[VtES] Kine Resurces Contested. VtES Trade Center

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

[VtES] Kine Resurces Contested. VtES Trade Center

Post by Resurrection »

Posto se polako ali sigurno siri igracka zajednica za VtES a jos niko nema dvoljno resursa da otvori sopstvenu temu o garaznim rasprodajama neka ovo bude mesto za sva menjanja, prodaje, ucene, kuknjave i hvalisanja na temu kolekcije i vlasnistva nad kartama za VtES.
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

Treba mi:
Freak Drive - sto vise
Skin of Night - -||-
Undead Persistance - -||-
Kiss of Ra - 2
Indomitability - 4
Majesty - 4

UPDATE:
Cardinal Benediction - 3
Matthias - 1
Le Din Tho -2
Clan impersonation - 4
Jake Washington x1


Nudim sve i svasta. Prvo pitajte da li imam.
Radije bih se menjao nego da dajem jos para za karte :D
Last edited by Resurrection on Fri Jan 05, 2007 4:30 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

I jos da podsetim da ovo nije moja privatna tema vec tema za sve koji zele da ucestvuju u gore navedenim aktivnostima napravljena i imenovana po predlosku Changelinga :D
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ok, meni treba:
-redirect bleeda koji zahteva dominate (ne znam kako se zove karta) x2
-Thaumaturgy karte (gde mogu da nabavim spisak karata koje zahtevaju Thaumaturgy pa da znam sta da trazim? Mislim da white wolf nema takvu pretragu u bazi podataka)

Nemam mnogo toga da ponudim, ali pitajte pa cu reci
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

Imas citavu bazu na Monger-u
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Hvala za bazu podataka, i na osnovu iste mogu da zakljucim da mi treba CEO Tremere starter... nadam se da ce doci neki ovakav uz trecu ediciju...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

Deflection za Lessons in Steel?
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ummm... lessons in the steel je rare, a ovo je common... cak se razmisljam i da ga zadrzim i da ga iskoristim :P
Salim se, meni je karta u bilo kojoj koncepciji malo manje korisna, stavio bih sigurno nesto durgo, ali kako je rare, moze li dva deflectiona? ili vise?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

Da, jeste komon.. iz edicije stare 10 godina(!) koja vise ne postoji, tako da je prety much reare. Lessons jeste reare ali VtES nije kao Tragic pa reare kartom mozes da pobijes sta god hoces ili jos gore da samo oko jedne kopije da napravis dek. Malo im je manja vrednost.

A i deflection je MUST u svakom deku gde vampiri imaju dominate i ne moze da se nadje nigde.
I uporedbe radi (camarilla vampiri)
55 DOM : 5 AUS FOR tako da je tebi Lessons prilicno beskoristan.
Do sad smo praktikovali trade "karta za kartu" upravo zbog toga sto nema jos dosta igraca tako da trazis sta ti treba bacas sta ti ne treba. Nadam se da ne mislis da pokusavam da te zavrnem (pa prodao sam ti starter ispod cene!).
Ae 'vako: 2x deflection = Lesson in Steel + Depravity. Time si dobio Deflectione koji ti trebaju, a garantujem da ih neces naci nigede za dve karte koje su ti beskorisne.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Par Deflection-a ima u Black Hand !Tremere starteru. Inace se ne printuju od Camarilla edicije koja vise ne moze nigde da se nadje.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

I 2 u !Ventrue starteru. Ali u klubu vise nama startera a Djole se sigurno nece menjati za Daflectione (iako ima 2 !Tre startera sto je 8 deflectiona)

Griteru, jesi ti video da li mozes da se trejdas za one Obeah stvarcice?
E, i da nisi mozda iskopao nakog Harbindzera u LoB busterima?
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Imam jednog Harbinger-a, ali u medjuvremenu sam dosao i u posedstvo Salubria (jednog, do duse). Zadnji put kad smo pricali o tome, mislim da je koncenzus bio da bi mozda bilo mudro drzati se Bloodline karata jer planiramo kupovinu Legacies -au velikim kolicinama. Videcemo sutra na turniru, u svakom slucaju.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

Kojeg Salubrijai kojeg Harbingera?
Zato te i pitam da li trejdas da bih znao sta da igram na turniru jer mi fale Obeah karte.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Nemam pojma, ni jedna jedina karta nije trenutno kod mene. Racunaj da ne trejdujem nista, ondak, jer trenutno ne mogu nista definitivno da ti kazem. Videcemo za kasnije.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

@ressurection (u nadi da ce ovo procitati pre turnira): dogovoreno, dve karte za dve karte :)

Vidimo se ljudi danas, i uzivajte na turniru.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

reSSurection ne da dodje.
resuRRection sigurno dolazi.
Metnuo sam karte u kutiji pa se vidimo tamo u 4.
User avatar
AnastasiaAdamov
Posts: 23
Joined: Tue Jun 20, 2006 9:02 am

Post by AnastasiaAdamov »

Ima li tko od vas dečki za trejd kartu
The Call
Edicija: Bloodlines
Ultra rare
Šta radi:
Dementtion, Auspex: stavi tri blooda na mađeg vampira s dementacijom, za !Malk dušu dalo (ne košta ništa )
Pa u skaldu s time ja za par komada dušu dam!!!
:roll:
User avatar
AnastasiaAdamov
Posts: 23
Joined: Tue Jun 20, 2006 9:02 am

Post by AnastasiaAdamov »

Nego jel vam treba Hezimelovih ociju?
Imam viska (12 kom)
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

Mogu da nabavim najvise 3 komada ali jedan od tih potencijalno nabavljenih je nemenjen za trejd (da, znam da nema smisla :D). Pogledaj gore sta mi otprilike treba pa ce se izdogovaramo.
User avatar
AnastasiaAdamov
Posts: 23
Joined: Tue Jun 20, 2006 9:02 am

Post by AnastasiaAdamov »

Za većinu stvari s tvog popisa na ovoj strani se da pregovarati ali ne i za Freak drive. To ne mogu nabavit.
User avatar
AnastasiaAdamov
Posts: 23
Joined: Tue Jun 20, 2006 9:02 am

Post by AnastasiaAdamov »

Hypodermic sta ti treba od taumaturgy karata?
Imam ih dosta jer je decko jedno vrijeme igro s baalijima i malkavinaima na taumaturgy
To sleep: perchance to dream: ay, there's the rub;
For in that sleep of death what dreams may come
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Pa u sustini SVE jer nemam nista od thaumaturgy karata sem ono malo njih sto traze thaumaturgy i viserasticu, iz bloodlines boostera. Sta nudis, a sta ti treba, mozda i ugovorimo neki trade.

Takodje, najverovatnije cu pazariti nosferatu i malkavian startere (ili nosferatu i !ventrue), jer mi generalno trebaju i stvari koje koriste, a bogme i vampiri tih klanova.Dogovoricemo se jos na ovom topicu oko detalja sta bih uzimao i sta bih trgovao, jer postoji dobra teoretska sansa da ja necu imati vremena da ista od toga pogledam sam, jer cu biti na turniru u 40k skoro ceo dan, pa mozda propustim radno vreme.

Da me Cika vuk karadzic vidi sa duzinom predhodne recenice, psovao bi me do bugarske :P
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
AnastasiaAdamov
Posts: 23
Joined: Tue Jun 20, 2006 9:02 am

Post by AnastasiaAdamov »

Na poslu sam trenutno (inace radim u trgovini Land of Magic)
ovako po sjećanju znam da imam puuno viška teft of vitae
(ono ukradi dva na longu kao strike)
To sleep: perchance to dream: ay, there's the rub;
For in that sleep of death what dreams may come
User avatar
AnastasiaAdamov
Posts: 23
Joined: Tue Jun 20, 2006 9:02 am

Post by AnastasiaAdamov »

Ajde javite se ako bi resurection dolazio i kada da se znamo organizirat i poslat nekoga u zagreb po neke startere i slicno
I ja tokodje preferiram trade nego kupnju-prodaju
bay d wey
ima u Splitu u trgovini Land of Magic (lom)
po jedan tremere i nosferatu camarila starter
adresa vam je
kralja zvonimira 15.
ako vam drago
To sleep: perchance to dream: ay, there's the rub;
For in that sleep of death what dreams may come
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

IMA TREMERE STARTER??? AAAAAAAAAA! Jbga, ja idem u zagreb i to samo u zagreb... i to na dva dana... :(
Da li momci rade isporuku postom? I da li bi mozda nekoga od vas mrzelo da skokne do splita? Salim se naravno, videcu ja nekako da se izorganizujem, nadam se... ali do splita nikako necu moci da dodjem.

Resurrection nedolazi samnom, on samo igra VtES, a ovo moje drustvance ipak ide na neko drugo desavanje. MOgu da ga pitam, ali cena karte ba si nije sitnica...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

Evo dosadno mi je:
Ima li ko neke Shambling hordes na trejd/zajam.
Treba mi jos samo 10 komada za spil :D

Image
Image
User avatar
PhantomLord
Posts: 17
Joined: Tue Jun 27, 2006 12:19 pm
Location: Beyond the darkness that enwraps your soul...

Post by PhantomLord »

Jimmy Dunn: Mega vampir, i trebam ga... Plaćam krvlju ako treba. Na koliko god kopija naiđete, molio bih da mi javite ako imate. Hvala.
I know I'm going overboard, but I'm doing it with style... ^_^
User avatar
phantasmo
Posts: 3
Joined: Tue May 04, 2004 12:33 pm

Post by phantasmo »

Da, znam da mnogo hocu, ali zna li iko gde bih mogao da nabavim Gangrel starter deck?
Ono kao, neko ima a ne treba mu i te fore....
Isto pitanje i za Gangrel Antitribu...
Simply the best way to walk this life - hand in hand with the dreamer's mind.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

antitribu relativno lako...
camarilu neces naci nigde, ovde je niko i nema...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Knight
Posts: 554
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Trazi se vampir:

Janni
Clan: Assamite (group 4)
Capacity: 5
Disciplines: cel for obf qui
Independent.
Janni inflicts an additional damage when striking with a weapon. She may enter combat with a ready Follower of Set controlled by another Methuselah as (D) action. Blood Cursed.

Rarity: KMW:U
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: [VtES] Kine Resurces Contested. VtES Trade Center

Post by Hypodermic »

Da li ima neko The Death of my conscience? Isto vazi i za resist earths grasp. Nisam dobio ni jedan (ili mozda jedan) u boosterima, a assamite deck sam dao ortaku da ga sredi sa jednim ifketovim pa da nam se eventualno pridruzi kada ga faks malo rastereti.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Re: [VtES] Kine Resurces Contested. VtES Trade Center

Post by xclub »

Zanima me da li sam dobro prosao kupio sam jedan Vtes ediciju Brujah... Od Vtes edicije 1995...

Platio sam 1500 din... A dobio gomilu Vampira i jos dvadesetak kartica te i narednih edicija... Dok je jos bio pod wizardima...

I da li se mogu naci tako stare edicije u prodaji, na komad, jer bih dopunio brujahe...,
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: [VtES] Kine Resurces Contested. VtES Trade Center

Post by Hypodermic »

SVE edicije su UVEK u opticaju u ovoj igri, tako da ako si kupio brujah starter dek i jos nekih 20ak, 30ak karata za 1500 dinara, nisi toliko gadno prosao (kazem nisi gadno prosao jer starter je obicno oko 800 dinara, tako da si za te pare tehnicki mogao 2 startera da kupis. E sad, ako si kupio dek koji nije starter nego koji je neko sklapao, onda nisi nimalo lose prosao). Brujah karte mozes trenutno naci samo na netu, dok Brujah antitribu mogu da se nadju. Ako ti trebaju samo karte, a ne vampiri, pazari brujah antitribu starter, pa uzmi odatle sta ti treba, i/ili postuj ovde pa da te mi opskrbimo.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Re: [VtES] Kine Resurces Contested. VtES Trade Center

Post by xclub »

Ma lik mi je prodao ceo spil, ali od karata stare edicije samo ono navedeno... Imam ja preko 100 karata za library od lika... Zanimljivo je kako izgledaju stare karte,... BLood doll prastari je veoma kul...

Inace igra li se ovo u sigilu... Planiram uskoro da dodjem pa da se odigramo partije ako bidnem u bg...
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: [VtES] Kine Resurces Contested. VtES Trade Center

Post by Hypodermic »

Svake subote od 4h do 22h se igra u sigilu. Uvek je neko tamo.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: [VtES] Kine Resurces Contested. VtES Trade Center

Post by Resurrection »

xclub wrote:Zanima me da li sam dobro prosao kupio sam jedan Vtes ediciju Brujah... Od Vtes edicije 1995...

Platio sam 1500 din... A dobio gomilu Vampira i jos dvadesetak kartica te i narednih edicija... Dok je jos bio pod wizardima...

I da li se mogu naci tako stare edicije u prodaji, na komad, jer bih dopunio brujahe...,

Dobro si prosao.
To je vrlo stara i nenabavljiva :) edicija.
Obrati paznju na stare karte jer su neke mozda eratirane.

U Sigilu se igra svake subote od 16 do 23:15 :)
Image
Locked

Return to “Vampire: the Eternal Struggle CCG”