Klub Zmaj zakazivanje bitaka za Warhammer

In imaginary world of happy pony land

Moderator: teclis

Post Reply
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Post by Duc d' Elchingen »

Pa ako hoces u subotu kod mene je prijatna atmosfera u najavi.
Tama da te izvredjam za one Engleza i da zavrsimo s tim. :lol:
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Problem je sto mi se u petak vraca vrhovni komandant ;)... Shodno tome, kao gospodarica mog vremena, verovatno ce mi odrediti neke druge aktivnosti za vikend... Pored toga kevi je rodjendan u subotu, te bi bilo lepo da je ispostujem i budem taj dan kuci bar malo... MOZDA budem imao slobodnu nedelju, ali ako bude tako, to onda znaci igranje 40k u drugoj prijantnoj atmosferi ;)

edit: danas sam slobodan, ali sam preveliki morz da bih vukao figure cak do dalje od mog praga :lol: :? :oops:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Post by Duc d' Elchingen »

A posto je meni pod pretnjom streljanjem zabranjeno da se igram radnim danima a slicnog sam opredeljenja kad je nosenje figura u pitanju odlazemo za neku drugu priliku.
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Post by Bathory »

Ustajte vi zemaljsko roblje, vi suznji koje mori glad!! (u vasem slucaju zene-gospodarice) :D
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Post by Duc d' Elchingen »

Nama lepo i ovako. Ne treba cesto talasati...
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Post by orome pancevo »

Pa nase liste i nisu tako strasne,pogotovu ona bretonska jer mu je 50% armije sacinjeno od seljaka(ima selje,selje strelce,pilgrime i katapult).Skupa imamo samo 4 scrola 4DD.Stoji da su tu i dva treemena,ali sve ostalo je manje vise fora!!!
Nije valjda da niko ne sme da nam stane na megdan? :twisted:
A iz svega gore napisanog izveo sam vrlo poucan zakljucak-NE TREBA SE ZENITI DOK NE ZADJES U JAKO POZNE GODINE< :twisted:
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Dobrivoje vodish listu skoro istu kao Ota (3 altera i jedan mali mag, driade, denseri, trimeni). Jedina razlika je sto ti imas strelce a ne konjanike i sto si za 250 poena ubacio neke divlje jahace. Lista je zla i nije nimalo fora :twisted: (mada meni to uopste ne smeta. Sve liste su mi OK osim 2 Stenka i papa u kociji i 3+topa...)
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Post by Duc d' Elchingen »

Ima tu i dobrih strana...
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Post by orome pancevo »

Luka to sto si ti popio 3 masakra za 3 dana ne znaci da je moja lista zla nego da ti ne znas da igras :twisted: !!!!!!
U ostalom,ovde nije mesto da raspravljamo o listama vec da zakazemo tuce.
Zato
IMA LI NEKOG DA NAM IZADJE NA MEGDAN!!!!!!!!!!!! :twisted:
Ako vec niko nece 2-2 ima li zainteresovanih ljudi da za vikend pikaju wh?
Doci ce par nas iz panceva...
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

To sto ti ne sme.... mislim neces da igras protiv cincha ne znaci da ja ne umem da igram :P

A cak i da ne znam tvoja lista je ipak zla. :wink:

Da ne bude skroz OT: doci cu i ja sa njima :twisted:
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

E pa evo ja cu doci ako neko oce u subotu protiv mene,samo kada bi meni odgovara od 12 do 18 da se odigra i da nestanem do 18!?
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Post by orome pancevo »

ocu ja da igram?sta vodis pacove ili haos?
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

Zar je bitno pa ja donosim turnirsku listu!

SKAVENE,ne bitno ja planiram da dominira tako da ko god oce ja cu prvo sa pancevom pa onda ako neko oce tu sam!

Moze u 12,13 orome?
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Post by orome pancevo »

Moze.
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Izvodite 2 x treemen + 3 x alter a kukate na tenkove? Jadno....
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

@Luka: Ja bi se rado oprobao sa turnirskim cincem protiv pacova ako budesh imao vremena nakon sto odigras sa Dobrivojem ?
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Post by orome pancevo »

Izvini ali ko kuka na tenkove?Cini mi se da ja nisam nista rekao za njih(ispravi me ako gresim)!
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

orome pancevo wrote:Izvini ali ko kuka na tenkove?Cini mi se da ja nisam nista rekao za njih(ispravi me ako gresim)!
Ja kukam. Citaj.

Tenkovi su mnooogo gori od altera jer alter umre od jednog normalnog magic misajla (sem lorda), a da bi ubio tenka trebaju ti cuke ili puno topova ili Nesto tipa DOgri (koji ce umreti cim stanu na drugi deo table)

edit: Mada bi uvek rado igrao protiv liste sa 2 tenka i 4 topa i papom i glupostima, zato sto je meni stvarno zanimljivo igrati protiv takve liste sa npr. cincem, ali samo pod uslovom da je taj covek koji vodi listu normalan i da nije opterecen (znaci ne Djoza :twisted: )
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Tenkovi su mnooogo gori od altera jer alter umre od jednog normalnog magic misajla (sem lorda), a da bi ubio tenka trebaju ti cuke ili puno topova ili Nesto tipa DOgri (koji ce umreti cim stanu na drugi deo table)
ili jednostsvno napravis armiju sposobnu da ih ignorise, pa ih i izignorises i ubijes sve ostalo (sem debelog popa u kociji)
Image
ImageImageImageImageImage
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

Pa Luka moze li ovako prvo protiv tebe jer mi se vise igra protiv tog haosa pa posle protiv WE,dogovorite se vi tamo!

WE sam vec dobijao sa ovom listom a nisam je isprobao protiv tzinca!
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Pa meni je svejedno, mi dolazimo zajedno oko 12 pa cemo se dogovoriti tamo.
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Post by orome pancevo »

meni nije problem.Ako hocete igrajte prvo vas dvojica.Ali bi posle ipak mogli da odigramo jednu partiju,hteo bih da se oprobam protiv pacova! :twisted:
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

@Luka: Da li da igramo sa ili bez DoW-a (topova :twisted: ) ?
Ja sam za to da igramo bez jer na hs-ovom turniru verovatno nece biti dozvoljeni...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Debeljko u kociji je bulja... moje 2 kocije su ga rastocile.... lik doduse nije imao 2 tenka nego samo jedan i gomilu konjice, sto lake sto teske...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

Pazi ti napravi obe liste tj. ako imas i onu sa topovima,pa cemo videti tamo,mada s obzirom da su na vecini stranih velikih turnira dozvoljeni ja bi igrao sa njima jer razmisljam i skupljam pare da odem na zimu napolje da se oprobam!
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Posedujem topove i ponecu obe liste. Ubi me ali meni je cak zanimljivije da se igram sa njima :oops:
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Da li ima jos nekog zainteresovanog da dodje sutra oko 12 ? bice nas 2-4 Pancevca. No1 i ekipa ?
User avatar
SRBENDA
Posts: 262
Joined: Mon Sep 18, 2006 11:39 pm
Contact:

Post by SRBENDA »

Mogao bi da se pojavim 12:00, ali imacu vremena za 2 partije maximum.Jel jos uvek neko raspolozen za kampanju?
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Post by orome pancevo »

@Mogao bi da se pojavim 12:00, ali imacu vremena za 2 partije maximum.Jel jos uvek neko raspolozen za kampanju?
Odlicno.Mogli bismo ti i ja da odigramo prvu partiju!
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Petar-Pan.
Posts: 111
Joined: Tue Apr 18, 2006 8:05 pm
Location: The city of Pancevo

Post by Petar-Pan. »

SRBENDA wrote:Mogao bi da se pojavim 12:00, ali imacu vremena za 2 partije maximum.Jel jos uvek neko raspolozen za kampanju?
Ha, kampanja je gotova, nema vise,kraj.

Rezultati su 17. avgusta
Get off my way peasant!
User avatar
SRBENDA
Posts: 262
Joined: Mon Sep 18, 2006 11:39 pm
Contact:

Post by SRBENDA »

Orome dogovoreno u 12:00,ko stigne ranije zauzima sto i sprema teren, ja sam u 99% slucajeva tacan 8O Vidis za kampamju nisam imao pojma da je gotova jbg. preskocio jedan vikend i ispao iz price :roll:
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Jel` neko zainteresovan da isprebija moje Haose u toku sledece nedelje (ovo nevazi za Duleta Kos. :twisted: )?
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
BaGer
Posts: 53
Joined: Tue Jun 05, 2007 10:23 pm

Post by BaGer »

Evo ja sam.
Kada?
Gde?
Al su super ovi Izvori Magije, em nisu plagijat, em su bolji od originala!
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Pa meni bi bilo OK u petak ili subotu, u HSu, oko 13.00 pa nadalje. Nego koju vojsku vodis, moji su undicided :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
BaGer
Posts: 53
Joined: Tue Jun 05, 2007 10:23 pm

Post by BaGer »

Moze u petak, moze u 13, a za vojsku najverovatnije vodim dark elfove
Al su super ovi Izvori Magije, em nisu plagijat, em su bolji od originala!
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Dogovoreno :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

BaGer wrote:Moze u petak, moze u 13, a za vojsku najverovatnije vodim dark elfove
Hoces posle toga jednu sa generalom Zubom i njegovim orcima?
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Zogdar
Posts: 63
Joined: Fri Jun 09, 2006 8:57 pm
Location: Obrenovac

Post by Zogdar »

Da li je neko zainteresovan za 2250 poena bitku u nedelju, drugog septembra u 2 sata u HS-u protiv amaterskog orc generala tj. mene?
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Ako hoces mozes protiv amaterskog generala Haosa :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Zogdar
Posts: 63
Joined: Fri Jun 09, 2006 8:57 pm
Location: Obrenovac

Post by Zogdar »

Dogovoreno.
Post Reply

Return to “Warhammer Age of Sigmar's Fantasy Battles”