Sedmorica velicantsvenih

Locked
Mind Uploader

Sedmorica velicantsvenih

Post by Mind Uploader »

Da li ste za scenario gde igra 7 lordova (od po npr. max. 300pts) protiv armije od 2100pts?
Mogli bi da se malo zezamo, nije bitno koliko je balansirano...
Last edited by Mind Uploader on Thu Oct 04, 2007 10:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Taj scenario 7 heroes je poprilicno zanimljiv... ali ima jedan problem. Ako se dobro secam, ide otprilike ovako :
2250 poena sa obe strane, ali igrac koji igra sa karakterima ima dodatni lord slot, i neograniceno hero slotova.
Realno, mislim da jedino haos, lizardmeni i bretonija imaju sanse da zgaze normalnu armiju, uz potencijalne vampire i wood elfove (mmm 2 treemana). High i dark elfi, patuljci, imperija, ogrovi, kemri i ostali mislim da nema sta da traze protiv dobro sastavljene armije. Ali treba probati, mozda gresim..
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Post by joggy »

mislim da gresis. Igrali mi taj scenario, i po mom zapazanju, mislim da je svaka armija sastavljena od samo heroja jaca od bilo koje druge sastavljene normalno (nije bitno jaca, i dalje treba debelo da se pomucis da bi pobedio, ali ipak ima prednost)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Verovatno... Ja nisam igrao, to je bilo vise onako off top of my head. Rado bi testirao..
Image
ImageImageImageImageImage
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

Ma, ovo je nesto kao moj scenario....

Igra 7 igraca sa jedne strane sa po 1 lord izborom i beskonacno troop izbora (npr. svi su good) do cene od 350pts... I jedan igrac sa druge strane sa obicnim org. chart-om od 2450pts(i taj je cika los)...
I onda se oni biju... I nije mnogo bitno da li je izbalansirano...

U slucaju da nema dovoljno raspolozenih igraca moze da se igra 5 igraca sa jedne i jedan sa druge strane, npr 5 igraca sa po 500pts i jedan sa 2500pts...

I tako dalje, ako ima zainteresovanih mozemo da izmenimo sta god...
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Post by Iskusinjo »

Glupavo je ... dotji tje neki psihopata i za sve pare tje kupiti slanesh exaltede na crvovima :/
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Везано за 7 величанствених: Буши их стрела или ђуле.
"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

Ali ih ima 7
I generalno, svako ce staviti neki ward save na 4+ zar ne...?
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Post by No 1 »

Na jednog
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Da ali topove imaju samo 2 od koliko... 14 rasa? Takodje i taj top treba da pogodi metu, pa onda random izmedju mounta i karaktera (ako ima mounta, a ima u ovom scenariju), pa ward, pa to wound da ne baci 1, pa d6/d3 rana, gde opet treba baciti puno, itd.... a svi koji prezive su tu u drugom krugu ;)

Ok, imperija sa 4 topa i 2 steam tenka ima egal, ali patuljci vec ne...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Locked

Return to “Warhammer”