utisci sa turnira..

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Knight
Posts: 554
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

utisci sa turnira..

Post by Knight »

VTES tournament Belgrade – report

1 kolo
Table: Vlada(ravnos), Krle (Ventrye), Steva(tremere), Mirko (tremere). Slovic(Malkavian)

Ovo mi je verovatno bila najbolja partija na turniru; igram prvi a kripta mi je Ladislas Selena Brooke Thelonius. Vadim Selenu igrajuci prvi, a mirko ispred mene vadi Lerneana. Moj drugi vampir je Ladislas, I Mirko resava da ga kontestuje sa logikom da je moj predator u losoj situaciji, jer ga ravnos pritiska, pa ce on tako smanjiti pritisak na sebe – yeah, right :) Krecem u power bleed I vadim dva mala vampira, dok vlada priprema poziciju da uzme ceo sto – Krle ima zaklucanog vampira, pa je samo pitanje poteza kada ce stici do mene. Uglavnom, posto je mirkov sledeci vampir bio – uta kovacks, skinuo sam mu tih 5 pula a uspeo I da prodjem kroz malkava, a u istom krugu ostao sa Vladom jedan na jedan, gde je on lako pocistio ostatak mojih vampira (problem nije bio pul, vec prazni vampiri – no kako se partija odvijala, bio sam zaista prezadovoljan)

2kolo
Table: Krle, Sutic(True Brujah), Slovic, Steva
Ovo je bila najcudnija partija tog dana za mene; Slovic je bukvalno ubio Sutica,jer on jedini nije redirektovao njegove blidove; pored toga, Cika drinki se zaista igra I ima u deku malkavian gejmove I malk. Prankove – sto je sve u svemu meni dalo devet pula, dok su ispred mene Krle I Sutic izgubili po cetiri I tri perspektivno. Krle dobija svoj VP (uz mnogo kukanja doduse ) a ja cistim njega I malkava. Sve u svemu nismo igrali ni pola sata.

3kolo
Table: Dj Bjelajac (Malkav), Dule (!Toreador), Sutic, Srdjan(Gangrel), Steva

Ovde sam vec bio prilicno siguran da sam usao u finale, pa sam se zaista – igrao :) Megabaja je opet bio grozno naduvan redirectionima bleeda, posto Dule ima 13 misdirectiona u toreadorima. Dule uspeva da Entrancmentom uzme u jednom trenutku Muddled Vampire Huntera, koji napravi HAOS djoletovim malim vampirima. Bruje umiru, ali tada gangreli unazad izmaltretiraju dovoljno da, kada padne bjelajac, padne I citav sto za cetiri poteza. Sto je meni omogucilo da poslednji sednem za sto u finalnoj partiji, sto ce se pokazati kao veoma bitno :)

Poslednja partija
table : Krle (Ventrue), Zivkovic (Ventrue), Moji Tremeri, Djole Bjelajac(Malk), Zli Vlada(Ravnos)

Krle I Zivkovic prvi sedaju za sto, I niko od preostalih igraca nije zeleo da ih razdvoji. Kako ja nisam zeleo da se patim sa Sensory Deprivationima, seo sam iza djoleta. Ni djole ne voli da mu zakljucavaju vampire, pa satire vladu za sve pare. I eto meni Prvog VP-a – Djole ne reaguje na krletove pretnje, izbacuje Vladu ali zato tri (!) KRC-a potkace malkava za po dva- tri, Banishment na njegovog vampira , I moj je posao samo da odigram kombinaciju bleed Governom +mirror walk+conditioning. I tu se nasa partija zavrsava: dva Ventrua se sada grozno svadjaju par poteza dok ja pravim zid staticnog intercepta sa dovoljno miniona. Kada krenu da se udruzuju protiv mene vec je prekasno – ja bez problema blokiram sve akcije na stolu dok me temptation of greater power prisiljava da ne rizikujem iduci napred. Doduse to mi nije ni potrebno – za sat vremena partija je tajmovala dok smo svi bili na preko deset pula mislim.

I tako se zavrsio jos jedan VTES dan u sigilu. Cestitke Megabaji I Zlmi, koji su jedini igrali dekove bez redirectiona. Kao da su od matorijih igraca jedini dosli da se zabave ;/
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: utisci sa turnira..

Post by Resurrection »

Knight wrote:...I Mirko resava da ga kontestuje sa logikom da je moj predator u losoj situaciji, jer ga ravnos pritiska, pa ce on tako smanjiti pritisak na sebe – yeah, right :) ...
Ujka Fester je opet lizao baterije.
Image
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: utisci sa turnira..

Post by ifke »

Resurrection wrote:Ujka Fester je opet lizao baterije.
:lol:
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Re: utisci sa turnira..

Post by Mladizmaj »

Resurrection wrote: Ujka Fester je opet lizao baterije.
Pravo pitanje je da li Ujka Fester ikad prestaje da ih lize :lol:
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
Locked

Return to “Vampire: the Eternal Struggle CCG”