ETC tim 2013

In imaginary world of happy pony land

Moderator: teclis

User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: ETC tim 2013

Post by kgkid »

Ja sam na nekom sluzbenom putu od subote do 15. marta. Zavisno od toga kako tamo prodjem, probacu da dodjem do BG 17. 3. Istina je da bi trebalo da se najave turnira odrade malo ranije.

Inace, vec znam da cu propustiti Slavonski Brod, jer je tada mom klincu rodjendan, ali necu biti u mogucnosti da tada organizujem nista ni u KG.

Turnir u KG da bi se odrzao, moram da na'vatam nekoliko ljudi da odobre prostorije i slicno. Bilo kako bilo, najava ce biti bar mesec dana unapred.

Nakon izbora tima, moze, nesto lakse, da se organizuje timski trening ovde, ali o tome kad dodjemo dotle...
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: ETC tim 2013

Post by teclis »

Brain Damage wrote:11-12 dana je mnogo malje od pozeljnih mesec dana ili bar 3 nedelje za najavu. U Kregujevcu nije jos odrzan ni jedan trening. Mislim da bi 24. ili 31. mart i 21 april bili najbolji datumi.

Meni je iskusinjo rekao na fb chatu da posle broda nema vishe nista - formira se tim... E sad, dal iko ovde slusha mladju :) ?

E sad maksa ne moze vikend (16. i 17.), kirgan i mladja ne mogu sledeci vikend (23. i 24.). Koga da ostetima a da ne ostetim vas novosadjane :) ?
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: ETC tim 2013

Post by teclis »

Imate do sutra da se izjasnite ko jos moze, ili ne moze!


Meanwhile http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 8&t=111938

BG miniturnir ce se igrati po najnovijem draftu!


Budite pozdravljeni!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: ETC tim 2013

Post by Dzon Vejn »

Meni je svejedno - sanse za igranje vikendom su mi jednako random u oba slucaja. Ako budem mogao da dodjem da pripomognem, doci cu rado.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Brain Damage
Posts: 22
Joined: Sun Feb 04, 2007 4:16 pm

Re: ETC tim 2013

Post by Brain Damage »

Kad god da se odrzava ja moj dolazak mogu potvrditi tek koji dan pre turnira. Ja i dalje predlazem 31.3. kao najbolji datum, da se izbegne brzanje a mozda i doceka FAQ za nove kljige.
Maxa
Posts: 22
Joined: Tue Jan 26, 2010 8:50 pm
Location: Novi Sad

Re: ETC tim 2013

Post by Maxa »

31. sto se mene tice! :)
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: ETC tim 2013

Post by Iskusinjo »

17. ili 31. su ok. :D Samo da nije 23. i 24. :|
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: ETC tim 2013

Post by teclis »

31. onda. Je l' to u redu dule da se objavi onda na podforumu 'turniri i desavanja'
Warhammer ETC kvalifiakcioni turnir 31.03.2013.


Održaće se u prostorijama kluba Zmaj sa početkom u 12:00.

Raspored:

11:30 - 12:00 Okupljanje i raspakivanje armija
12:00 - 14:30 Bitka I
14:30 - 15:00 Pauza za ručak
15:00 - 17:30 Bitka II
17:45 - 20:00 Bitka III
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC tim 2013

Post by igor »

Au ne mogu ja 31. Tetki mi rodjendan, stvarno je bitno.
Molim da bude 17. !
Hvala!
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: ETC tim 2013

Post by teclis »

Dakle dvojica ne mogu 24. i dvojica ne mogu 31.

Prosao je deadline do petka sto sam napisao.

Stavio sam proglas na podforumu 'turniri i desavanja'


Vidimo se 17. marta za tacno 9 dana. Pozdrav
User avatar
Brain Damage
Posts: 22
Joined: Sun Feb 04, 2007 4:16 pm

Re: ETC tim 2013

Post by Brain Damage »

Ako ima zainteresovanih za European Singles Championship (07.- 08.08.2013, Novi Sad
upad 20 EUR, hrana nije uracunata) molio bih da se jave.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: ETC tim 2013

Post by teclis »

Brain Damage wrote:Ako ima zainteresovanih za European Singles Championship (07.- 08.08.2013, Novi Sad
upad 20 EUR, hrana nije uracunata) molio bih da se jave.
Dokle kad treba da se javim i platim? Ovo pitam za singles


I zanima me, kapitenu, konacni tim kako glasi pa da se nadje i usaglase armije :)
User avatar
Brain Damage
Posts: 22
Joined: Sun Feb 04, 2007 4:16 pm

Re: ETC tim 2013

Post by Brain Damage »

Dakle, ove godine smo uspeli da odigramo dosta turnira i prosirimo broj zainteresovanih za ETC sto je odlican uspeh i nadam se da ce se tako nastaviti i u sledecim godinama kad turnir ne bude u Srbiji. Nacin koji smo odabrali za rangiranje igraca nije bio najidealniji, ali za prvi put mislim da je zadovoljavajuci. Ne bih sad detaljisao oko toga, posto mi je tesko da na forumu istaknem poentu. Tako da ne duzim, tim ce izgledati ovako:

1. Marijan SKA
2. Mladen OK
3. Dopudja BRE
4. Jagos VC
5. Kirgan WOC
6. Bogdan
7. Teclis
8. Joske HE
9. ja(Andrija) NPC

Predlazem da za dogovor nadalje koristimo ovu temu na valhalinom forumu, da bi se izbeglo dupliranje postova.

Pitanje za Bogdana i Djordja, posto bih ja voleo da izbegnemo dve ipak najslabije armije, interesuje me koje armije bi bile alternativa (uzmite u obzir nabavljanje/sastavljanje iste). Da li dolaze EMP, LM i CD u obzir.

I ako neko ima novu HE knjigu neka mi objasni kako i ja do njie da dodjem.
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: ETC tim 2013

Post by Iskusinjo »

Да ли би неки орк и / или патуљак хтео да одигра припремне битке за ЕТЦ (по ЕТЦ формату) у недељу, 30. јуна? Играм са огрима. :)
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: ETC tim 2013

Post by igor »

Iskusinjo wrote:Да ли би неки орк и / или патуљак хтео да одигра припремне битке за ЕТЦ (по ЕТЦ формату) у недељу, 30. јуна? Играм са огрима. :)
Ae dolazim ja sa orcima da ti se revansiram za Zagreb, i ubistvo GUO-a. ;)
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: ETC tim 2013

Post by Iskusinjo »

Одлично! :twisted:
Да ли може неко да контактира Броја 1 за патуљке, да види да ли је заинтересован? :)
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: ETC tim 2013

Post by Iskusinjo »

Молим вас, обуставите потрагу ѕа Бројем 1. :D Играћу другу партију у недељу са Јагошем.
Locked

Return to “Warhammer Age of Sigmar's Fantasy Battles”