Wargame Illustrated na IPad/Android-u

Moderators: Dzon Vejn, joggy, Bata Bole

Post Reply
User avatar
Bata Bole
Posts: 224
Joined: Fri Nov 07, 2003 11:47 am
Location: Bgd

Wargame Illustrated na IPad/Android-u

Post by Bata Bole »

Najpoznatiji svetski casopis za wargame je upravo izbacio i elektronske verzije za ipad, androind kindle...

http://www.wargamesillustrated.net/

godisnja pretplata je oko 50-60 usd ali izbacili su i jednu sjajnu stvar - kompilaciju svih clanaka iz prethodnih brojeva za antiku, napoleonce, americki gradjanski rat i kolonijlane ratove.

svaki volume kosta samo oko 3 dolara, naravno isto u elektronskoj verziji.

tako da anticari uzivajte :D
Zamisli sistem u kom se pravila ne menjaju svake dve godine.
Zamisli sistem u kom ne moras da prepravaljas postojece i da stalno dokupljujes nove jedinice.
Zamisli sistem u kome nema ultimativnih kombinacija armijskih listi. -> false statement otkad Misa izvodi 3 konjice u wedg-u :)

Istorijski wargame ;)
Myth
Posts: 110
Joined: Wed Jan 31, 2007 11:29 am
Location: BG

Re: Wargame Illustrated na IPad/Android-u

Post by Myth »

Jeste dobar casopis. Razmisljao sam da se pretplatim, ali kako me FoW jos ne interesuje narucivao sam pojedinacne njihove brojeve sa antickom, srednjevekovnom i tematikom do 20. veka.
User avatar
Bata Bole
Posts: 224
Joined: Fri Nov 07, 2003 11:47 am
Location: Bgd

Re: Wargame Illustrated na IPad/Android-u

Post by Bata Bole »

Myth wrote:Jeste dobar casopis. Razmisljao sam da se pretplatim, ali kako me FoW jos ne interesuje narucivao sam pojedinacne njihove brojeve sa antickom, srednjevekovnom i tematikom do 20. veka.

zato ova kompilacja sa tekstovima za antiku izgleda kao odlican varijanta samo za 3 usd.

mislim to sto se pisalo za antiku u zadnjih 10 godina vredi I sad, nije to WHFB gde se sve menja svake 2 godine... :wink:
Zamisli sistem u kom se pravila ne menjaju svake dve godine.
Zamisli sistem u kom ne moras da prepravaljas postojece i da stalno dokupljujes nove jedinice.
Zamisli sistem u kome nema ultimativnih kombinacija armijskih listi. -> false statement otkad Misa izvodi 3 konjice u wedg-u :)

Istorijski wargame ;)
Post Reply

Return to “Kako je Velington pobedio Džingis Kana: Istorijski wargaming”