Fists of Fury:Belgrade

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Fists of Fury:Belgrade

Post by Krle »

Najava za turnir je ovde:http://forum.klubzmaj.org/viewtopic.php?f=5&t=8648

Potvrdite svoj dolazak na ovoj temi ovde.
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Fists of Fury:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Dolazim.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Fists of Fury:Belgrade

Post by Pendargon »

Dolazim 95%
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Knight
Posts: 552
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Re: Fists of Fury:Belgrade

Post by Knight »

Vidimo se.
Pocni da zapomazes Krle, imam sva karte za Tarika :)
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Fists of Fury:Belgrade

Post by Megabaja »

ja verovatno necu stici. moram da se javim u kasarnu do 4 popodne...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Fists of Fury:Belgrade

Post by Pendargon »

aaargh
A mi smo racunali na tvoje odustvo. Pa kako tako kratko?
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Fists of Fury:Belgrade

Post by Megabaja »

kratka vojska pa kratko i odsustvo... tu sam do te nedelje doduse...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Fists of Fury:Belgrade

Post by Pendargon »

Izgleda da sam se ja prvi probudio, pa cu i prvi da napisem kratak size ovog sjajnog turnira.
Pobedio je Goxy u poslednjim sekundama finala! Da je trajalo jos samo mozda minut, ja bih ubio stol, ali u vrevi koja je usledila, nisam cuo kada su vikali da je ostalo jos minut! Svaka cast!
Imali smo savrsen broj igraca (15), i vidjen je poprilican diverzitet dekova. Turnir je protekao prijatno, i s obzirom koliko je ljudi ispalilo iz raznoraznih (opravdanih i neopravdanih) razloga,mogli smo easy da imamo 20+ ljudi...

Kratak size mojih partija :
Prva runda : Srki (!tremere wall)>Zli (Ravnos)>Zvonko(Malk s/b)>Stefan? (nisam siguran za ime) (dom weenie bleed> Ja(AAA)

U startu sam poceo da grcam. Dom weenie me je zasekao jako, a i par malkavian bleedova je deflektovano na mene. Long story short, morao sam politikom da backoustujem Dom weenija da bih preziveo, ali nisam imao snage da ostanem u zivotu protiv nadiruceg malkava, kojem zli i nije radio bog-zna-sta. U poslednjem pokusaju, pokusao sam da namesti m sto za sweep malkavu, racunajuci da nije lose imati malkava u finalu, ali nisam uspeo, jer se ispostavilo da taj Zvonko uopste nema mnogo stelta u deku i ne moze da prodje kroz srkijev zid. Informacija koja mi je bila bitna za kasnije...

Vp:0

Druga runda: Stravicni (!Malk s/b)>Buxx (Ventrue lawfirm)>Steva( tremere toolboox)> Kica (Lasombra vote)> Ja (AAA)
Stravicni se zabija u Buxxa odmah. Steva, bez predatora, gradi svoj zid, Kica kuka kako mu dek ne radi nista, a ja lagano grickam malkava. U jednom momentu, Buxx ostaje na 3 pula, krcuje malkava unazad i ostavlja ga na 4 pula. Ja vidim priliku za 2 laka poena, nazalost, vidi ih i ceo sto, i Steva i Kica rese da preko stola ubiju Buxxa, da ja ne bih uzeo sto. Anneke se dvaput usprotivila preko stola, ali treci put je ostala bez tradicije i Buxxa ubija Stevin blid na Kicu, koji je ovaj deflektovao. Malkav umire cim je dosao moj turn (nije ga spaslo ni dodatnih 6 pula). Ostajemo manje vise lokovani, jer ja imam glasova da sigurno proguram jednu politiku, i to ako imam edge (jer onda ne mogu da me stignu tako sto kica diskarduje politiku). Nakon par krugova u kojima se ja udaram na stevin zid, a kica me gricka sitnim blidovima, meni je prekipelo, i objasnio sam da zelim da ostanem jedan na jedan sa nekim, i da bih ja preferirao da to bude kica (naravno suptilno). To bi (smatrao sam) i njemu odgovaralo, pogotovo jer se pokazalo da te lasombre i nemaju bas stelta da prodju setupovanog tremerea. On, medjutim odbija, i ja ga sa parity shiftom, krcom, i reins of powerom ga ubijam unazad. I tu je bila prekretnica partije. Steva je od reinsa ostao na +1, i ja pitam kicu da ne izabere vampira i da mi 6 pula. On baca kockicu jer nije mogao da odluci, i ja gubim, i gubim 4 pula. Da sam dobio taj pul, siguran sam da bi pobedio, jer bih imao dovoljno resursa da steva ne moze da mi zaustavi temptation of the greater power koji bi mu oteo olivera thracea (sa rutorovom rukom, sport bikeom i koznacim sve), ili ga ubio. Ovako, bez resursa, i nemogucnosti da povucem jos neki TGB, za 15 minuta ocajnicke borbe i kopanja za tgb-om umirem tako sto mi svemocni Oliver blokira i ubija vampira po vampira.
Vp: 1

Trece kolo: Mile (imbued)> Stravicni (!MAlk s/b)> Ja (AAA)>Zvonko (Malk s/b)> Krle (weenie POT). Krle i zvonko odmah prave 3/2 deal. Ostatak stola reaktivno pravi deal da oni umru prvi. Zvonko bliduje imbueda preko stola, krle bije po svima. Mi se ostali medjusobno spasavamo, Starvicni bliduje zvonka preko stola, a ja parity shiftovima uzimam od Zvonka i Krleta i dajem imbuedu (za neverovati, zar ne :D ). Zvonko pada, nedugo potom i Krle. Tu smo se nekako uspeli i zaglupeti, i doslo je do greske u kretanju covena, ali partija je bila dosta napeta sa mnogo neverovatnih poteza (Krle je igrao 6 uzastopnih greplova da spusti Anneke u torpor i slicno), mada na kraju nije bilo bitno (osim sto bi mozda jos neki vampir/imbued odleteo u torpor pre nego sto Krle umre). Imbued uzima poen, ja 4.
4 vp, Gw, dovoljno za finale.

Finale: Veliki shift se desio odmah na startu jer niko nije zeleo da sedi iza Ravnosa (znajuci da zli voli da zakljucava unazad). Seating je bio :
Zli (Ravnos)> Goxxy (Carna wall)>Zvonko(Malk s/b)>Ja (AAA)>Steva (Tremere toolbox)
Pocinje lose po mene. Malkav me zasekao jako, i oprao mi villein koji bi mi spasao poziciju. Srecom, Anneke postaje alastor i vadi flamethrower sto mi malo kupuje vreme. Steva se (nesmetano) gradi, Zli jase po Goxiju, a Malk vadi antediluvian awakening i prekida nas pakt o nenapadanju, siguran u pozamasnu kolicinu no thraceova u ruci. Ja prezivljavam Malkavov lunge zahvaljujuci finoj kolicini drugih tradicija i dva telepathic misdirectiona, i onda ga ubijam unazad sa krcem i parity shiftom, znajuci da ne mogu da prezivim jos jedan krug blidovanja. Na taj nacin je goxy dobio svoj jedini victory poen, na kraju se ispostavilo, odlucujuci...
Ja sam nakon toga poceo malo da gradim poziciju, a Zli je udario u Goxija, i pojeo mu Carnu u procesu. Bez pritiska, ja sam se za dva kruga konsolidovao, odigao pentex na Stevinog Olivera Thracea, Odigrao TGB, rushovao jednog stevinog vampira i oterao ga u torpor flamethrowerom, zatim parity shiftovao Stevu za 4. U sledecem krugu sam odbranio svoj tgb, ubio Stevu reins of powerom i blidom, ostavivsi Zlog na 1 poolu i goxija na 5. U tom momentu je bio time... Da je potrajalo makar 15 sekundi duze, ubio bih i zlog, i u sledecem krugu siguran sam da bi umro i goxy jer sam imao temptation of greater power i jos jedan tgb u ruci...
Ali,prekasno.. na kraju smo i Goxy i ja imali po 1.5, ali je on bio bolji seeder u finalu, pa je na osnovu toga pobedio.
Sve cestitke ucesnicima, i hvala na divnom druzenju. Bilo bi zaista dobro kada bi mogli organizovati ovakve turnire na svakih, recimo, 3 meseca, mislim da bi to mnogo doprinelo razvitku hobby-a.
Jos jednom, :applause:
Image
ImageImageImageImageImage
Locked

Return to “Vampire: the Eternal Struggle CCG”