Klub Zmaj zakazivanje bitaka za Warhammer

In imaginary world of happy pony land

Moderator: teclis

Post Reply
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Klub Zmaj zakazivanje bitaka za Warhammer

Post by Dzon Vejn »

Otvara se tema za zakazivanje bitaka, pa od sada znate gde to da radite.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

tomcat wrote: Dosao bi u HS u subotu na recimo dve bitke da probam novu listu i novu ediciju po pravilima za predstojeci turnir. Da li bi neko igrao protiv Wood elfova?
Pendragon wrote: Pa, ako si raspolozen, moji demoni su uvek voleli da pale shume
tomcat wrote: kako da ne, ostaje jos da utanacimo vreme.. jos neko za subotu?
Luka_Pancevo wrote: Doci cemo ja i kolja iz Panceva nesto da pazarimo pa mozemo da ostanemo koju partiju. On se igra sa gusterima a ja sa cinchovcima. Imamo i bretonca i Wood Elf-a, mada ne znam da li ce oni da dodju.
RatGod wrote: Ja bi dosao ali mogu tek od 15 pa ako ti odgovara reci taman bi i ja da probam novu vojisku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odgovori samo sto pre da mogu da planiram?
Luka_Pancevo wrote: RatGod wrote:
Ja bi dosao ali mogu tek od 15 pa ako ti odgovara reci taman bi i ja da probam novu vojisku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odgovori samo sto pre da mogu da planiram?

Ne znam na koga si tacno mislio, ali Kolja i ja cemo biti tamo i neko ce sigurno da se igra.
Bager wrote: I ja sam raspolozen da se igram u subotu, oce li neko, u bilo koje vreme?
Luka_Pancevo wrote: BaGer wrote:
I ja sam raspolozen da se igram u subotu, oce li neko, u bilo koje vreme?

Samo ti dodji vidis da ce nas biti puno, dogovoricemo se na licu mesta ko ce s'kim da se igra !
Meni odgovara bilo koje vreme, recimo 11h ?
tomcat wrote: OK onda ja dolazim oko 12h u subotu i planiram dve bitke jednu od 12 drugu od 15, pa cemo se dogovoriti na licu mesta.

Pozdrav
Pendragon wrote: Vazi, ja sam tamo takodje oko 12, pa se dogovaramo.
slayer king wrote: Pa i ja sam tamo u neko vreme (trebalo bi oko 2 , pa do 8 ili tako nesto) u subotu , pa ako neko hoce da se prasi sa Undicidedom samo napred ili mozda neku vecu bitku
RatGod wrote: Slayer king oces tvoj tzinc protiv mene kad zavrsim sa tomcatom?!!!!!!!!!!!!!!
slayer king wrote: Slayer bi hteo, ali moj cale opet s3r3 da je HS prodavnica zla, pa ako hocu da ucestvujem na turniru nemogu sad u subotu, odigracemo cim povratim slobodu
Luka_Pancevo wrote: Kolja otpada, a cini mi se da je ovako paran broj. Ako je neko zainteresovan da se igra protiv mojeg cinca nek baci post kad, necu da dolazim iz PA da bi se sushio !
Bager wrote: Ocu ja. Jer mozes da dodjes u 12?
RatGod wrote: I ja bi probao protiv tzincha kad zavrsim sa tomcatom ako ti nije kasno sa njim bi trebalo da igram od 15 pa posle?????????!!!!!!!!!!1
Bager wrote: Hmm, mislim da cu svejedno doci u HS u 12, pa ti Luka ako si video ovaj post dodji, ako ne
Luka_Pancevo wrote: Dolazimo ja i kolja izmedju 13 i 14, ostajemo dugo.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

iz teme: Izazovi

Post by Dzon Vejn »

Kirgan wrote: Evo mesta za zakazivanje bitaka trenutno stanje Cult OF ULRIC i Ogre Kingdom izazivaju bilo koje dve armije u po 2500pts od 14h u HS-u
No 1 wrote: Evo jedne Imperije...
milos wrote: Ja bi rado dosao sa imperijom ali mi se ti ogrovi nikako ne dopadaju
Kirgan wrote: To znam inace pokusajte da dodjete u sto vecem broju ja i moj saveznik gore pomenuti kultista bicemo u 15h tako dodjite u sto vecem broju da se igramo bitaka da napravimo WH dan
No 1 wrote: Misliš za danas u sbotu u 15?
Kirgan wrote: Da
No 1 wrote: Vidimo se.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Okrim Al Bager'i
Posts: 14
Joined: Mon Dec 25, 2006 10:08 pm

Post by Okrim Al Bager'i »

Oce li neko da igra u 2250 poena u sredu ili cetvrtak?
Zato je moj stari username postao neaktivan????
I want it back...
BaGer
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Sreda, 16-16:30h?]
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Okrim Al Bager'i
Posts: 14
Joined: Mon Dec 25, 2006 10:08 pm

Post by Okrim Al Bager'i »

Moze
Zato je moj stari username postao neaktivan????
I want it back...
BaGer
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Moram pomeriti za 17h. I dalje OK?
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Okrim Al Bager'i
Posts: 14
Joined: Mon Dec 25, 2006 10:08 pm

Post by Okrim Al Bager'i »

jeste, nego jer postoji sansa (prostor tereni) da igramo u Grifonu ili moramo da se cimamo do HS-a?
Zato je moj stari username postao neaktivan????
I want it back...
BaGer
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Okrim Al Bager'i wrote:jeste, nego jer postoji sansa (prostor tereni) da igramo u Grifonu ili moramo da se cimamo do HS-a?
HS iskljucivo. Starac nema celu WH tablu, a spajanje dva stola me je prosli put zestoko iznerviralo (citaj pale figure)...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Petar-Pan.
Posts: 111
Joined: Tue Apr 18, 2006 8:05 pm
Location: The city of Pancevo

Post by Petar-Pan. »

Ko god je raspolozen za igranje wh-a moze da dodje usubotu 03.02.
Prema nekim prognozama trebalo bi bar nas 5-6 da dodje u HS
Get off my way peasant!
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

U koliko sati?
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Petar-Pan.
Posts: 111
Joined: Tue Apr 18, 2006 8:05 pm
Location: The city of Pancevo

Post by Petar-Pan. »

Pozivam sve koji zele da izvedu svoje armije na bojno polje da dodju u subotu 10.2. oko 12h 8)

trebalo bi da dodje nas 4-5 iz panceva
Get off my way peasant!
Okrim Al Bager'i
Posts: 14
Joined: Mon Dec 25, 2006 10:08 pm

Post by Okrim Al Bager'i »

Ekstra, taman prilika da isprobam moje Dark elfove.
Doci cu u 12.
Zato je moj stari username postao neaktivan????
I want it back...
BaGer
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Ako je neko zainteresovan da se lema sa Haosom slobodan sam u nedelju 11.3 od 10 pa nadalje :twisted: .........
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

Jel neko zainteresovan za neki turnir, okupljanje ili šta već u WFB sa dozvoljenim specijalnim karakterima iz Army bookova.
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Petar-Pan.
Posts: 111
Joined: Tue Apr 18, 2006 8:05 pm
Location: The city of Pancevo

Post by Petar-Pan. »

Dolazimo mi iz panceva i bice tu jos nekih igraca iz bg-a.
Bicemo u hobby storeu oko 11 u nedelju.Pa svako kome se igra neka navrati... :wink:
Get off my way peasant!
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

U NEDELJU U 11h DA DODJETE SVI KOJIMA SE IGRA, DONECU DOSTA ONOG SOKA STO BETA MOZE DA VAM KAZE HEMIJSKI SASTAV
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Post by Duc d' Elchingen »

Cisto informativno u koliko poena? Mozda mi padne napamet da izadjem iz ilegale.
User avatar
Petar-Pan.
Posts: 111
Joined: Tue Apr 18, 2006 8:05 pm
Location: The city of Pancevo

Post by Petar-Pan. »

Standardno.2250
Get off my way peasant!
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

E, a da se organizujemo i opalimo jednu megabitku kao prosli put? Ja asm se super zabavio. Naravno, da ne preterujemo sa listama itd???
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

DONECU DOSTA ONOG SOKA STO BETA MOZE DA VAM KAZE HEMIJSKI SASTAV
Jel ga dotični i pio ili samo analizirao, a i nešto se ne javlja na forum, da to nije posledica konzumacije istog tog soka.

PS Dolaze Orci da vam ispraše g....e.
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Prvo je rekao da nece ali kako nije bilo niceg drugog kasnije je dosao i napunio onu njegovu solju...

Tada je poslednji put vidjen, cini mi se :)
Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Za mene treba mnogo gori otrov od vestackog soka od jagode...

A da vi lepo dodjete sutra a ne u nedelju?
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Petar-Pan.
Posts: 111
Joined: Tue Apr 18, 2006 8:05 pm
Location: The city of Pancevo

Post by Petar-Pan. »

bojan wrote:A da vi lepo dodjete sutra a ne u nedelju?
Pa hteo sam da to bude subota ali ne mogu svi.Ovako nas dolazi cetvorica(ekipa sa uprising-a)

Meni se vise igra 1na1 al' videcemo
Get off my way peasant!
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Traze se 2 protivnika/ce slovima (dva) sa 2x2500 poena protiv Orkova i Ogrova za cetvrtak od 14h fala 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Nista Kirgane od tog planinarenja - neplanirane obaveze, ali bi moglo u subotu oko 14h...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Mogao bih ja ako zaplenim neke figure od Duleta (valjda ce mi dati ako obecam da necu piti grog :) ).
Taman da isprobam novog Bray Shamana (danas sam zavrsio konvertovanje, do subote cu ga valjda pofarbati), eventualno jedinicu od 3 Minotaura (od cega dva prasca :) ).
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

Zanima me da li bi neko dosao sutra da igra WH u 1999 poena,20.5?

Ili 40k svejednno u 1500?
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Post by Mrzimsvee »

Sutra ce se igrati neki 40k.
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

Neko za bitke WH fantasy preko nedelje,i za vikend????????
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Post by Mrzimsvee »

Ja. Mogu u sredu i u petak.
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Post by orome pancevo »

U subotu cemo najverovatnije doci mi iz Panceva,pa ako ima zainteresovanih za igru nek se pojave. :D
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Petar-Pan.
Posts: 111
Joined: Tue Apr 18, 2006 8:05 pm
Location: The city of Pancevo

Post by Petar-Pan. »

Ovaj paaa....Ja dolazim za vikend samo ako se prijavi pristojan broj beogradjana(bar 4).Inace ne pada mi na pamet da dolazim sve do beograda kako bi se medjusobno borili.To mogu i ovde [-(
Get off my way peasant!
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Zainteresovan sam ako budu ispunjeni uslovi koje je Petar naveo. Ne zato sto mi je potrebno 4 boegradjanina vec zato sto mi je potreban prevoz a necu vozom. Bice dosta su-voce soka :twisted:
Image
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

Na nas dvojicu možete da računate a možda i trećeg.
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Ahhh steta ja bi ali je sad u subotu tekma SELAF lige tako da ja najverovatnije necu doci ali ... nikad se ne zna sa XAOCOM :wink: 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

Pa kolko traje ta tekma, 10 sati.
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Post by Duc d' Elchingen »

Pa skoro.
3 sata manje-vise.
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

I dolazili kogod u subotu?
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Petar-Pan.
Posts: 111
Joined: Tue Apr 18, 2006 8:05 pm
Location: The city of Pancevo

Post by Petar-Pan. »

Ja rekoh svoje! Ali mozemo da se dogovorimo pa da napravimo masovnu bitku recimo 3na3.Ili da se javi bar 4-5 ljudi sa ozbiljnim listama pa da se bijemo :twisted: .
Get off my way peasant!
Post Reply

Return to “Warhammer Age of Sigmar's Fantasy Battles”