Warhammer Underworlds @ETC2019

In imaginary world of happy pony land

Moderator: teclis

Post Reply
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Warhammer Underworlds @ETC2019

Post by Telion »

Pozdrav svima,

Kao sto neki od vas vec znaju, pokrenuta je inicijativa za organizacijom WU side event-a na ETC-u ove godine u Novom Sadu. Datum odrzavanja je 07-11.08., a tacni datum odrzavanja, kako individualnog, tako i timskog dela takmicenja ostaju da se definisu. Timovi ce ove godine biti sastavljeni od 5 igraca, ali je ideja da se dozvoli vise nacionalnih timova, kako bi sto veci broj timova mogao da ucestvuje i za sada imamo zainteresovane Britance, Francuze, Italijane, Nemce, ali i Australijance.. Ja se nadam da ce, pored nas, ucestvovati i timovi iz susednih zemalja i da cemo uspeti da pokrenemo ovu pricu, jer ipak je jedan Ultimate competitive game. :grin:

Dakle, mozete se prijaviti u komentarima ispod, na primer:
Prijava: Pera Peric - igrac
ili
Prijava: Pera Peric - sudija
Da, trebaju nam i sudije, a videcemo da neke damo mi, kao domacini, ali i da dodju neki stranci. Ko nije upoznat, sudije obicno imaju obezbedjene troskove smestaja (i puta, ali za ovo nisam siguran) i dobijaju neku dnevnicu. Vise informacija kada saznam detaljno od organizatora, ako nekoga zanima.

Eto, to je to za sada.


P.S.
Prijava: Nemanja Jovicic - igrac :)
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Knight
Posts: 552
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Re: Warhammer Underworlds @ETC2019

Post by Knight »

Ja sam za :)

Pre svega bh se igrao, nemam ja zivce kao Dule da mogu da sudim xD
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Warhammer Underworlds @ETC2019

Post by Hypodermic »

Prijava: Predrag Vasiljevic - sudija ako nas bude za preko 2 tima, igrac ako nas bude manje... pod predpostavkom da cenu snizimo (ili da makar ostane ovakva, posto ETC ima tu gadnu naviku da dize cenu kako se blizi datum...)
Last edited by Hypodermic on Mon Jan 21, 2019 1:22 am, edited 1 time in total.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Post Reply

Return to “Warhammer Age of Sigmar's Fantasy Battles”