Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Krle »

Naslov sve govori, znaci bice sledeca Nedelja, 250-300 dinara po coveku za upad i booster po coveku nagrada rasporedjenih kako se dogovorimo.Pocetak standardno u 12h a bice gotovo do otprilike 22h,format je Standard tj. 60-90 karata spila i 12+ vampira u kripti.Ko ne zna gde je klub C22 neka se obrati ovde pa cemu biti objasnjeno.Bilo bi dobro da se svi koji su zainteresovani da dodju ovde najave.Princezo dodaj nesto ako fali ovde...

(EDIT: ResurrectioN)
Detalji:
http://forum.klubzmaj.org/viewtopic.php?f=5&t=8068
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Vtes TURNIR "Crusade:Belgrade" klub C22 29.11.2009

Post by Rat with a tool »

Dolazim.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Vtes TURNIR "Crusade:Belgrade" klub C22 29.11.2009

Post by Megabaja »

dolazim ako govna ne budu padala...

EDIT:

NIKICE MOGAO BI DA REGISTRUJES OVAJ TURNIR NA VREME!
TAKODJE MOGAO BI I DA POSALJES REZULTATE PRETHODNIH NA TWDA.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Buxxx
Posts: 17
Joined: Mon Dec 29, 2008 11:23 am

Re: Vtes TURNIR "Crusade:Belgrade" klub C22 29.11.2009

Post by Buxxx »

Ja nazalost necu doci. Sledeca nedelja mi je kolokvijumska, pa ... :(
Rece mi Enis da ni on nece doci. Jbg, bad timing. :?
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Vtes TURNIR "Crusade:Belgrade" klub C22 29.11.2009

Post by Megabaja »

koliko ljudi ima uopste? ako nas ima manje od deset da pomerimo za sledecu?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Vtes TURNIR "Crusade:Belgrade" klub C22 29.11.2009

Post by Resurrection »

Koliko nas ima nemam pojam ali dolaze Osijecani.
Image
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Vintertid »

docicu i ja (samo 90% sigurno) iako nije dobra ideja da kao potpuni pocetnik sa samo teorijskim i to diskutabilnim znanjem VTES-a pocnem odmah sa turnirom. gde je tacno klub i kako se nalazi?
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Resurrection »

Nije frka ali valjda znas sta tvoj dek treba da radi pa cemo lako odatle.
Dobio si obavestenje o turniru na mejl?
Image
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Vintertid »

jesam, hvala. kad se otvara klub, tj. kad najranije moze da se dodje?
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Vintertid »

E, da:

ja nemam V:EKN broj, nov sam igrac, sta treba da se uradi povodom toga, jel treba neko unapred prijavljivanje negde?
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Megabaja »

Samo da porucim gostima iz Osjeka ako uopste citaju forum - Posaljite svoje want liste kako bi mogli nesto da zamenimo...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Resurrection »

Sumnjam da citaju. Dolazi ih 5.
Image
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Vintertid »

jel moze neko za sutra da mi pozajmi Ventrue HQ i Kiss of Ra?
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Megabaja »

ako nekome jos nesto treba za turnir.. vicite!
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Pendargon »

ko je dobio?
Deck liste?
IZvestaji?
Image
ImageImageImageImageImage
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Vintertid »

ja sam bio glupi pocetnik koji je pravio puno gresaka, ali sam se odlicno zabavio, upoznao puno ljudi. hvala vam svima na ugodjaju i kartama. veoma sam prijatno iznenadjen postupkom da svi ucesnici dobiju po buster umesto da ide sve prvoj petorici, odlican gest. zivi bili, pa se vidimo opet!
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Mladizmaj »

Da ljudi aj dajte neki izvestaj za nas koji nismo mogli da dodjemo :P
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Rat with a tool »

Napisacu ja neki mini izvestaj, samo da se nakanim^_^
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Rat with a tool »

Ma hajd' sad cu:)
Pa ovako, ovo mi je prvi turnir da izlazim sa svojim deck-om, tacnije Stanislavom. Prethodnog turnira sam se proveo kao bos po trnju, a ovde je razlika ocigledna :D 8 Victory poena i 2 Game Win-a, plus jos jedan Victory poen u finalu.

Prva partija:
Moj prey je Ana (koja je igrala Malkavian-e, ne znam tacno sta), zatim sledi njen prey Vintertid (Ventrue), pa Bjelajac sa svojim crncima i na kraju Mirko koji je igrao Lutz deck. Meni naravno od tri Zyllah's Valley-a nijedan ne dodje u prvoj ruci(a da muka bude jos veca, mislim da sam igrao drugi), dok je Mirko povukao jedan, tako da sam se vec smorio sto ce Lutz da mi vrlo brzo skace po lobanji. Medjutim, kad je Lutz izasao, ubrzo potom izlazi i Anin vampir, Leandro, koji je Malkavian Inner Circle! :D To mi je skinulo Lutz-a sa vrata, jer je morao da kontestuje titulu sa Leandrom, a i Mirko se razgnevio pa je odmah predlozio da ubijemo Anu sto pre, sto je jelte dobilo moj blagoslov:) Ali, na svu muku nas Inner Circle-a, Vintertid izvodi nekog vampira koji svima ukida bleed-ove za 3, te svi blidujemo za jedan :/ Muka za mene je naravno bila ta sto su svi igrali neke politike, te me je Lutz konstantno przio za po jedan i brzo sam spao na svega 6-7 pool-a, a pritom sam imao samo Stanislavu i Ilianu(koja je bila justicar inace \:D/ ). U svakom slucaju dosao je jedan trenutak gde sam mislio da stvarno necu moci nista da uradim i da cu umreti, a to je Mirkov sumanuti potez. Hteo je da igra Banishment na Bjelajca, tj jednog od njegova dva(ili tri, nisam siguran) vampira. Isparanoisao je da ce ga Bjelajac ubiti u potezu, sto je bilo totalno nemoguce, ali hajde. Ja mu kazem da ga necu podrzati u tome, nego neka uzme da banishuje Leandra i da cu sa tim 99% moci da ubijem Anu u jednom potezu, a samim tim bi on dobio svoju titulu nazad i sve bi bilo kul. Naravno Mirko me nije poslusao i banishovao je ka Bjelajcu i pritom se nadrndao na mene kako ne postujem dogovore :? Moj potez, odigram KRC na Anu i Bjelajca sa Stanislavom, a sa Ilianom bleedujem za jedan, jer mi je ruka bila prepuna vejkova, pa sam hteo da prodjem kroz karte budjenjem kasnije. E sad tu je mala zackoljica. Ana posalje taj bleed na Vintertida, koji u tom trenutku ima tri potapovana vampira(jer se jedan tapovao da bi dao neke glasove za Mirkov prokleti Banishment) i 4 pool-a, bez Wake-a u ruci:/ Ja ga nazalost bleedujem za taj jedan i u narednom potezu, Ana ga ubije sa svoja dva vampira. Medjutim, kad je Vintertid umro, vratili su nam se masni bleed-ovi za tri, nama IC. U svakom slucaju, Bjelajac pritiska Mirka i Mirko u konacnim momentima i patnje i ludila odigra Pentex Subversion na Leandra i koliko se secam KRCuje Anu i Bjelajca. Inace ostao je na dva-tri pool-a. Da skratim pricu, uspeo sam da ubijem Anu, Bjelajac ubija Mirka. Ostajemo nas dvojca. Ja na nesto bedno pool-a, a Bjelajac uspeo fino da bloat-uje sa Voter Captivation-om. U tom trenutku sam mislio da nema sanse da ga izblidujem dovoljno, medjutim uz topdeck Conditioning-a, Govern-a, kao i minimalno (ali dovoljno) stealth-a uspem da ga ubijem. Ovo mi je definitivno bila najzabavnija partija na turniru, ovo sa glasanjima i cudima je bilo fenomenalno.

Druga partija:
Moj prey je Milutin koji igra Imbued-e, zatim njegov prey Sutic sa svojim weenie celerity-em, pa Goxy koji je igrao Brujah vote/bloat i na kraju Denes koji igra Tremere (ne znam tacno sta, igra sa Gabriele-om i ima podosta animalism karata). U svakom slucaju, mislio sam kako ce ovo biti lako, jer ce moj prey imati table hate, medjutim bilo je lakse nego sto sam mislio. Draga moja Stanislava ima jedan divan deo teksta na sebi koji kaze "Allies cannot block Stanislava" :D U svakom slucaju vrlo brzo sam izbacio Hunter-a i to bleed za tri, Forced March, KRC i tako i naredni potez. Sto je bio relativno miran, barem sto se mene tice, jer se Denes i ja uopste nismo kacili, vec je on pokusavao da koliko toliko spreci Goxijev bloat, a i Sutic je isao ka Goxiju. U svakom slucaju, krenuo sam polako, ali sigurno da bleed-ujem Sutic-a, jer sam uspevao mnogo lepo da topdeckujem sve sto mi treba-dovoljno stealth-a, combat end-ove i poneku politiku(na stolu su mi inace bile Stanislava i Ingrid). Megabaja je par puta odigrao boon u trenutku kad me je Tremere bleed-ovao za jedan, te sam nazalost sam sebe kasnije bleed-ovao za po tri -_- Pokusao je i jednom/dvaput da mi rush-uje Stanislavu, medjutim combat ends mi nije izlazio iz ruku:) Takodje je Denes malo shvatio da sam pretnja, pa je na Stanislavu odigrao Anathema-u i poceo sa svojim Justicar-om da mi krade dve krvi po potezu. Sve u svemu, na kraju bleedujem Sutica i on ostane na tri, medjutim posle toga ponovo Major Boon. Hteo sam da pokusam da ga ubijem ne bleed-om, nego da zaobidjem boon i upucam ga KRC-om. Naravno, pretpostavio sam da Goxy i Denes to nece dozvoliti, ali hajde da probamo. I na moju veliku srecu, zahvaljujuci Goxijevoj trenutnoj(ili stalnoj) demenciji, on me podrzi u referendumu, KRC prodje i Sutic umre. Kasnije da stvar bude jos ludja, Goxy odigra onaj Temptation Of Greater Power i izabere Gabriele-u. I on pobedi u licitaciji, medjutim bid je bio pozamasan, koliko se secam oko 15. Ostao je bas na malo krvi, te sam lako uspeo da ga ubijem sa malo stealth-a i puno bleed-a^_^ Na kraju ostajemo Denes i ja, koji je uspeo da me ubije, jer je imao mnogo pool-a i u jednom trenutku je zapalio Stanislavu Anatemom. Inace, moja najveca ispala je kad sam slucajno sam sebi ubio Ingrid sa Milicent Smith, jer u datom trenutku nisam imao jedan preko potreban stealth:/ LOL. Da je ona ostala ziva, mozda bih mogao da dobijem i Denes-a, ali dobro sta je tu je, partija je bila odlicna.

Treca partija:
Moj prey Krle sa Cibelom, zatim Bjelajac, Srki sa svojim Toreador-ima i na kraju Vintertid. Od samog pocetka sam razgnevio sto sa svojim, heh, takoreci dogovorom sa Krletom, da on pobije ostatak, a ja njega, kako bi on usao u finale. Meni je bilo zagarantovano sediste u finalu vec uveliko nakon druge partije, jer sam vec bio covek sa najboljim skorom. U finalu cu moci da biram gde cu sesti i odgovarala mi je Cibela, da sedim iza nje, jer cu je lako ubiti i to ce mi biti jedan poen bez mnogo cimanja. U svakom slucaju, kao sto rekoh sto je nasrnuo i na mene i na Krleta, te sam ja popio dva Parity Shift-a od Vintertida u glavu, KRCeve preko stola i tako dalje. Krle se bas i nije pokazao ovde, jer nije demolirao Bjelajca koliko sam mislio da hoce. Na kraju sam bio primoran ubiti Krleta(koji je tad ostao na jednom pool-u), kako bih spasio i sebe. Bjelajca sam vec jednom ubio, tako da se nisam zabrinuo oko toga mnogo, medjutim ispalo je mnogo lakse nego sto sam mislio, jer je gorepomenuti ustao sa stola zbog nesuglasica sa Srkijem. Koliko se secam, Srki je rekao da ce pustiti neke njegove politike, ukoliko ga ovaj ne dira dva poteza. Naravno, Bjelajac to nije mogao da obeca, jer je ostao na malo pool-a, a moja Ljubinka ga gleda iz prikrajka:) Tu su se mala drali i sl. i na kraju Srki ne samo da nije dozvolio politiku, nego do iste nije ni doslo, jer mu je blokirao vampira. Bjelajac je ustao i sledeceg poteza sam ga ubio, jer je ostavio sebe na jedan nakon sto je odradio Influence za 4. Da skratim pricu (posto mi vec oci ispadose), pomogao sam Srkiju da ubije Vintertida i na kraju mene, da bi Srki mogao da udje u finale. Hteo sam prvo da proletim i kroz Srkija i dam jedan pocasni VP Vintertidu, medjutim bilo mi je glupo da ne dam Srkiju da ode u finale. Najmanje zanimljiva partija moram priznati.

Finale:
Ja, moj prey Srki, zatim Ahrimane wall deck, potom nas voljeni princ sa svojim, pa ne znam cime( :D ) i Denes. Izuzetno los sto za moj deck, jer su svi imali pogani Intercept koji mrzim iz dna duse. Partija mi je izuzetno lose krenula, opet nije bilo Valley-a u prvoj ruci, Denes je poceo da mi skace po lobanji od starta i tako dalje. Medjutim, nekako uspevam tu i tamo da bleed-ujem Srkija, medjutim nazalost su dva moja bleed-a otisla na mog cross table buddy-a Ahrimane-a:/ I to bleed-a za tri naravno:/ Na svu srecu, povucem dovoljno stealth-a da prodjem kroz Srkijev intercept i na kraju ga ubijem igrajuci Horrific Countenance i Govern na Ingrid. Ali onda je sve krenulo downhill. Udarao sam po Ahrimane-u koliko sam mogao, ali sam imao premalo stealth-a da bih prosao kroz njegov wall. Takodje sam oskudevao sa krvlju na vampirima, jer je Denes nonstop krao sa Justicare-om. Problem je bio i taj, sto moj predator nije imao predatora, pa se lagano razvijao i mene smarao. Takodje je ukrao titulu sa Ingrid i moje politike nisu imale sansu da prodju. A na sve to, da tuga bude jos veca, Ahrimane je ostao na 3. Da sam njega ubio, lako bih ubio Nikicu koji je pola partije bio polumrtav. Topdeck me nije posluzio ovde, nedovoljno stealth-a, cak i uz Nikicino ponistavanje karata koje igra Ahrimane, a takodje i cinjenica da nisam uspeo da stavim Sargon Fragment na Stanislavu u cilju vadjenja Horrific Countenance-a je ubila moje sanse. Ubrzo sam umro, zatim i Nikica, a na kraju je Denes ubio svog novog prey-a i to je to. Mislim da sam se na samom pocetku zeznuo i da je trebalo da biram i sednem izmedju Nikice i Denesa, ali dobro.
Skroz sam zadovoljan svojim rezultatom, mnogo zanimljive partije i skroz prijatna atmosfera. Nadam se da cemo se organizovati jedared, pa da odemo u lijepu nasu i bio bi red da neki srbenda tamo pobedi :D Fino proveden nedeljni dan, nema sta:)
Last edited by Rat with a tool on Tue Dec 01, 2009 2:16 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Megabaja »

a mu kazem da ga necu podrzati u tome, nego neka uzme da banishuje Leandra i da cu sa tim 99% moci da ubijem Anu u jednom potezu,
banishment radi samo na mladje...
Denes koji igra Tremere (ne znam tacno sta, igra sa Gabriele-om i ima podosta animalism karata)
klasican anatema dek...

i izgleda da je Denes pobedio. Svaka cast - dek je bio najoriginalniji, a i on igra vise nego dobro...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Rat with a tool »

Nebitno je, Ana je imala jos jednog vampira, ja sam samo potencirao da cilja ka njoj:) A i ludak je imao Pentex u ruci i tad:)
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Megabaja »

Editovao prethodni svoj post zbog velicine izvestaja...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
karo
Posts: 50
Joined: Mon Jun 19, 2006 8:56 am

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by karo »

Da, jako dobar turnir, hvala na prijemu :D

i da, btw zadnji stol je bio bezobrazan , četiri osječana i sva 4 imaju šanse za finale ... čista namještalljka, na 3 stol smo ušli sa jednakim bodovima ja deneš i ana te zeleni,.. i baš sam ja sjedio između deneša i zelenog, super= wall/rush obojica QQ

<.< anyway turnir je ispao super :D

nadam se da se uskoro vidimo opet, kod nas ! :D
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Rat with a tool »

U stole meh avatar fiend!:O :D

Pa valjda cemo i mi jednom da se organizujemo i dodjemo kod vas, red bi bio!
User avatar
karo
Posts: 50
Joined: Mon Jun 19, 2006 8:56 am

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by karo »

O_O we haz the same avatar xD

Anyway, i bolje vam, je da dođete ~~ :D
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by Krle »

Sto se mene tice ja mogu bilo koji vikend samo mora da se princeza oglasi povodom organizacije...
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
karo
Posts: 50
Joined: Mon Jun 19, 2006 8:56 am

Re: Vtes TURNIR "Belgrade: Driven to kill" klub C22 29.11.2009

Post by karo »

hehe de šutnite ga malo da se pokrene xD
Locked

Return to “Vampire: the Eternal Struggle CCG”