[VtES] Third Edition set

Moderator: Moderators

User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

E da. Izvini decko sto izjavih da ce svi brisati pod sa tobom. To nije tacno. Bar ne potpuno. U principu skoro svi. Boca nece brisati pod sa tobom - ne zato sto je dobar, vec zato sto vodi Harroda.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Haha, suticu, hehe, joj pukoh od smeha... :D

Nego, da ti dodjes lepo sutra u cetiri pa da se poigramo malo? U stvari, dodjite obojca, ovaj novi da uci a suticu da objasnim rec dve tri.. :D

BTW, nikica je pitao da li da se nalazimo od 4 ili od 6... tako da ako nas bude dovoljno za 4 docicemo tada, ako ne, onda se vidimo u 6.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Neogoth
Posts: 17
Joined: Mon Aug 28, 2006 3:18 am

Post by Neogoth »

Sto se mene tice 16h je ok!!! Neka mi samo neko javi ukoliko drugima ne odgovara da ne cucim tamo zapostavljen ko sova. 8-[
life to death
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

ti si got - trebalo bi da ti bude kul da cuci u uglu i radis 'usual stalk & lurk'. Zar ne?

subota 4 je ok
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Shade

Post by Shade »

Resurrection wrote: Odabrao si odlican dek za pocetak jer ima savrseno jednostavan koncept i izvedbu. Razlog sto ce svi obrisati patos tobom je sto vecina nas igra VtES bar godinu i po i sto svi maje-vise preziru stealth&bleed koncept koji Malkaviani forsiraju i to stvaro najbolje rade (podobno ce ti biti objasnjeno sta to znaci :D)

Ne postoje formati i sve karte ikad ostampane su dozvoljene. Naravno na nekima je updateovan tekst ali tesko da ces ih nabaviti tako da nema potrebe da te opterecujem s tim.
Karte koje su najbitnije su ceto obicni commoni i kroz edicije i neki reareovi se menjaju u uncommone i tako postaju sire dostupni. Odavde zakljucujes da karte na komad nemaju visoku cenu jer ih nije tesko nabaviti.

Trenutno ganjamo distirbutera a cene su ti 10 dolara starter i 2,5 dolara buster. Dolar je 0.7 eura pa preracunaj. Krajnje jeftino.

Za blood countere mozes da koristis bilo sta cega imas 40 komada.
Naravno ako nameravas da koristis kriske hleba niko nece moci da procita sta ti pise na karti :D Imam ja par kesica crvenih countera sa znakom camarille ili sabbata (mesano) i dacu ti kesicu za 50 din jer si novi igrac. Dobices i neke promoe.

Daj mi mejl da te stavim na mejling listu i da ti dam par linkova da se upoznas s i grom.

Znas li ikoga od trenutnih igraca da im naredim da ti pokazu kako se igra?:D

ResurrectioN
Prince of Belgrade
Eh, konacno i ja da ubodem neshto na slepo! :)
Sjajno. Info-e o deshavanjima, izvorima kupovine karata mi mozes bacati na [email protected] Trenutno se bavim gatling Engine-om (upoznajem bolje sa igrom i pokusavam da igram protiv drugih igraca online) i ispitnim rokom, tako da cu vam se, verovatno sa jos jednim ortakom, prikljuciti kada sve to prodje i kada ovladamo pravilima i prodremo u srz igre. :) Shto se tice countera-kupljeno i sacuvaj i jednu kesicu za mog ortaka! Poz!
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Druze nije problem da ne znas da igras, naucices za jedno popodne.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

Shade wrote: Eh, konacno i ja da ubodem neshto na slepo! :)
Sjajno. Info-e o deshavanjima, izvorima kupovine karata mi mozes bacati na [email protected] Trenutno se bavim gatling Engine-om (upoznajem bolje sa igrom i pokusavam da igram protiv drugih igraca online) i ispitnim rokom, tako da cu vam se, verovatno sa jos jednim ortakom, prikljuciti kada sve to prodje i kada ovladamo pravilima i prodremo u srz igre. :) Shto se tice countera-kupljeno i sacuvaj i jednu kesicu za mog ortaka! Poz!
VtES online je los za pocetak igranja.
Razlozi su to je za pocetak nepragledno kad imas smo 2 "prozora" a igras sa jos 4 igraca, i druga i bitna stvar sto je interakcija medju igracima sjebana jer mozes da pricas samo preko onog chata a interakcija je vrlo bitan momenat u igri.

Moja praporuka ti je da se pojavis sa ortakom na nekom od nedeljnih okupljjna i da igrate sa jos 2-3 igraca pocetnika i da se polako ucite jer je to najbolji nacin pogotovo sto ce tu uvek biti neko da vam rascisti pravila.

Citaj onu debelu knjizicu i karte koje imas i to ti je dosta do prve live partije :D
Locked

Return to “Vampire: the Eternal Struggle CCG”