40k true scale

Locked
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

40k true scale

Post by PeraNekron »

Gomila dokonih ljudi pravi true scale 40k opremu za Imperial Guard. :D

http://commissar.proboards.com/index.cg ... hread=4010
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: 40k true scale

Post by Histericni Istoricar »

Petre ne pratis fabulu radnje. Posle turnira krecemo u proizvodnju slicne ali bolje opreme (naravno bice lepsa i starija). Vec smo podelili duznosti. Dete Nemanja je retling, kao i Jovan Ristic, samo sto je Joca retling iz penal legije, Antic je naravno pop, ja sam senior oficir, naravno, Sukaku oce da bude Harker, znaci neko sto se lozi i vristi, Dule je komesar lord da nas sve pobije, a Milinovic ce po potrebi biti ili ogrin ili neka verzija Leman Ras tenka. Anticev taksi je chimera sto se podrazumeva.
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: 40k true scale

Post by Telion »

Histericni Istoricar wrote:Petre ne pratis fabulu radnje. Posle turnira krecemo u proizvodnju slicne ali bolje opreme (naravno bice lepsa i starija). Vec smo podelili duznosti. Dete Nemanja je retling, kao i Jovan Ristic, samo sto je Joca retling iz penal legije, Antic je naravno pop, ja sam senior oficir, naravno, Sukaku oce da bude Harker, znaci neko sto se lozi i vristi, Dule je komesar lord da nas sve pobije, a Milinovic ce po potrebi biti ili ogrin ili neka verzija Leman Ras tenka. Anticev taksi je chimera sto se podrazumeva.

Ne! Ja zahtevam da budem makar jedan od prasinara.. http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod2070014 :D
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: 40k true scale

Post by PeraNekron »

Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: 40k true scale

Post by Histericni Istoricar »

Alo jazavci ja sam oficir ne vi! Joca je retling penalac.
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
pavlicad
Posts: 78
Joined: Sun Mar 07, 2010 8:19 pm

Re: 40k true scale

Post by pavlicad »

malo preradim dedinu zimsku uniformu jna i ko valhalanac :)
Locked

Return to “Warhammer 40k”