Warhammer liga 2

Locked
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Warhammer liga 2

Post by RatGod »

Posto vidim da nema nista od PRVE tj. sve stoji u mestu ja cu organizovati jednu,pa ko hoce nek izvoli.
Pravila su nema specijalnih karaktera ,svi prijavljeni moraju biti u stanju da naprave listu od 3000 poena!
Igrace se bitke po kolima od 2250 ,2500 i 3000 poena,svako protiv svakog pravi se rang lista i ulazi se playoff (zavisnosti od broja ucesnika prva polovina prijavljenih posle odigranih kola ulazi u playoff,i tu se igraju bitke od 3000 poena).

Takodje nece biti preko dve iste rase u Ligi ,tako da cu ja recimo sacekati da vidim koje rase se prijave pa odabrati jednu sa kojom zelim da igram a nije dostigla limit,isto to vazi i za druge koji ne znaju sa cime bi zeleli da igraju.

Rok je 1 nedelja za odigranje kola(moze se dobiti dodatna nedelja po igracu jednom u sezoni i 1 u playoffu,naravno ako iz nekog razloga zaista ne moze da se odigra ponovo neko u 1 nedelji iz opravdang razloga izacice se u susret,ali zaista opravdanog)

Takodje moj predlog a jos cemo videti i na to molim da komentarisu samo oni koji se prijave jeste da ucesce bude 500 din po igracu i da prvak lige za te novce kupi nesto u HS za fantasy,ovo je jedino PODLOZNO RASPRAVI?!

Molim ko zeli da se prijavi neka to ucini i da pocinjemo:
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
Highborn of Ulthuan
Posts: 152
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:26 pm
Location: Karaburma

Re: Warhammer liga 2

Post by Highborn of Ulthuan »

Da li ce se posle playoff-a igrati i dalje 3000 poena?
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Re: Warhammer liga 2

Post by RatGod »

Zavisi mozemo se dogovoriti ,ali ja bi igrao na vise poena jer je manje bagovito
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
Locked

Return to “Warhammer”