[ETC 2016] Tim Srbija

Moderators: Telion, Hypodermic, Mrzimsvee

Locked
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

[ETC 2016] Tim Srbija

Post by Telion »

Drugari,

Nakon dva velika fail-a (ETC 2015 u Pragu i WTC u Zagrebu), stvarno nemam ni zelje, ni volje, ni potrebe, da budem kapiten tima.
Zajednica trenutno ne pokazuje dovoljno interesovanje za ovo, tako da je mesto kapitena od danas upraznjeno i dostupno za bilo koga ko zeli da se bavi ovim.
Do izbora novog kapitena ostacu na warhammer.org forumu zvanicno ja, cisto da bismo imali uvid u desavanja. Bilo ko ko zeli da pogleda sta se desava na tom delu foruma moze da me kontaktira na PM kako bih mu dao username i password.

Hvala.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: [ETC 2016] Kapiten tima Srbija

Post by Dzon Vejn »

Mene ne interesuje ni ETC, ni kapitenstvo, ni username, ali posalji password :).

Salu na stranu, ne znam sta se rage-quittingly-lozis: i za takmicenje u nasoj zemlji su JEDVA nakalemljeni timovi, za inostranstvo jednostavno nema ljudi (tj. preciznije para) i to je to. Sa time se treba pomiriti, malo odustati od forsiranja ETC price (koja ostatku i onako premale zajednice ni malo ne prija), i nastaviti dalje sa normalnim (BRB) 40K igranjem.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: [ETC 2016] Kapiten tima Srbija

Post by Megabaja »

+1 za Nedzada
ako se na prolece ekipa sakupi, idemo, i to je to. Do tada, igrajte 40k bez nekih velikih ocekivanja, osim zabave, koja ionako treba da bude primarna.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: [ETC 2016] Kapiten tima Srbija

Post by Telion »

Kao sto neki od vas vec znaju, ove godine planirano je da se ide na ETC u Atinu.
Ekipu ce, ponovo, voditi El Kapiteno Luka (RatGod), i za sada je plan da se okupi sto vise igraca iz Srbije, a tim bi, u nedostatku nasih igraca, upotpunili Italijani koji su nam izasli u susret i ponudili pomoc ne samo u ljudstvu, vec i u minijaturama koje nam fale za liste.
Svi zainteresovani mogu se javiti Luki.

Hvala.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
Locked

Return to “ETC podforum”