Restart Planetary System Empires?

Locked
User avatar
vojamilan
Posts: 102
Joined: Mon Jun 30, 2008 6:44 pm
Location: Beograd - Banjica

Restart Planetary System Empires?

Post by vojamilan »

Zanimam me ima li voljnih za pocinjanje nove kampanje. Naravno prvo da se usaglase pravila koja se ne bi menjala, kako bi mogli na miru da se igramo, da vidimo ko je voljan da se igra, i kad da pocnemo.

Sto se mene tice, ako hocete postavicu dodatak pravila za kampanju koja se nalaze u klubu, mislim da su fer i izbalansirana,koliko toliko, ipak treba da se testiraju.
Nisam modifikovao Pravilo za upotrebu specijalnih karakter.Mada, svidja mi se ideja gde kada pogine specijalni karakter na rolu 1' ne mozes da ga koristis do kraja poteza , a na rolu 2 i 3 sledeci potez.Mada naravno i to da ako pogine ne moze do kraja poteza da se korsti deluje pristojno, a u sledecem moze.Ipak nisam toliko razmisljao o tome. Za sad iznosim predloge, pa da vidimo sta ce biti, bilo bi lepo u svakom slucaju da se izjasne oni koji su zakampanju.

Ridji, pogledao sam mogucnost za koriscenje bio mase, mislim da je pristojno ono sto sam predlozio kod sebe u pravilima, baci pogled, naravno ne mora da znaci da ces igrati tiranide.

Naravski sto se tice nekompletnih armija, do sad smo se pozajmljivali zasto bi stali.

Sto se tice frkacija, marinic/imperija/itd voleo bi da se svi izjasne da bi moglo nesto da se iskombinuje, da ne bude previse istih, posto teoretski moze da bude 5 tau(ja,ogi,dete,slavic,...) i jedni marinci, cisto kazem.

Ja sam za uspostavljanje mini flufa za kampanju, i ako treba da svaki igrac prati svoj fluf,naravno moze to cisto da bude figurativno.

Sto se tice gradjevina, mislim da je do neke mere ok da postoji fiksan broj gradjevina, na startu, i da se samo unistene gradjevine mogu ponovo graditi.Naravno tad ne mogu da se primenjuju moja pravila.

Toliko od mene za sad.
Locked

Return to “Warhammer 40k”