Fan made armije

Locked
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Fan made armije

Post by PeraNekron »

Nasao sam zanimljiv site/forum. Ovde mozete videti/downloadovati fan made armybookove za najopskurnije nacije iz Warhammer fantasy sveta. :) Tilea, Amazonke, Araby, Cathay, Nippon, itd itd. ...moram priznati da su jako dobro odradjene, slike, fluff, pravila itd. Bas simpaticno. :)

http://battlereporter.freeforums.org/wa ... l-f88.html
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Fan made armije

Post by vamsi »

Ja sam downlodovao Nippon Armybook, jos ranije, ali me interesuje kakva je upotrebna vrednost tih bookova? Moze li se oformiti takva armija i igrati s njom?
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: Fan made armije

Post by kgkid »

Imam ih sve vec mesecima.

Na turnirima to nece proci.

U prijateljskim partijama i inace sve moze da prodje.

Nisu nnarocito jake liste. Iako imaju propusta, GW je uspeo da napravi vece kace i rupe u svojim knjigama, tako da za neku tvrdu, kompetitivnu varijantu nisu nesto. Sa druge strane, imaju mnogo duha i za kampanje i scenarije mogu da budu prva liga!

Edit:
Kislev i DoW knjige ipak preferiram originalne.
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
Locked

Return to “Warhammer”