X - files

gustermen

X - files

Post by gustermen »

Palo mi na pamet da otvorim jednu stranu koja ce se baviti paranormalnim slucajevima warhammera...naime, verujem da se u partijama varhammera cesto desavaju retke stvari (neverovatna sreca ili nesreca) koje uglavnom na kraju odrede ishod bitke.

Da dam primer...

Danas je mog stegadona gadjao hell cannon, promasio za 6 inca, smestio mali template u templ gardu, kacio slena na 4+, bacio 4+, zatim sam ja pao "look out sir" na 2+ (bacio jedan), zatim je on probijao na 3+ i naravno probio, pa sam ja pao ward save na 4+ da bi on na kraju kao slag na tortu bacio 5 za rane i u jednom cugu ubio slena! Tako da ako ste se ikad pitali kako da ubijete slena u templ gardi...evo vam recept! :)

Posle toga smo se tri kruga igrali "ja imam magiju a ti nemas" :D...
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: X - files

Post by bojan »

Palo mi na pamet da otvorim jednu stranu koja ce se baviti paranormalnim slucajevima warhammera...
E sada sam sve cuo/procitao... :roll:
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Thael
Posts: 70
Joined: Sun Oct 24, 2004 12:02 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: X - files

Post by Thael »

Meni se desava da mi se figure obracaju. Mislio sam da je to od superlepka, ali sad mi se desava i sa drvofixom...
"Nemoj sine ni posred dzade, ni onkraj, nego 'nako..."
Isman ibn Ferizzi
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: X - files

Post by Dzon Vejn »

Thael wrote:Meni se desava da mi se figure obracaju.
A koji ti se najcesce obraca? Luka, Nemanja, Bozidar ili neko drugi?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
teclis
Posts: 2240
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: X - files

Post by teclis »

bojan wrote:
Palo mi na pamet da otvorim jednu stranu koja ce se baviti paranormalnim slucajevima warhammera...
E sada sam sve cuo/procitao... :roll:
:lol:
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: X - files

Post by PeraNekron »

Moras voleti ovaj forum....:D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: X - files

Post by bojan »

Zapravo, mislim da je tema posledica neceg ovakvog...
http://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: X - files

Post by Hypodermic »

Paranormalni Djab-Djab, nema sta.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
gustermen

Re: X - files

Post by gustermen »

bojan wrote:Zapravo, mislim da je tema posledica neceg ovakvog...
http://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw
Zapravo, mislim da si u pravu...
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: X - files

Post by PeraNekron »

Prijateljski savet.

Image
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
gustermen

Re: X - files

Post by gustermen »

haha..pa posle sinoc...ni ne cudi me sto sam bio malo...semanticki nekorektan :)

trebao sam da nazovem temu "Lovacke price warhammera" :D
gustermen

Re: X - files

Post by gustermen »

ali sam cuo dosta neverovatnih stvari...tipa da bloodthirster cardzuje u bretonske premocne seljacke strelce i da ga oni iylome od batina...pa reko' da napravimo kolekciju
User avatar
FEANOR
Posts: 74
Joined: Sun Mar 23, 2008 3:55 pm

Re: X - files

Post by FEANOR »

ili kada 5 WE skauta u jednom voleju nanese 4 rane bloodthirsteru :mrgreen:
Možda bi prikladniji naziv za temu bio najsrećnija/najnesrećnija bacanja kockica ili tako nešto :)
"The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently"... Friedrich Nietzsche, genius of mankind
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: X - files

Post by milosh »

gustermen wrote:ali sam cuo dosta neverovatnih stvari...tipa da bloodthirster cardzuje u bretonske premocne seljacke strelce i da ga oni iylome od batina...pa reko' da napravimo kolekciju
hmmmm 7 napada na 3 pa na 2, pa onda da vrati x seljaka na 5 pa na 6, pa da se spase na 5... Ovde bi moralo da bude mnooooogo kečeva sa BT-ove strane i mnogo šestica od strane bretonskih seljaka da bi ga prebili ;)
Image
User avatar
Keeper of the flame
Agram HQ
Posts: 47
Joined: Sun Apr 06, 2003 7:21 pm
Location: Zagreb

Re: X - files

Post by Keeper of the flame »

Meni se jedna od najčudnijih stvari dogodila ove godine na Areni.
Protivnikov zadnji krug u zadnjoj partiji na turniru. Njegova 4 waywatchera dolaze u short range mom lordu na zmaju. Odapinju strijele i pogađaju lorda sa 4 killing blowa. I naravno, ubiše ga! :-({|=
Fire will burn the uncalled!
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: X - files

Post by kgkid »

Partija sa WCG 200x, mislim prvi WCG turnir...

Partija protiv gustera u kojoj sam od 80 i nesto bacenih kockica, bacio 60 i nesto keceva...

:D
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: X - files

Post by Iskusinjo »

5 kornovih vitezova udara u bok 5 bretonskih jomena. Svi se ispromasuju, jomeni vrate - ubiju jednog i poteraju haotike 8)
User avatar
FEANOR
Posts: 74
Joined: Sun Mar 23, 2008 3:55 pm

Re: X - files

Post by FEANOR »

Keeper of the flame wrote:Njegova 4 waywatchera dolaze u short range mom lordu na zmaju. Odapinju strijele i pogađaju lorda sa 4 killing blowa. I naravno, ubiše ga! :-({|=
Čuvajte se way watchera! :twisted: :mrgreen:
"The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently"... Friedrich Nietzsche, genius of mankind
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Re: X - files

Post by No 1 »

Savage ork big boss na kočiji se zaleće u drijade, D6+1 impact hitova + 4 napada S5 prasića + 4 napada S5 heroja + 2 napada S4 posadnika i ne ubijem ni jednu, one meni naprave 2 rane i ja pobegnem.
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Keeper of the flame
Agram HQ
Posts: 47
Joined: Sun Apr 06, 2003 7:21 pm
Location: Zagreb

Re: X - files

Post by Keeper of the flame »

No 1 wrote:Savage ork big boss na kočiji se zaleće u drijade, D6+1 impact hitova + 4 napada S5 prasića + 4 napada S5 heroja + 2 napada S4 posadnika i ne ubijem ni jednu, one meni naprave 2 rane i ja pobegnem.
Slično iskustvo: charge lion chariotom u unit od 15-tak zombija. Od D6 impact hitova i ukupno 6 napada WS 5 i snage 5 ubijam samo jednog zombija i gubim na combat resolution.
Fire will burn the uncalled!
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: X - files

Post by PeraNekron »

Tomb king u challengu sa swordmaster sampionom (bladelord ili kako god). U 3 faze, od 12 udaraca pogodim 3 puta, a probijem samo jednom. Ubogitis vulgaris.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3206
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: X - files

Post by Mrzimsvee »

Ja jednostavno nesmem da napisem nista, ima toliko toga. :oops: :oops: :oops:
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Snotling
Posts: 496
Joined: Wed May 23, 2007 7:31 am

Re: X - files

Post by Snotling »

Prosto ne znam odakle da pocnem...
6 savage svinja (24 napada S5) udaraju u flagelante. rezultat 1 mrtav flagelant i 3 mrtve svinje.
20 savage orka (5 se bije) udaraju u istu takvu jedinicu. (16 napada na 4 pa na 3) i ubijaju jednog orka.
Perino bacanje: 5 konjanika pucaju u svinje. pogadjaju na 5, pogode svi. Probijaju na 5, probiju svi, ja spasim 3 svinje na 6. Sta da se kaze.
Prvi moj potez. General Black ork u jedinici od 22 orka. Bacaju za animosity i naravno 1. On malo da nalupa shamare i koliko da bije, naravno 6. Probija na 3 i koliko ubije, naravno 6. To je 25% jedinice tako da tu dodje neka panika na 9, naravno 10. Udaljena sam od table 7", koliko bezim, naravno 8. A protivnik samo kaze: "Da ja odem negde na pice? Jer izgleda da nista necu JA ubiti."
I meni omiljeno...
20 Black orkova se uplase 3 poteza za redom od JEDNOG kostura. :)
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: X - files

Post by PeraNekron »

Snotling wrote:Prosto ne znam odakle da pocnem...
Perino bacanje: 5 konjanika pucaju u svinje. pogadjaju na 5, pogode svi. Probijaju na 5, probiju svi, ja spasim 3 svinje na 6.

I meni omiljeno...
20 Black orkova se uplase 3 poteza za redom od JEDNOG kostura. :)
:lol: :lol:
Samo da dodam jos nesto: blok obicnih orkova sa choppama, warbossom i svime ostalim padne animosity, umesto da charguju jadne kosture. Boss podeli par samara. Zatim padnu fear. Sledeci potez, padnu animosity. Boss opet udeli par samara. Prodju fear. Charguju.....i fanatic se nacrta izmedju njih. Ubije sam sebi jedno 8. Padnu paniku, i pobegnu.... #-o
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: X - files

Post by Hypodermic »

Neki od starih turnira (ili stand alone partija) u Koce Kapetana:
Igraju vampiri protiv patuljaka. Vampir lord megaubica ima tonu predmeta za CC, izmedju ostalog da pogadja (ili ranjava) na 2+. Pet napada. Pet keceva.

O 40k ludim bacanjima da ne pricam (pero, samo te gledam i tvog nekron warriora zlatnog slema!)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: X - files

Post by PeraNekron »

Hypodermic wrote: O 40k ludim bacanjima da ne pricam (pero, samo te gledam i tvog nekron warriora zlatnog slema!)
O:).... :whistle:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: X - files

Post by Jagos »

Postavim dajer vukove ispred Ogr Tajranta da ga redirektujem, on čardžuje, sve promaši, ja mu nanesem četiri hita, tri vunda, on ništa ne uspe da spasi, brejkuje, beži 12, ja ga stignem 12. E, to se zove redirektovanje :P
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: X - files

Post by milosh »

Par bisera:
Pucaju tumb kingovski strelci u slana koji ima ward na 2, prave 4 rane, na 5 pa na 6 (stara edicija), ja da prodjem 4 vorda na 2, dobijem 3 keca.
Moj saurus lord sa sejvom na -1 se bije u čelendžu protiv šampiona imperijalne IC konjice. Nanosi mi 2 rane, da se spasem na 2+, dva keca, rirol dva keca ](*,)
Tri ledbelčera pucaju u neke tamo orkove. Dobijem tri miskasta i nanesem sebi 8 rana.
Masna sauruska pešadija sa dva heroja na gušterima svih 6 poteza pada stjupiditi protiv patuljka i bitku završava na pola table ne uradivši baš ništa.
Image
gustermen

Re: X - files

Post by gustermen »

milosh wrote:Par bisera:
Moj saurus lord sa sejvom na -1 se bije u čelendžu protiv šampiona imperijalne IC konjice. Nanosi mi 2 rane, da se spasem na 2+, dva keca, rirol dva keca ](*,)
Masna sauruska pešadija sa dva heroja na gušterima svih 6 poteza pada stjupiditi protiv patuljka i bitku završava na pola table ne uradivši baš ništa.

eee da...glupi koldvanovi :D nista lepse nego protiv patuljaka da se vucaras po terenu...
a kolika je sansa da sa rerollom padnes na 2+ save jbt? sa DVE kockice!
Last edited by gustermen on Tue Mar 09, 2010 3:28 pm, edited 1 time in total.
gustermen

Re: X - files

Post by gustermen »

Snotling wrote:Prosto ne znam odakle da pocnem...
Prvi moj potez. General Black ork u jedinici od 22 orka. Bacaju za animosity i naravno 1. On malo da nalupa shamare i koliko da bije, naravno 6. Probija na 3 i koliko ubije, naravno 6. To je 25% jedinice tako da tu dodje neka panika na 9, naravno 10. Udaljena sam od table 7", koliko bezim, naravno 8. A protivnik samo kaze: "Da ja odem negde na pice? Jer izgleda da nista necu JA ubiti."
:applause: :applause: :applause:
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: X - files

Post by Ridji »

Protiv skavena pucam sa dva DE boltera po plague furnace-u,kroz oluju izazvanu storm bannerom...daleki domet,oluja,large target. Prvi pogadja na 5 u furnace,probija i zadaje 3 rane. Drugi pogodi lorda na furnace-u u celo,ovaj ne prodje ward,i zadam mu 3 rane. U istoj partiji hidra biva jurisnuta od strane 10-ak plague monkova spreda i doom wheel-a u bok. Od 13 regeneracija,prodje 12 i rastrgne jadnike...
Druga partija protiv skavena-covek baca doom rocket(velika pita,s5,sve dotaknuto je pogodjeno) na moje executionere...15 komada umire,tj. cela prokleta jedinica. Ostao je samo BS da se priupita-WTF???
Protiv patuljka u dva kruga,magijom black horror,usisana jedinica ironbreakera. Mukice
I naravno witch elfice,koje su u svakoj partiji X-files case,koje na turniru ubise u tri partije 9 stegadona. 2 po 2,lagano ali sigurno :D
User avatar
Snotling
Posts: 496
Joined: Wed May 23, 2007 7:31 am

Re: X - files

Post by Snotling »

Pa da dodamo najnovije iskustvo...
Protiv High elfa (Highborne) danas ja igram prvi. On ima Jednog maga lv1 sa 2 skrola (3DD + 2DS)
Ja igram prvi. Ja imam 12 PD + 2 bound itema, 4 speer chuke, rock lober, 2 doom divera. Nema jurisa nema close combata. Kraj mog poteza. Naneseno "0" (to je NULA) rana protivnickoj vojsci....!!!!!!!!! :roll:
User avatar
Highborn of Ulthuan
Posts: 152
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:26 pm
Location: Karaburma

Re: X - files

Post by Highborn of Ulthuan »

Kako sam znao da ces da objavis ovo :lol:
gustermen

Re: X - files

Post by gustermen »

gustermen wrote:
Danas je mog stegadona gadjao hell cannon, promasio za 6 inca, smestio mali template u templ gardu, kacio slena na 4+, bacio 4+, zatim sam ja pao "look out sir" na 2+ (bacio jedan), zatim je on probijao na 3+ i naravno probio, pa sam ja pao ward save na 4+ da bi on na kraju kao slag na tortu bacio 5 za rane i u jednom cugu ubio slena! Tako da ako ste se ikad pitali kako da ubijete slena u templ gardi...evo vam recept! :)

1,5 % sanse da se desi...predlazem kolegi haosovcu da pocne da igra loto...
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: X - files

Post by Iskusinjo »

gustermen wrote:
gustermen wrote:
Danas je mog stegadona gadjao hell cannon, promasio za 6 inca, smestio mali template u templ gardu, kacio slena na 4+, bacio 4+, zatim sam ja pao "look out sir" na 2+ (bacio jedan), zatim je on probijao na 3+ i naravno probio, pa sam ja pao ward save na 4+ da bi on na kraju kao slag na tortu bacio 5 za rane i u jednom cugu ubio slena! Tako da ako ste se ikad pitali kako da ubijete slena u templ gardi...evo vam recept! :)

1,5 % sanse da se desi...predlazem kolegi haosovcu da pocne da igra loto...
Sve na crveno, a? :wink: :lol: O:)
gustermen

Re: X - files

Post by gustermen »

evo jedan slucaj bangavog stegadona :

stegadon cardzuje night gobline, oni na 6 prolaze teror, pa ja bacam impact hitove, 1+1, dve kockice dva keca, uglavnom ja njima nanesem jednu ranu, jer su pretvdi i ovako veoma spretni sa oruzjem, on meni nanese 2, dobija me za 5, ja padam ladnokrvnu tvrdoglavost, bezim, prebrzi goblini me stizu, i sledeca scena vrte stegadona na raznju i zalivaju rakijom uz pesmu "Ne moze nam niko nista..." :-({|=
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: X - files

Post by milosh »

gustermen wrote:stegadon cardzuje night gobline, oni na 6 prolaze teror, pa ja bacam impact hitove, 1+1, dve kockice dva keca,
Sa turnira u Delta sitiju: prva bitka protiv vampira, skink chief sa THE lance-om cardzuje cairn wraightove i dobijam dva keca... Druga bitka protiv DE, pomenuti chief cardzuje witch elfice i dobijam 1 i 2...
Image
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: X - files

Post by kgkid »

Kad smo kod dva keca:

Pre x godina, stari patuljci, kupio sam prvi katapult i izveo ga naturnir prvi put:
1. partija, prvo pucanje: missfire -1
2. partija, prvo pucanje: missfire -1
3. partija, prvo pucanje, treeman u glavu, d6=6 rana i napravim cackalice od treemana koji je nameravao da mi razmontira citav blok pesadije ;)

Prosli Uprising, AoD:
1. partija, prvi pokusaj: 1-1
2. partija, prvi pokusaj: 1-1
3. partija, nisam ni pokusavao, pustio sam cahos knights da mi ulete u AoD i iseckao ih jednog po jednog :D
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
Snotling
Posts: 496
Joined: Wed May 23, 2007 7:31 am

Re: X - files

Post by Snotling »

Posle dugog posta GREAT NIGHT GOBLINS HEROES se vracaju u akciju...
Posle ubijenog Black Orc Warboss-a na vivernu, pa Saurus lorda na Cornosaurusu, na red je dosao High Elfovski princ na Star Dragon-u. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Samo da napomenem da je to jedinica od 20 NG sa muzicarem i jednim ili dva fanatika. :D
Ko li je sledeci...? :wink:
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: X - files

Post by milosh »

Snotling wrote:Posle dugog posta GREAT NIGHT GOBLINS HEROES se vracaju u akciju...
Posle ubijenog Black Orc Warboss-a na vivernu, pa Saurus lorda na Cornosaurusu, na red je dosao High Elfovski princ na Star Dragon-u. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Samo da napomenem da je to jedinica od 20 NG sa muzicarem i jednim ili dva fanatika. :D
Ko li je sledeci...? :wink:
Cedo ne siri dezinformacije :mrgreen: lord na karnosauru je samo izgubio bitku protiv njih i prosao brejk test, nisu ga ubili ;)
Image
Locked

Return to “Warhammer”