusio temu, tako da bacite pogled na post jos jednom u subotu-nedelju.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by CheMilan »

agree za sastanak
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by igor »

Sastanak, ali sto pre ako je moguce. :wink:
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Dellamorte »

Imam i zelju i mogucnost,tu sam da na bilo koji nacin pomognem/oprobam liste,cak i ako ne budem u timu :)
pratim desavanja ovde,a sto se tice sastanka,svakako sto pre,mislim da bi idealno bilo ili za ovaj vikend ili neki dan tokom sl nedelje :)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Ota
Posts: 280
Joined: Thu Apr 18, 2002 6:21 am

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Ota »

Moze sastanak.
Djenrale uzalud te traze,
cuvaju te sve bozije straze.
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Ok, dosta ljudi je za sastanak pa sledi pitanje, da li vam za to odgovara:
a. petak uvece (od 18h, verujem da ce do tada svi koji rade biti slobodni)
b. subota (bilo koje vreme)
c. nedelja (bilo koje vreme)


Ovo su neka tri najrazumnija termina, naravno, ukoliko svima odgovara i neki cetvrti, lako se mozemo dogovoriti.
Takodje, imajte u vidu da je sledeci vikend Uprising, i da ce mozda neki nasi ljudi ici na taj turnir.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Pacowar
Posts: 16
Joined: Sun Oct 05, 2014 11:52 am

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Pacowar »

Meni je skroz ok petak kasno popodne ili uvece, mogu doci u Bg. Takodje mi je i subota dobra jer mogu i odigrati partijicu :)
Veliki pozdrav!
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by CheMilan »

Sve odgovara.
Bahati.jpg
Bahati.jpg (21.5 KiB) Viewed 7426 times
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
Ota
Posts: 280
Joined: Thu Apr 18, 2002 6:21 am

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Ota »

U principu meni ovim redosledom:
Nedelja,
Subota,
Petak.
Djenrale uzalud te traze,
cuvaju te sve bozije straze.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Dellamorte »

Subota,Nedelja pa Petak :)
mada kako vecina kaze.
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by igor »

petak :wink:
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by joggy »

zavisi o kojem se datumu radi. Ako je ova nedelja u pitanju, onda najvise odgovara subota
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Konkretna tri dana koja su u opticaju za sastanak su 20./21./22. mart, odnosno ne sledeca, nego ona tamo nedelja.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by joggy »

onda mi vise odgovara petak
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Iskreno, pokusao bih da izbegnem subotu, cisto zbog broja ljudi koji se tog dana skuplja u klubu. Vecini ljudi je ili svejedno, ili su napisali da im odgovara petak, osim Ote, kome najmanje taj dan odgovara, a kao druga opcija namece se nedelja.
E sad, ostavicu jos dva dana ovo pitanje otvoreno (zbog evenutalne promene misljenja, iznenadnih obaveza i sl.), a nakon toga cu odrediti tacan termin kada bismo trebali da se sakupimo. Bilo bi dobro da se ostali koji su ukljuceni oko ETC-a a nisu se jos izjasnili da to ucine, a pogotovo Ota da javi da li bi mogao da dodje, uprkos tome sto je naveo da mu petak najmanje odgovara..?

Takodje, nezavisno od toga kojeg dana se sastanemo, voleo bih da, ko ima vremena, pogleda neke cene prevoza i/ili smestaja u Pragu, kao i cene generalno kako bismo znali o kojoj cifri govorimo kada je putovanje i boravak u pitanju (+ucesce na ETC-u i eventualno na ESC-u).
Sve ostalo (sastav tima, uloge, armije, trening partije) dolazi posle, kada ustanovimo da li cemo ove godine ici kao tim na ETC u Prag.

Hvala svima.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

++ OBAVESTENJE ++

Sastanak povodom organizacije tima za ETC bice odrzan u PETAK, 20.03.2015. sa pocetkom u 18h.
Bilo bi lepo kada bi svi koji su ukljuceni u pricu oko organizacije i formiranja tima dosli na sastanak.
Naravno, pozvani su i oni koji zele da pomognu oko trening partija.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Megabaja »

vidimo se...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by igor »

Taman, dolazim!
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

++ ZAKLJUCAK SA SASTANKA (20.03.2015.) ++

Na danasnjem sastanku povodom formiranja tima koji ce predstavljati Srbiju na ovogodisnjem ETC-u u Pragu, u igri Warhammer 40.000, prisustvovali su:
1. Djordje Sutic (clan tima 13/14)
2. Miljan Otovic (clan tima 13/14)
3. Igor Uzelac (clan tima 13/14)
4. Nikola Nikolic (clan tima 13/14)
5. Milan Popovic (clan tima 14)
6. Luka Dragacevic (bivsi kapiten, clan tima 13/14)
7. Dimitrije Stevanovic (novi clan)
8. Nemanja Jovicic (trenutni kapiten, clan tima 13/14)
Svi gorenavedeni trenutno cine nas tim za ovogodisnje takmicenje uz Miroslava Poznica (novi clan), koji nije prisustvovao sastanku, ali je potvrdio da se moze racunati na njega.

Na sastanku se govorilo o pitanjima transporta i smestaja u Pragu i vezbanju za takmicenje.

Jos jednom bih zeleo da napomenem da, ko god misli da je nepravedno izostavljen iz tima za ETC moze slobodno da izazove bilo kog clana tima u kom slucaju se prati "procedura" izazova, Best-of-3, kao sto je opisano u prvom postu ove teme.

Vise informacija sledi u narednim nedeljama.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Pa, fino smo poceli sa pripremnim partijama...
Juce i danas odigrali smo 7-8 dobrih bitaka, i nadam se da ce se taj "trend" nastaviti, pogotovo sto znamo sve rokove.
Voleo bih da Dimi i Igor pokusaju da nadju vremena makar za jednu partiju nedeljno, cisto da bi polako poceli da se uigravaju za ETC "stil" i misije.
Ne moram da napominjem (svima) da se slobodno cujete, za neku partiju tokom nedelje, preko PM-a, sms-a, Facebook-a, Skype-a, Viber-a, WhatsApp-a, itd. sa drugim clanovima tima i/ili ljudima koji zele da nam pomognu u pripremama- za sad je bitno da se "prodju" sve misije i da se podsetimo malo kako to sve funkcionise po ETC pravilima.
Liste i uloge ce se iskristalisati tokom maja i prve polovine juna, do predaje listi, a onda cemo se prebaciti na taktiku i proucavanje protivnika.

:commisar:
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by CheMilan »

Da li bi bilo ok da napravimo jedan dan (Nedelja ili Subota) kad bismo mogli da se skupimo i odigramo po partiju ili po 2 partije? Ako ne za svaku nedelju makar sad da se dogovorimo za sl vikend?
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by igor »

Sto se mene tice moze, samo kazite tacno koji dan da se organizujem unapred.
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by CheMilan »

zbog tebe sam napisao i ovaj post :D
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Megabaja »

u principu, mislim da bi svaka nedelja bila super, relativno je prazna, tu su samo ancient battles, nije guzva...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Dellamorte »

Da se i ja oglasim :)
Primljeno k znanju i vec cu poceti sa trening partijama.Inace sutra sam ceo dan u klubu pa ko voli nek izvoli :) probacu BA listu sa 3 jeroplana.
Do Svadbe ne mogu da garantujem nedelju al svakako mogu da garantujem najmanje 2-3 odigrane partije za sedmicu ;) Vidimo se sutra(sa nekima) pa da udjem u klot-frket
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Ako se dobro secam, Poznic dolazi u petak, a najverovatnije sam i ja tada u klubu..ako jos neko moze da svrati, bilo bi dobro danas se ponovo okupi sto vise.
Naravno, nije obavezno od 14h, vec kad god ko moze da stigne, samo imajte u vidu da nema svrhe da pocinjete partiju nakon 18.30-19h, zbog vremena.
:commisar:

P.S. Svi koji nisu u timu, a nemaju problema da odigraju jednu bitku po ETC pravilima, takodje mogu da svrate.
(mada mislim da se to vec podrazumeva)
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by igor »

Moze neko da mi pojasni tacnu cenu ucesca za timsko(60e!!??) + koliko je za singles(15e)? Nesto mi je ovo mnogo, moguce da sam lose skontao?
Ispada 75e po coveku... :roll:

Dokument: https://www.dropbox.com/s/n2yi86g84hbyu ... 5.pdf?dl=0
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Dap, tako je: 60e za ETC + 15e za ESC.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by igor »

Telion wrote:Dap, tako je: 60e za ETC + 15e za ESC.
Mnogo, mnogo :argh:
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

igor wrote:
Telion wrote:Dap, tako je: 60e za ETC + 15e za ESC.
Mnogo, mnogo :argh:
Ali je ONCE-PER-GAME(YEAR). :grin:
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by joggy »

najomrazenija recenica O:) I told you so....
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

chtiofonce wrote:All rights captains, time to check in : we need an updated estimate of teams entering the tournament because we are placing the purchase orders for all things logistics.

So please each captain let us know if you are showing up this year and if you are bringing a coach or not.

You have two weeks to report here then we'll make some structuring decisions based on updated expected attendance.

Thanks to provide feedback asap.
Ovih dana (kada jos malo vidimo za prevoz i smestaj) cu ih obavestiti da li dolazimo i da li imamo Coach-a.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by igor »

Moj savet: U sledece dve nedelje da svi koji hoce sa ucestvuju daju 100-150e kaparu za prevoz/ucesce/smestaj. Time osiguramo dal imamo ljude i idemo. Nadam se da je svima jasno da je ovo krajnji rok dal se ide ili ne?
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by CheMilan »

Ja cu da donesem pare :)
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Cini mi se da nije ovo krajnji rok, vec samo zele okvirno da znaju koliko timova da ocekuju.
Krajnji rok ce biti tek tamo u junu.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Ota
Posts: 280
Joined: Thu Apr 18, 2002 6:21 am

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Ota »

Mislim da mozes da nas prijavis. Ovako ja kao sto sam rekao i da mi se dogodi da ne mogu da idem iz ma kakvog razloga pokricu ucesce na singl i timskom turniru.
Pretpostavljao sam da ce cena biti 70e i to je to. Za dalje cemo videti ali ako neko mora da ide umesto mene imace to pokriveno.
Djenrale uzalud te traze,
cuvaju te sve bozije straze.
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by igor »

Telion wrote:Cini mi se da nije ovo krajnji rok, vec samo zele okvirno da znaju koliko timova da ocekuju.
Krajnji rok ce biti tek tamo u junu.
Okej nije po njima krajnji, ali mene zanima dal idemo ili ne. Dal da uzimam godisnji za etc i zbog tog datuma planiram drugi godisnji..
Da znam koliko para mi treba da odvojim - ne samo na smestaj/prevoz/ucesce/troskovi nego i za nabavku figura. Ne bih da jurim/pljunem pare u zadnji trenutak ili da znam da sam se bezveze drndao i kupovao ako ipak ne odemo. :(
Nadam se da me razumes, uskladjivanje godisnjeg mi je najvaznije i zbog samog posla mi je jako bitno da sto pre to resim.. :wink:
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by Telion »

Naravno da te razumem, ali moj prethodni komentar nije dovodio u pitanje da li idemo ili ne, nego si ti napisao da je to krajnji rok, pa sam te samo ispravio, da ne bi doslo do zabune. Pazi, kao sto je Ota napisao, mi idemo, ali jos uvek na znamo da li ce nas biti sa Coachem ili ne. Neki timovi tamo pisu kako ce imati 5-6 igraca i da ce im trebati 2-3 Merca itd itd..ovo pitanje je postavljeno samo kako bi se okvirno utvrdio broj timova radi organizacije.

A mi idemo, pa idemo... :commisar:
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC 2015 - Sastav Tima Srbija

Post by igor »

Ahaaaa, sorry :)
Nisam skontao, mislio sam da je jos uvek u vazduhu da li idemo ili ne :) :) :)
U jbt, ekstra onda, do kraja meseca onda planiram kako i sta za odmor/finansije.

Idemooooo, road trip :grin: :commisar:
Locked

Return to “ETC podforum”