BFG Planetary Empires

User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: BFG Planetary Empires

Post by Histericni Istoricar »

Kahm? Jel cemo igrati ovo ili da vas bicujem? Ajde jazavci zavrsavaj te drugo kolo pa da krenem da vas dominiram, djidam i maltretiram svoj ubagovanom uber flotom.
U jednog Bocu, mi verujemo!
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: BFG Planetary Empires

Post by Hypodermic »

drugo kolo? drugo kolo NIJE NI POCELO. Ceka se da ljudi predaju svoje liste, sta je prezivelo sta nije, da se vidi ko je dobio renown po rezultatima partija, i slicno.

Dule moze da ti prica.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: BFG Planetary Empires

Post by Hypodermic »

Ok, ajd sad direktno da pitam, igramo li mi ovo uopste? Neki odgovor od igraca ostalih bi bio lep...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: BFG Planetary Empires

Post by Hypodermic »

BFG deo kampanje je gotov, zbog ogromne kolicine interesovanja. thread locked.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Locked

Return to “Warhammer 40k”