High Elf Rumors

Locked
User avatar
Keeper of the flame
Agram HQ
Posts: 47
Joined: Sun Apr 06, 2003 7:21 pm
Location: Zagreb

Post by Keeper of the flame »

teclis wrote:Opet halucinacije (posle dugo provedenog vremena na kmljuteru :P ), pogresio sam za Talisman of Loec - mada uzeti princa na Star Dragonu sa Armourom of Caledor - 2+ armour + imun na vatru, The White Sword - +2S & Killing Blow, talisman da RR taj killing blow i uzeo bih mu Gurdian Phenix. To mu dodje dobar kombo
Istina, dobar je kombo, ali samo dok je model 'on foot'. I ja sam o tome razmišljao, i mislim da budem isprobao nakon Agram Arene.
Naime, White Sword mogu nositi samo modeli 'on foot'.
Fire will burn the uncalled!
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

Keeper of the flame wrote:Istina, dobar je kombo, ali samo dok je model 'on foot'. I ja sam o tome razmišljao, i mislim da budem isprobao nakon Agram Arene.
Naime, White Sword mogu nositi samo modeli 'on foot'.
Opet AB laze ko stoka :x iliti ne kaze nista...
User avatar
Keeper of the flame
Agram HQ
Posts: 47
Joined: Sun Apr 06, 2003 7:21 pm
Location: Zagreb

Post by Keeper of the flame »

Eh, piše ti tamo da se AB-om ne služi kao referencija na pravila nego samo kao pomoćni alat. :-(

A ovom fileu za AB još nije za vjerovat pošto je najnoviji i najfriškiji. Nadam se da će popraviti te propuste za slijedeću verziju.
Fire will burn the uncalled!
User avatar
Iblis
Posts: 9
Joined: Mon Mar 08, 2004 9:53 pm
Location: Novi Beograd

Post by Iblis »

No 1 wrote:Već danima imate novu knjigu na netu.
Gde?
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

U HS-u je bila bez specijalnih karaktera, ova je kompletna osim dela o farbanju, potražite preko e-mule-a.
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Iblis
Posts: 9
Joined: Mon Mar 08, 2004 9:53 pm
Location: Novi Beograd

Post by Iblis »

No 1 wrote:U HS-u je bila bez specijalnih karaktera, ova je kompletna osim dela o farbanju, potražite preko e-mule-a.
Nasao, hvala...
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

High Elfovi su suvise jaki... Uzmite primer novog Teclisa - imun na miscaste, dobija +D3 PD & DD svaki krug i kad god baci duplo to je irresistible! (+jeftiniji je 200 poena)

Na uprisingu docice do divljanja elfova - cak ce i mali Joca poceti da igra sa njima, jer su mnogo laki za igru. Ovo govorim kao HE igrac i smatram da ce elfici sada igrati patuljacki stil igre (samo mnogo ojacan): niko nece smeti da ti napadne opasne Sword Mastere, White Lionse itd. , a ti ces za to vreme kad se neprijatelj steka ili sta god da radi da ga urnises magijom ili Dragon Princevima ili Lordovima na zmaju...

Sve u svemu jako ruzan nacin igre (dosta kompetativan). Neki bi samo da se igraju, a ne da docekaju uplasen i zgrozen izraz lica protivnika kad vidi sve to na tabli :roll: ...
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Post by ZergLord »

teclis wrote:High Elfovi su suvise jaki...
Siguran sam da imaju slabosti...
User avatar
Keeper of the flame
Agram HQ
Posts: 47
Joined: Sun Apr 06, 2003 7:21 pm
Location: Zagreb

Post by Keeper of the flame »

E vidiš, to je jedan od razloga zašto nisu dopušteni na Areni. I ja shvaćam da je to sve igra, ali mislim da nisu dovoljno dobro izbalansirani za takve partije, i upravo zbog svih svojih bonusa koje imaju potencijalno uništavaju zabavu protivniku. Iz istog razloga su uvedeni penali.
ZergLord wrote:
teclis wrote:High Elfovi su suvise jaki...
Siguran sam da imaju slabosti...
Imaju imaju. Igrao sam protiv O&G-a ovu subotu. Imao sam unit od 13 swordmastera i BSB-a. Orc igrač mi je u samo jednoj fazi sa jednim doom diverom i stone throwerom ubio njih 9. I onda kada računaš da svaki vrijedi 15 bodova po modelu...
Fire will burn the uncalled!
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

Prijateljska lista se moze postici tako sto se uzme tona silver helmova, shadow warriorsa, malo magica, orlica i ostalih stvari... Mada opet nije zanimljivo :D ...

Sto se mene tice ja ako ocu da urnisem uzmem Teclisa i 3 maga (ili maga i zmajmaga), 20 swordmastera sa Bannerom of Sorcery (formacija 2x7 + 6), 2 jedinice lavova po 10 komada, 6 ZMAJPRINCA sa Ellyrion bannerom i helmom of fortune, 20 spearmana sa warbannerom (formacija 4x5), 10 archera za 2+ core i jos 2 lavovske kocije. Za rear uzeo bih orlova dosta za usporavanje i takav rad (osim ako su dwarfi u pitanju) i jos nesto boltera ako ima poena...
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

8 čuka i dva doom divera, more fanatika, Skarsnik koji ti zabaguje neku od jedinica na ivicu table, pucaju po tebi, ne možeš tek tako da ih preletiš jer popiješ fanatike a posle 2-3 šuting faze teško da će ti ostati bogzna koliko jedinica. Ako je zmaj napolju na longu ga pogađaju 4 čuke, 2 probijaju sa velikom šansom da obe odu u zmaj što ti je 4 rane u krugu, da ne pričam na šortu, nije sve baš tako slatko.
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Gorbash
Posts: 212
Joined: Fri Apr 19, 2002 8:09 pm

Post by Gorbash »

teclis wrote:High Elfovi su suvise jaki... Uzmite primer novog Teclisa - imun na miscaste, dobija +D3 PD & DD svaki krug i kad god baci duplo to je irresistible! (+jeftiniji je 200 poena)

Na uprisingu docice do divljanja elfova - cak ce i mali Joca poceti da igra sa njima, jer su mnogo laki za igru. Ovo govorim kao HE igrac i smatram da ce elfici sada igrati patuljacki stil igre (samo mnogo ojacan): niko nece smeti da ti napadne opasne Sword Mastere, White Lionse itd. , a ti ces za to vreme kad se neprijatelj steka ili sta god da radi da ga urnises magijom ili Dragon Princevima ili Lordovima na zmaju...

Sve u svemu jako ruzan nacin igre (dosta kompetativan). Neki bi samo da se igraju, a ne da docekaju uplasen i zgrozen izraz lica protivnika kad vidi sve to na tabli :roll: ...
Zasto bi neko uopste napadao Swordmastere, kad lepo moze da ih urnise shootingom? Jesu oni svemoguci u CC, ali van njega su samo T3 5+ save jedinice... Ne bi to doslo do pola table protiv mene. Dragon Princevi koji kostaju 30 poena i jos nemaju M9 sad? Ko ce ih uopste izvoditi sada...? Lordovi? U 2250 poena?

Iskreno ja bih imao problema sa HE u CC... U koji ni ne moram da ulazim, eventualno na neki flank charge, posto koliko sam razumeo svi ce izvoditi pesadiju u jedinicama od po 14, sto ce reci samo ih po dvojica ima na flanku, a to vec mogu da izdrzim...
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Post by Iskusinjo »

Image

Skinuo sam AB verziju sa novim HE i mogu vam retji da skroz lepo mogu da se iskombinuju.Pogotovo sad kad imaju haos konjicu sa manjim toughnessom,ali vetjim movementom(princeze 8) ) .Treba ih drzati bar 4 unita.Njih 6 je SAMO 180 poena!!!
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

Gorbash wrote:Zasto bi neko uopste napadao Swordmastere, kad lepo moze da ih urnise shootingom? Jesu oni svemoguci u CC, ali van njega su samo T3 5+ save jedinice... Ne bi to doslo do pola table protiv mene. Dragon Princevi koji kostaju 30 poena i jos nemaju M9 sad? Ko ce ih uopste izvoditi sada...? Lordovi? U 2250 poena?

Iskreno ja bih imao problema sa HE u CC... U koji ni ne moram da ulazim, eventualno na neki flank charge, posto koliko sam razumeo svi ce izvoditi pesadiju u jedinicama od po 14, sto ce reci samo ih po dvojica ima na flanku, a to vec mogu da izdrzim...
1) uzeti sacred incence (-1 modifer za pucanje)
2) uzeti svim magovima Lore oh Heaven zbog 4+ Ward Save protiv missile svih vrsta, ostane samo da cekaju i bacaju Second Sign zbog boltera i gadjaju na no range D6 S4
3) Za to vreme kad gadjas sword mastere pridju ti Dragon Princeveske konjice (njoh 6 radi 13 napada S5 + 6 konja, pa to kazi da nece vecina da ih izvodi :twisted: ) i lavovske kocije (7-12 S5 napada)
User avatar
Highborn of Ulthuan
Posts: 152
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:26 pm
Location: Karaburma

Post by Highborn of Ulthuan »

Ja bih npr. vodio princa na onom jakom zmaju sa sejvom na dva(item kosta 40pts) i vordom na 4+ koji RR armor save,pa ga ti ubi ako mozes 8).A sto se tice jedinica 2 jedinice arcera,2 jedinice SM sa punom komandom(jedna sa Baner of balance i nih 20,a druga od 10 kao mala podrska)2jedinice DP takodje puna komanda jedne sa war banerom,2 lavovske kocije,4 boltera i dva maga lvl2 sa lore of High :wink:
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

1* Armour of Caledor kosta 25 poena i stvoren je za baje na zmaju i baje na footu sa killing blowom
2* Posto sam oklom ima 2+ staticki save uzmes mu lepo halberdu i talisman of loec pa radis RR na hit i rane ako je neophodno...
3* DP ne treba puna komanda ko sto ceni Iskusinjo, jer sami rade 12 S5 napada
4* lavovske kocije su ok, cak i vise ok od DP jer izazivaju strah pa neprijatelj ne moze da uzvrati (tj. moze al na 6ice). Jedino sto im topovi stvaraju problem...
5* High magic je sad dobar mada bolji je heaven jer je support, a to ti treba jer ti svaki vojnik kosta urnebesno mnogo (osim spearmana) & treba ti sekond sajn zbog ta 4 boltera da se bas izivljavas :wink:
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

Imperijski top pravi D6 rana zmaju i za njega nema vordova, a princ peške šta može da radi? Top pogodi kočiju i nje nema više. Svaki pametan imperijalac vodi tri topa.
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Highborn of Ulthuan
Posts: 152
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:26 pm
Location: Karaburma

Post by Highborn of Ulthuan »

To je tacno ali,20 arcera u topove i 4 boltera pa tesko da ce da mi ubije zmaja koji ima 7 rana iz jednog pucanja i jos ako RR odose topovi a u ostalom mogu da bacim magiju da ima vord na 5+ pa relativno cu baciti taj vord i lord ce preziveti nego mene vise brine papa na kociji :wink:
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Moram da kazem da je moje skromno needukovano misljenje : Iako deluje da su HE poboljsani, cini mi se da su nedovoljno poboljsani da bi i dalje stajali rame uz rame sa Tier 1 armijama (Haos, Bretonija, wood elf, Skaven).
Nazalost, cini mi se da su se zagubili u budzenju cudnih pravila, i zaboravili cinjenicu da blokovska, relativno nepokretna pesadija sa t3 i bez savea gine kao snoplje... :?
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

Evo moje neizivljene ilste za magiju:

1 Teclis @ 475 Pts

1 Mage @ 185 Pts
Magic Level 2
Seerstaff of Saphery [30]
Power Stone [20]

1 Mage @ 197 Pts
Magic Level 2
Ring of Fury [40]
Silver Wand [10]

1 Elf Steed @ [0] Pts

1 Mage @ 180 Pts
Magic Level 2
Dispel Scroll [20]
Gem of Courage [10]
Jewel of the Dusk [15]

19 First SpearElves @ 225 Pts
Spear; Light Armour; Shield; Standard Bearer; Musician
War Banner [20]

1 Captain @ [10] Pts

10 Archers @ 110 Pts
Longbow

19 Swordmasters @ 405 Pts
Great Weapon; Heavy Armour; Standard; Musician
Banner of Sorcery [50]

1 Bladelord @ [37] Pts
Skeinsliver [25]

6 Dragon Princes @ 180 Pts
Barding; Lance; Dragon Armour; Shield

6 Elf Steed @ [0] Pts

1 Repeater Bolt Thrower @ 100 Pts

2 Crew @ [0] Pts
Light Armour

1 Repeater Bolt Thrower @ 100 Pts

2 Crew @ [0] Pts
Light Armour

1 Great Eagles @ 50 Pts

1 Great Eagles @ 50 Pts

Casting Pool: 15-19

Dispel Pool: 8-10

Models in Army: 68


Total Army Cost: 2257

E to je vec mesersmit od magicne faze :D !
Last edited by teclis on Wed Dec 05, 2007 2:55 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Highborn of Ulthuan
Posts: 152
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:26 pm
Location: Karaburma

Post by Highborn of Ulthuan »

Pendargon wrote:Moram da kazem da je moje skromno needukovano misljenje : Iako deluje da su HE poboljsani, cini mi se da su nedovoljno poboljsani da bi i dalje stajali rame uz rame sa Tier 1 armijama (Haos, Bretonija, wood elf, Skaven).
Nazalost, cini mi se da su se zagubili u budzenju cudnih pravila, i zaboravili cinjenicu da blokovska, relativno nepokretna pesadija sa t3 i bez savea gine kao snoplje... :?
Za haos si u pravu a za bretoniju i pacove ne znam stvarno dok lioni urade posao protiv WE-to tako ja mislim ne kazem da sam neki strucnjak ali mi se tako cini :wink:
User avatar
Gorbash
Posts: 212
Joined: Fri Apr 19, 2002 8:09 pm

Post by Gorbash »

teclis wrote:1* Armour of Caledor kosta 25 poena i stvoren je za baje na zmaju i baje na footu sa killing blowom
2* Posto sam oklom ima 2+ staticki save uzmes mu lepo halberdu i talisman of loec pa radis RR na hit i rane ako je neophodno...
3* DP ne treba puna komanda ko sto ceni Iskusinjo, jer sami rade 12 S5 napada
4* lavovske kocije su ok, cak i vise ok od DP jer izazivaju strah pa neprijatelj ne moze da uzvrati (tj. moze al na 6ice). Jedino sto im topovi stvaraju problem...
5* High magic je sad dobar mada bolji je heaven jer je support, a to ti treba jer ti svaki vojnik kosta urnebesno mnogo (osim spearmana) & treba ti sekond sajn zbog ta 4 boltera da se bas izivljavas :wink:
Brate, mnogo ti racunas da ce sve da krene u tvoju korist...
-1 od shootinga za jednu jedinicu? Pa sta? Onda bih samo cekao da dodjes u short range sa njima, gadjao bih ostale stvari u medjuvremenu...
To sto cause-uju fear ne znaci da neprijatelje uvek pogadja na 6 pobogu, ima ta stvar zove se ld test... Da ne pricam da su sada maltene pola vojski imune na psihologiju (kod wood elfova jedino archeri nisu).
Takodje ti treba prvo sa svim tim magovima da dobijes taj spell za 4+ ward... Pa da ga bacis... Pa da ga ja ne dispellujem... See where I'm going?
I ne znam zasto mislis da su princeze imune na sav shooting samo zato sto imaju 2+ armor (koji je manji na short rangeu i protiv treemana, i protiv hail of doom arrow...)
I voleo bih da vidim te lavovske kocije koje setaju okolo po sumama...
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

Gorbash wrote:Brate, mnogo ti racunas da ce sve da krene u tvoju korist...
Da tako racunam imao bih srece sa Teclisom, ali nikad nemam srece sa miscastima :P
User avatar
Gorbash
Posts: 212
Joined: Fri Apr 19, 2002 8:09 pm

Post by Gorbash »

Pa onda ne znam sta ti znaci ova recenica:
lavovske kocije su ok, cak i vise ok od DP jer izazivaju strah pa neprijatelj ne moze da uzvrati (tj. moze al na 6ice)
Posto, ko sto rekoh, prvo moras da padnes taj fear test... A ti odma racunas da svi koji ga budu polagali da ce pasti...
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.
User avatar
Highborn of Ulthuan
Posts: 152
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:26 pm
Location: Karaburma

Post by Highborn of Ulthuan »

A sta kao ti ces da ubijas konjicu pucanjem sa arcerima koji i nisu neka pretja jer se oni mogu lako ubiti takodje pucanjem jer pretpostavljam da ces trimene staviti u sumu i u sta onda da pucam u wild ridere sa vordom na 5+ ili u arcere ali ja bih pre u arcere jer njih fire ball ubija tako da odose ti arceri i wild rider-i i onda ces kad tad izaci iz sume i popiti magije i boltere-barem ja tako mislim :wink:
User avatar
Gorbash
Posts: 212
Joined: Fri Apr 19, 2002 8:09 pm

Post by Gorbash »

Highborn of Ulthuan wrote:A sta kao ti ces da ubijas konjicu pucanjem sa arcerima koji i nisu neka pretja jer se oni mogu lako ubiti takodje pucanjem jer pretpostavljam da ces trimene staviti u sumu i u sta onda da pucam u wild ridere sa vordom na 5+ ili u arcere ali ja bih pre u arcere jer njih fire ball ubija tako da odose ti arceri i wild rider-i i onda ces kad tad izaci iz sume i popiti magije i boltere-barem ja tako mislim :wink:
Gde sam ja rekao da cu da pucam u kocije? Njih cu da izbegavam sve dok ne budem mogao da ih chargujem, a tad i bas nisu problem jer iako udaraju prvi, nemaju impact hitove...

Wild Ridere ne izvodim... Ali Wood Elfovi mahom imaju vise strelaca nego ostale vojske (recimo ja izvodim po 30 GG + 2 treemana + Hail of Doom Arrow)

I covece, da li si ti cuo za znake interpunkcije, pobogu? Stavi zarez negde...
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.
User avatar
Highborn of Ulthuan
Posts: 152
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:26 pm
Location: Karaburma

Post by Highborn of Ulthuan »

A na sta si mislio da pucas sa arcrerima :?:
A sto se tice znakova pokvarena mi je malo tastatura tako da ih nema treba sutra da nabavim novu ili da ih ugradim sa druge tastature 8)
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

Highborn of Ulthuan wrote:A na sta si mislio da pucas sa arcrerima :?:
Pa na Sword Mastere naravno :D jer ih ubija promaja (a dobijas najvise poena kad ih ubijes)...
Gorbash wrote:Pa onda ne znam sta ti znaci ova recenica:
lavovske kocije su ok, cak i vise ok od DP jer izazivaju strah pa neprijatelj ne moze da uzvrati (tj. moze al na 6ice)
Posto, ko sto rekoh, prvo moras da padnes taj fear test... A ti odma racunas da svi koji ga budu polagali da ce pasti...
Vodim undead armiju i da - ZNAM STA JE FEAR!

Inace ono sto sam hteo da kazem je da lion chariot kosta isto poena ko DP samo kad cargujes DP onda trpis 15 S3 hitova sto je apsolutno nistavno (10 princevskih pa nakon toga 5 konjskih ako prezive), a ovako 2 S5 sto je puno bolje - pa ako prezivi kocija, jos onda i lavovi rade 4 S5 hita... Da ne pomenem da neprijatelj mora prvo fear da polozi kad carguje :roll:

Jedino sto moze da ubije nove elfice sa bednim toughnessom i AS (narocito MNOGO JAKE Sword Mastere) jesu impact hitovi - jer idu pre ASF 8) & naravno bilo kakvo pucanje - od Glade Guarda do kosturskih strelaca :P
Last edited by teclis on Wed Dec 05, 2007 5:59 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Gorbash
Posts: 212
Joined: Fri Apr 19, 2002 8:09 pm

Post by Gorbash »

U sta hoces... Swordmastere, Spearmene, Orlove, Boltere...
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.
User avatar
Da Pimp
Posts: 36
Joined: Mon Nov 05, 2007 9:11 pm

Post by Da Pimp »

Super je ovo : ja pucam na tebe, iam 10 strelaca, pogodi 12, probije 11, ti nista ne spases.... a onda magicna faza, ja sa SVIM svojim magijama dobijem IF, ti na prosek padnes sve savove.... dosta sa tim> SBBKBB ( sta bi bilo kad bi bilo ), i idite u HS pa bijte bitku. postujte i report
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

Da Pimp wrote:Super je ovo : ja pucam na tebe, iam 10 strelaca, pogodi 12, probije 11, ti nista ne spases.... a onda magicna faza, ja sa SVIM svojim magijama dobijem IF, ti na prosek padnes sve savove.... dosta sa tim> SBBKBB ( sta bi bilo kad bi bilo ), i idite u HS pa bijte bitku. postujte i report
Samo sam izlagao cinjenice...

Sta kazete da za 4 rare izaberem 4 halfling hot pota :D :D :D!!
Svaki je 50 poena a uzasno je dobar protiv cega god hoces jer je pod rupom S6.
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Post by teclis »

User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Post by kgkid »

Hej, novi HE delovi GW sajta su, za promenu, puni zanimljivih informacija. Petodelni kurs o borbi protiv HE, iako nije bas realan, ima mnogo tacnih i korisnih komentara. Obavezno pogledajte!

Takodje, imaju i zanimljiv deo sa temiranim HE armijama, koji sadrzi 5-6 armija od 1500 poena, od kojih je svaka solidno jaka i zanimljiva.
Ovo su stvari koje treba procitati, bez obzira koju armiju da vodite.
Temiranje vojske je zanimljivo bez obzira na rasu, a pri tome garantuje zanimljive bitke.
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
Locked

Return to “Warhammer”