Utisci sa Agrama 2008

Locked
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Utisci sa Agrama 2008

Post by PeraNekron »

Vratismo se napokon iz Zagreba, sa turnira Agram Summer Arena 2008. :) Bilo je krajnje....zanimljivo. Od predvidjenih 24 ucesnika, bilo je nekih 18 (rekose mi da je prethodne godine bilo 30+), tako da smo igrali 5 meceva ukupno, i to sve misije redom.Turnir je sam po sebi bio ok, organizacija malo...kako da se izrazim..usporena :D i sl. Boca je zavrsio 5., ja 6., a mali slayer 10. Prvi je bio jedan hrvat (vukao 9 land speedera, a armija mu se zvala Blood Angels, i to po normal marine codexu), drugi austrijanac (koji je svima demonstrirao kako se igra sa DE bez wychica), a treci jedan Slovenac sa chaosom koji je, istini za volju, imao vise srece no pameti :). Evo mojih utisaka sa svih bitaka:

1. Protiv Tifusara (pobednik proslogodisnjeg turnira, Iron Warriors, 9 oblita,2 princa itd). Igrali Cleanse misiju. Krajnji rezultat....17:3 za mene. Ono je bilo veoma zanimljivo, veoma sportsko ponasanje od strane starijeg gospodina, a rollovi su bili urnebesni. :D Unistio monolith posle jedno 5 pokusaja, ali dobro: 1 monolith za 8 termija,6 oblija, 1 taktikalce i 2 princa....a bargain :P

2. Protiv Ivana Nesecamseprezimena :) (vanilla marinci). Igrali secure & control. Mislim, sta reci? U prvom krugu mi unistio monolith,jedinim lascannonom, i to na glancing...poezija. Postavio tokene tik ispred svoje zone....assault marinci skacu 13-15 inca.....plasma cannon vidi rub cevcice od gauss flayera itd itd...na kraju 13:7 za njega.

3. Protiv Josipa (dark eldari, pucaci). Igrali Seek & destroy. Na kraju partije mi je rekao da prvi put igra sa njima, sto je objasnilo mnoge stvari. Bio sam krajnje nemilosrdan po pitanju paljbe i sl. Ostalo mu svega par modela na tabli na kraju, a lista je imala potencijal da me oduva samo tako...ali mozda drugi put :) 20:0 na kraju za mene.

4. Protiv Tomaza (slovenac, iron warriors :?: sa thousand sonsima i plageovcima ofarbanim u iron warrior shemu :?: ) Misija recon. Momak je bio veoma bahat kad je bio u pitanju scatter. 2 defilera su mi bukvalno radili o glavi, a nije bio u stanju da baci ispod 4. A ja redovno padao Ld na 10 (poznato,zar ne? :lol: ). Na kraju 13:7 za njega, uz mnoooooooogo srece.

5. Protiv Oscara (slovenac ortak gore pomenutog, black templars). Take and hold. Ovaj covek je verovatno dostigao i prestigao neki alternativni karmicki ciklus : 70 saveova na 3+....sve je prosao. Jedino me zivciralo sto je saveova bacao 2 po 2 po 2...znaci bacanje 20 saveova je potrajalo. Doduse, bio je skroz fer sto se tice igre, i bilo je krajnje komicnih scena. 13:7 za njega, i opet, uz waaaay to much srece...ali dobro, kad te oce,tu se ne moze nista :D

E sad mali rant/whine/itd: WYSIWYG su bacili kroz prozor. Ucestvovali su ljudi kojima ja licno ni u snu ne bi dozvolio da igraju. Daemon princa sa krilima bez krila, term.lord sa 2 lightning clawsa (a nosi kandzu od wraitha i power sword), sergeant sa power fistom (a nosi obicnu marinacku ruku na kojoj je zalepljen shoulderpad) i tako. Drugo...ocenjivanje farbanja: ono je bilo kranje...ne znam kako da se izrazim. Ljudi koji su imali 2 boje, nesto naskrabano na bazi, i koji nisu ni imali roster/fluff, su dobijali bezobrazne poene. Ja licno sam dobio 5 poena, izuzimajuci poene za roster/fluff. Bocini blandjeli, koje nismo stigli da zavrsimo, su dobili 17 poena, na sta je on takoreci popizdeo nacisto). Na kraju mi pola ucesnika (ukljucujuci i predsednika Agrama) reklo da sam bio ostecen za sve pare, no dobro sad,sta je bilo,bilo je, nisam imao nameru da se raspravljam sa covekom, jer sam dosao da se igram (a i ispod casti). I trece : teren. Ono je bilo bezobrazno. Tereni sa takvim rupama u terenu, da se to nije moglo zamisliti. Tereni na kojima ne biste imali teoretske sanse protiv shooty armija. On ima gomila heavy wpna, ordnance i tako, a ja primecujem da mi fali debelo parce terena u zoni. Toliko od mene. Sve u svemu, bilo je edukativno, i zanimljivo (meni barem). Vidimo se u HS! :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by Histericni Istoricar »

Pa cestitam vam i ovde. Za ono cemo se vec dogovoriti... Pola jagnjeta, gajba piva i salata za kusur bi mi leglo. :mrgreen:
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by ZergLord »

Cestitam na visokim pozicijama. :)
E sad mali rant/whine/itd: WYSIWYG su bacili kroz prozor. Ucestvovali su ljudi kojima ja licno ni u snu ne bi dozvolio da igraju. Daemon princa sa krilima bez krila, term.lord sa 2 lightning clawsa (a nosi kandzu od wraitha i power sword), sergeant sa power fistom (a nosi obicnu marinacku ruku na kojoj je zalepljen shoulderpad) i tako. Drugo...ocenjivanje farbanja: ono je bilo kranje...ne znam kako da se izrazim. Ljudi koji su imali 2 boje, nesto naskrabano na bazi, i koji nisu ni imali roster/fluff, su dobijali bezobrazne poene. Ja licno sam dobio 5 poena, izuzimajuci poene za roster/fluff. Bocini blandjeli, koje nismo stigli da zavrsimo, su dobili 17 poena, na sta je on takoreci popizdeo nacisto). Na kraju mi pola ucesnika (ukljucujuci i predsednika Agrama) reklo da sam bio ostecen za sve pare, no dobro sad,sta je bilo,bilo je, nisam imao nameru da se raspravljam sa covekom, jer sam dosao da se igram (a i ispod casti). I trece : teren. Ono je bilo bezobrazno. Tereni sa takvim rupama u terenu, da se to nije moglo zamisliti. Tereni na kojima ne biste imali teoretske sanse protiv shooty armija. On ima gomila heavy wpna, ordnance i tako, a ja primecujem da mi fali debelo parce terena u zoni.
Ovo su neki razlozi zasto nikad necu ici na takve turnire.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by Dzon Vejn »

ZergLord wrote:Cestitam na visokim pozicijama. :)
E sad mali rant/whine/itd: WYSIWYG su bacili kroz prozor. Ucestvovali su ljudi kojima ja licno ni u snu ne bi dozvolio da igraju. Daemon princa sa krilima bez krila, term.lord sa 2 lightning clawsa (a nosi kandzu od wraitha i power sword), sergeant sa power fistom (a nosi obicnu marinacku ruku na kojoj je zalepljen shoulderpad) i tako. Drugo...ocenjivanje farbanja: ono je bilo kranje...ne znam kako da se izrazim. Ljudi koji su imali 2 boje, nesto naskrabano na bazi, i koji nisu ni imali roster/fluff, su dobijali bezobrazne poene. Ja licno sam dobio 5 poena, izuzimajuci poene za roster/fluff. Bocini blandjeli, koje nismo stigli da zavrsimo, su dobili 17 poena, na sta je on takoreci popizdeo nacisto). Na kraju mi pola ucesnika (ukljucujuci i predsednika Agrama) reklo da sam bio ostecen za sve pare, no dobro sad,sta je bilo,bilo je, nisam imao nameru da se raspravljam sa covekom, jer sam dosao da se igram (a i ispod casti). I trece : teren. Ono je bilo bezobrazno. Tereni sa takvim rupama u terenu, da se to nije moglo zamisliti. Tereni na kojima ne biste imali teoretske sanse protiv shooty armija. On ima gomila heavy wpna, ordnance i tako, a ja primecujem da mi fali debelo parce terena u zoni.
Ovo su neki razlozi zasto nikad necu ici na takve turnire.
Ovo su neki razlozi zasto nikada nisam ni isao na takve turnire ;)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by PeraNekron »

Mislim da je veoma ocigledno koliko sam bio indisponiram: napravio sam podosta pravopisnih i gramatickih gresaka :D . Sta da vam kazem, oni koji nisu isli, nisu nista posebno propustili.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by Hypodermic »

Vidim niste mnogo divljali dok nas nije bilo, to je lepo :)

Utisci iz zagreba i sa turnira:
Otici jedan dan ranije na turnir je prava milina. Jeste da je padala kisa i jeste da sam dofarbavao marince da imaju 3 boje i neke detalje svaki tokom tog ekstra dana, ali i lepo smo se opustili, i prosetali po gradu (i nasli jednu jaaaako interesantnu gostionicu zanimljivog imena, slika sledi kad je uploadujem). Pera kaze da je zagreb sterilan. Ja kazem da mi bas to opustanje treba malo, dosta mi je shunda koji prekriva ceo beograd. Ako na to dodamo najkvalitetniju vecernju bleju koju smo nas trojca imali u subotu vece, meni je ovih tri dana bio onda najbolji kratak odmor u skorije vreme :)

Interesantna zapazanja: Pera se moze napiti od isparenja vasih piva. Ne morate mu kupovati alkholol samim time :D

E sad, sto se samog turnira tice, standardna prica kao i do sada: Standardna klopa, misije koje idu redom po knjizi, cudan teren... i sl. Vise mi se svidjao teren predhodnih godina koji jeste da je bio cudno postavlajn ali ga je bilo. Sad je bio manje cudno postavljan ali ga nije bilo dovoljno na stolovima. Jedan sto posebno je imao tako malo terena (ali u 5 velikih parcica jako oblih baza pa se to ne primeti) da svaka shooty armija koja bi dobila taj sto bi dobila masakrom bez razmisljanja.

Prva partija: Tau. Protivnik: Momak iz Slovenije. Misija: Table quarters.
Partija krece jako interesantno jer zbg manjka size 3 terena na tabli moram da se stekam ko lud da ne bih izgubio sve od njegova dva hammerheada. Sem njih, cekao me je i jedan broadside, paket stealtova, 3xmnogo firewarriora, i 3xjos vise krootova. Ocekujem draw na jedvite jade, ipak imam listicu koja nije toliko strasna, moze se dobiti bez problema ako iole mislis. Medjutim... momak koristi pogresne stvari na pogresnim metama. Railgun umesto da mi raskanta tenak jednim hitcem puca submunitions u paket marinaca... naravno nema mrtvih. Ion cannon koji je str7 ap3 sa tri hitca umesto da skine sigurna 3 marinca puca u tenk i moj Baal samo ne moze da puca taj potez. Sve ostalo puca u death company koji naravno prolaze sve save-ove i feel no pain rolove. U mom potezu, PF-ovi od 3 squada rastavljaju jedna hammerhead, Dreka drugi, a Death company ubija krootove, pa vezuje na stealtove i broadside, pa vezuje na command cadre... i tako redom :) Na kraju, masakr za mene.

Druga partija: Black Templars. Protivnik: Oskar, iz Slovenije. Misija: Loot counters.
Prosle godine sam ga odstrelio sa tiranidima, ocekujem da ce i ove godine biti relativno lako. Lose ocekujem, momak je malo vezbao u medjuvremenu :) Land raider, termosi, 2 velika troop choise-a, chaplain, emperors champion... the works. Emperors champion je rastavio 2 veteran squada i tactical squad bez problema, ali ne pre nego sto su oni ubili sve ostalo njegovo. Moj i njegov chaplain su popricali up close and personal, ali moj je imao bolja ledja pa je ostao ziv :D Baal unistava land raidera rending hitcima, posle cega i sam gine od melte. Na kraju covekov jedini troop choise drzi jedan loot counter, moj troop choise drzi drugi, a moj dreka je na nesto malo manje od 6 incha od treceg. To malo manje je nekih 2 mm. Medjutim, sudija presudjuje da moras da budes u 6 incha od centra loot countera. No dobro, ajd se sracunamo. 10:10. sa 4 poena prednosti za njega u VP :D Posteno smo se poklali.

Treca partija: Vanila Marinci (u prikladnoj boji :lol:). Protivnik: Ivan Kakovecbese (Pera se tuko protiv njega u drugoj rundi). Misija: ostati ziv :D
Koji munchkin. Menja deklaracije terena tokom bitke, kaze kako neke rolove nisam prosao iako jesam, meri kretanje na jako cudan nacin, krece tenkove na jos cudniji.... Da jedan momak koji je prosle godine bio sudija nije seo pored stola da mu smiruje munchkinizme bilo bi interesantno.
Zahvaljujuci munchkinizmima koji su prosli, kao i cninjenice da ga sere na kockici za medalju kada puca, odstrelio mi je dobar deo vojske. No dobro, ni ja nisam bacao sejvove nista ludje, i imao sam par gresaka u proceni sta treba tuci i kada :) 17:3 za njega na kraju.

Drugi dan
Cetvrta partija: Haos. Protivnik: Rasto The Slayer! :lol: Misija: Touchdown.
Sta reci. Sleyer bi da se igra, ja bih da se igram, ajmo jednu opustenu partiju uz puno piva i da se lepo zabavimo. Pa sta bude, bice :) A bilo je svasta. Slejerov rhino koji gine od melte u prvom potezu, terminatori koji deep strike-om scatter-uju na mog Baal-a i ginu, Obliteratori koji ne uspevaju da ubiju nista.... Odajem mu priznanje za Demon princa, jer je on jedini koji je uspeo da uradi nesto mom Dreki tokom celog turnira - uspeo je da ga imobilise (Venerable Rulz!). Sleyer da s ene bi nervirao dalje oko stvarno ocajnog bacanja kockica sa njegove strane mi predaje partiju i odlazimo na jos piva.

Peta partija: Dark Eldar. Protivnik: Jan Peters. Misija: Table center.
Wow koja lista. Od svega po malo, a opasno. 3 velika troop choise-a sa po 2 dark lance-a, 2 ravagera sa 3 plazma cannona, 3 paketa wichica u transportima, jos nesto u cetvrtom transportu (svi transportti imaju po plasma cannon takodje), talos, beastmaster. Jaaako nezgodna lista. Jaaako interesantna lista. Jedva cekam da vidim kako ce partija da prodje jer iako moze da me odstreli samo tako, ako bi doslo do CC-a bi bilo interesantno i za meen i za njega. E ovde sam ppizdeo zbog terena. Bilo ga je tako malo da je covek postavio sve na ivicu svoje table i uspesno me selektivno odstreljivao. Ono malo terena sto sam imao sam uspeo da iskoristim da nekako uletim u CC sa dva transporta i ravagerom pa kud koji mili moji, dovoljno renda, PF-ova i krak bombi je bilo tu da se uradi nesto.... iako je svaki tenk dobio po dva proboja, svi su bili crew shaken. svi do jednog. Naravno, u sledecem potezu mi i to odstreljuje.
Od tog momenta jana vise nece kockica. Plazme samo mase, ne pogadjaju tako cesto, a ja se sa svojom jedinom trupom i drekom krijem iza terena, cekajuci da dodje do centra da mu pokoljem sta mogu pa da smanjim da ne bude masakr nego nesto malo benignije (ipak imam zadnji potez, pa sta bude). Ali, 2 plazme ipak najzad pogadjaju... i ja padam sve cover save-ove na 4+. Ostaje samo dreka, koji hrabro jurisa napred da ubije sta se ubiti moze (ubio je samo beastmastera i njegova dva psa...). Imam fotku tog zadnjeg momenta, i to ce kada se sve uploaduje. Konacan rezultat +1800 za njega (da mi je jos jedna trupa ostala ziva ne bi bio masakr :( ).

Ok, 2 masakra, jednom masakriran, jedan draw, i jedan 17:3 lose i nije tako lose za mene koj isam otisao da se zezam. Zavrsavam peti. Nije lose, zar ne?

E pa lose je, jer je sve ostalo na turniru bilo shit. Turnir u HS-u je bio barem dva puta bolji. Organizacija im je par puta zakazala (nisu otkljucali prostor na vreme, nije stigao pribor za jelo uz hranu i sl...), nisu se drzali sopstvenih propozicija turnira, a farbanje da ne spominjem. Primer: imam tri boje i nesto detalja. Dobijam sigurno 6 jer imam pricu, rooster i baze, ocekujem 8 ili 10, nadam se 12 (od ukupno 25). Dobijam 17 8O Pera koji ima celu sredjenu armiju dobija 9. Momak koji igra sa Star Wars marincima koji imaju 2 boje i nesto konverzija (nemaju nikakve efekte, nikakve baze, i da ne spominjem sto se nije potrudio da napravi WYSIWYG) dobija vise poena od njega. Ok, objasnite mi kako to da armija koja nema NISTA na bazama i ima 2 boje dobija vise poena od fully sredjene nekron armije? Da, i pera nije dobio poene za uniformisanost armije... koja je to blatantna laz, pa da ih ofarbas u dugine boje nekroni su uvek unifomrisani.... bljak.

Ukupan utisak: Da nisam isao sa dobrim drustvom, i da nije bila onako kvalitetna bleja u Zagrebu, razocarao bih se. Turnir zaista nije bio nista posebno.


P.S.
Tifusar junior koji dobija turnir sa 9 land speedera koji ... jedan nije ofarban, dva su undercoatovana u crno, 3 u crveno, dva su ultramarine a jedan vise se ni ne secam.... sramota.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by orome pancevo »

Hypodermic wrote:Vidim niste mnogo divljali dok nas nije bilo, to je lepo :)
I tako dolazimo do zakljucka da su glavni divljaci na forumu bili u zagrebu :lol: !

Salim se malo,cestitke na osvojenim mestima,i mozda vam se dogodine pridruzim.
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by ZergLord »

Da li prepoznajete ove likove?

http://www.youtube.com/watch?v=uAjcXDGTW9g
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by PeraNekron »

Ja ih prepoznajem. Bili su sa nama u hostelu. Mnogo smesni likovi. Jos kad bi znali da igraju... :lol: Doduse, ostvarili su visok plasman, i to uz preteranu srecu na kocki, da budemo iskreni.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by Hypodermic »

Gospode pa oni su veci gikovi nego sto izgledaju.... a i dobra im je "video reportaza" kada nisu snimili ni jednu bitku :P
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by orome pancevo »

Bas neki cudni people,ne?! :mrgreen:
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by opsidiannight »

Ljudi, pa ocenjivanje armija u Zagrebu je uvek bilo uzasno. O zezanju i zajebanciji sve super. Ali ako je ocenjivao isti lik kao i prosle i pretprosle godine onda u potpunosti razumem. Misli, lik ocenjuje po principu svidja mi se, ne svidja mi se, jao sto su leeeeepe figurice.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Utisci sa Agrama 2008

Post by Hypodermic »

Mislim da je isti lik... ali je ovog puta ocenjivao "objektivno". Prosle godine je bilo bolje ocenjivanje. Prosle godine je teren bio bolji (bio je cudno rasporedjen, ali ga je bilo dovoljno na tablama).

Kako ce sledeci Agram verovanto biti po petoj ediciji, bice nama interesantno (jer SAV njihov teren ne moze da se koristi po petoj ediciji).
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Locked

Return to “Warhammer 40k”