Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Krle »

Upcomming Event: HNC Round Szeged
Hi folks!

The next HNC Round is coming:

Name of Event: HNC Round Szeged
Date: 16.04.2011, Saturday
Location: Garabonciás, Szeged
Format: 3R + Final, normal constructed
Entrance fee: 2000 HUF
Tournament starts at: 11:00, registration starts at 10:00


Zainteresovani nek se prijavljuju sto pre da vidimo za prevoz i smestaj...
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Rat with a tool »

I'm in.

A za prevoz znas moje predloge :D
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Resurrection »

Ja.
Image
User avatar
karo
Posts: 50
Joined: Mon Jun 19, 2006 8:56 am

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by karo »

Ajde javite kako si prošao Krle, da li je zli deck opet radio :3 ! Ja sam zadovoljan odsjedio na 8 mjestu sa 1 GW :mrgreen:
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Megabaja »

da, da... bacite neki report...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Pendargon »

Da li je Nana Buruku srela Thea Bell-a (ili neki ekvivalent istog)?
Zelim da znaaam :-D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Krle »

“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Pendargon »

Oooooo, bravo, bravo Krle :-D.
Ako si pobijedio, onda cu gledati da ti donesem nesto iz pariza, a svakako cu doneti jos Beasta i Theo Bell-a. Nanu buruku treba prevaspitati :-D 8-)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Krle »

Tournament report:

Prvo bih hteo da se osvrnem na cinjenicu da od 15-ak igraca vtesa u Beogradu za ovaj roud trip nije moglo da se skupi vise od 2(i slovima DVA) coveka i mislim da je to jako malo uzevsi u obzir razdaljinu do Segedina i kolicinu neophodnih para(40ak e).Razumem da se nema para i da ljudi imaju razne obaveze ali dajte ljudi da se organizujemo da odemo na neki turnir u inostranstvu,a da nas ide vise od 2-3 coveka(u Segedin je recimo doslo 8 Hrvata).

Dakle na putesestvije smo krenuli Kica i ja,i to izjutra u Petak vozom do Subotice,gde ce nas pokupiti nas super cool domacin Zsolt Cziráki(visoki plavi Madjar koji je kod nas igrao jarove) i prevesti do Segedina sopstvenim prevozom.Voz je naravno kasnio ali smo brzo dosli u Vojvodinu(usput umiruci od besmisla ravnicarskog zivota tj. jednolicnog copy/paste pejsaza oranica i travnjaka) medjutim usled zastoja na granici put do naseg odredista se protegao na 6-7 sati pa smo bili prilicno umorni kad smo stigli.Ipak po situiranju kod naseg domacina otisli smo u njegov bar(takodje mesto gde se odrzava turnir)na par casual partija sa ekipom iz Segedina,probali palinku(madjarska verzija rakije) i otisli rano da se odmorimo za sutrasnji dogadjaj.

Posle odredjenog kasnjenja turnir je poceo i ovo je bio sastav igraca(nisam 100% siguran u ove informacije a takodje necu navesti imena nekih igraca prosto jer ih se ne secam):25ljudi i to 8 iz Hrvatske,2 iz Srbije i ostalo iz Madjarske(najvise Budimpesta i Segedin).Kica je igrao g4/5 Lasombre(ako ga ne mrzi neka napise deck listu a i report),a ja Nanu Buruku(imate deck listu na twda ili ovde na podforumu ostala je ne promenjena jer nisam video nacin da je poboljsam) i posto se igralo 3R+F racunao sam da je potreban za ulazak u finale 1gw i dosta vp-a.Sto se tice okruzenja na turniru bilo je rekao bih dosta wallish deckova ali i combata.

preporuceno slusati uz report http://www.youtube.com/watch?v=5ZY2mRG5 ... re=related pa nastavak

http://www.youtube.com/watch?v=4JH00B8X ... re=related

Round 1
Prvi sto mi je izgledao ovako:Ana Bortic(CRO,infernal toolbox wall feat. Petaniqua/Valerius Maior, Hell's Fool),???(HUN,pander vote),Denes Kocis(CRO,Eurobrujah),???(HUN,Kiasyd s&b feat. Arcadian) i na kraju ja.Posto sam igrao cetvrti lepo sam se otvorio sa Nanom i torporizovao Petanikvu ali pritom odlazeci i sam u torpor od 2r aggr dmga,dok je pander maltretirao Bruje koje su uzvratile Theo Bellom pa Donnalom,usled cega kiasyd nije smeo da izadje sa manje od 2 vampira bojeci se rusha sa obe strane.Izasavsi iz torpora uz pomoc pander prijatelja kako bi vrsila pritisak na infernale Nana je lako torporizovala i Valeriusa i to je bio kraj za Anu u toj partiji,dok su se pander i Bruje klali a vile se gradile sup governima.Posle par neuspesnih raseva unazad na fae(combat ends is a bitch),prezivljavanja jednog hard bleed poteza (8-10 i to bez song of pana) ali uz odredjenu pomoc Theo Bella lagano smo izbacili fae igraca sto je ostavilo jako slabog Denesa sa samo 2 skoro prazna vampira i malo poola,mene sa 3-4 miniona i pandera sa 7-8 miniona.Posto ni ja ni moj predator nismo zeleli da on umre ili da proba da se ubije o mene napravili smo dogovor za jedan potez da me ne rushuje a ja cu napasti pandera svim silama(igrao sam na njegov Dragon bound i na kolicinu malih vampira koji se lako daju torporizovati).Posle 2-3 poteza dragon bound i konstantni rushevi(frontal assault je bio zlata vredan) pander,iako je poceo na 20+ poola i sa mnogo miniona,pao je i za mene je samo ostalo da zatvorim partiju.E sad posto Eurobruje imaju gadnu osobinu da izbljuju jako mnogo combata i zaobidju sve prednosti animalisma,koji bolji nacin da se zavrsi partija protiv njih nego Pentex na Thea i all in u Donnala posle cega je Denes predao nemajuci vise nacina da se odbrani od bleedova(vidis Dule Theo Bell je sisica samo je potreban pravi aspirin za njega:P).

VP4 GW1

Round 2

Imajuci gw nameravao sam da pecam za pojedinacne vp-e i da se nadam da ce me uspeh u prvoj rundi izneti u finale,medjutim kada smo seli za drugi sto bio sam zabrinut jer mi je predator bio tupdog deck,a kao sto je poznato najveci neprijatelj combat decka je drugi combat deck pogotovo ako ima 1cap vampire koji biju jace od Bruja:P.Dakle sastav stola je bio sledeci:Péter Botos(HUN,Nergal star vampire power bleed sa infernal servitorima koji bleeduju sa greater cursom,inace najbolji inovativni deck koji sam video na turniru),???(CRO,toolbox Ravnos sa sensory deprivationima),???(HUN,osebo wall/combat),Zsolt Cziráki(HUN,tupdog rush),pa ja.Nemajuci Nanu u startnoj kripti ubrzo sam se jamovao sa masterima koji su odbijali da prestanu da dolaze sto je dovelo do nemogucnosti resavanja Nergala koji se skoro savrseno otvorio sa enkil cogom i pretio da ubije Ravnos igraca za 2-3 poteza power bleedovima usled ne postojanja redirectiona.Stvari su postale dosta nezgodnije kada je u 3-4om potezu dosao i secure haven na nergala gaseci svaku nadu da ga ubijemo combatom,dok su se tupdozi i ani weenyji tukli izmedju sebe a osebo pustao da se to dogodi bez pritiska na tupdoge.Uskoro ravnosi odlaze pod led,a 2 poteza kasnije i oseboi usled nemanja dovoljne kolicine intercepta,pa je sada jedina sansa za mene i Zsolta da se dogovorimo da ubijemo Nergala kako znamo i umemo.Posto je u medjuvremenu Nana dosla sa svojom dodatnom master fazom ja nudim dogovor da me tupdozi ne diraju/bleeduju/stagod a ja cu probati pentexom i bleedovima da resim pakleni problem koji imamo,sto Zsolt prihvata ali ne lezi vraze Peter ima svoj Pentex da odgovori i sad nam treba novi plan.Ja pustam contest pentexa u nadi da cu ga vratiti antheliosom.ali usled jako tankog librarija Nergal igrac pravi fatalnu gresku i bleeduje za 4 ne u potezu svog preya kao sto je do tada radio i BAM Archon Investigation i posle toga Peter ne moze da se oporavi pa ga ja vrlo brzo ubijam i ostajem 1v1 sa tupdozima koji su srecom u losijem stanju od mene.Uz pomoc ani combata prvenstveno terror frenzyja da zakljuca visceratika karte tupdoga polako privodim partiju kraju,doduse uz samo oko 5min do time limita,opalivsi ashur tablete za ~12deep songova i bleedujuci kao lud.

VP3 GW1

Round 3

U ovu rundu sam usao potpuno opusten znajuci da sam u finalu i da generalno igram za top seat,pa valja uzeti bar jedan vp.
Sastav stola je bio sledeci:???(HUN,Harbringers toolbox feat. Byzar),???(HUN,!Nosferatui sa Beastom,rekao bih straight combat),Krisztián Király(HUN,Inner circle bleed/vote feat Lutz),Stefan Ristic(SER,Lasombre g4/5),i na kraju ja.Ja sam se otvorio za rushom na Byzara skoro ga poslavsi u torpor(sto se dogodilo sledeci potez kao i sa La Viudom Blancom),dok je !nos pustao glasace ubrzane zillah's valleyom da seku po Lasombrama sto je dovelo do Kicinog zatvaranja i igranja svakog governa na superioru i prema tome 0 pritiska na mene.Pokusavajuci da prezivi harbringer igrac je pokusao da nahuska !nosferatue na mene ali strah od ANI je veliki pa ovaj nije bio spreman preko stola da se jos zamera.Posto sam resio harbringere a glasaci su jos mucili lasombre krenuo sam all out na !nostferatue takodje odigravsi Fame na Beasta da pokazem koliko sam mocan:),koji su usled nekih cudnih karata(earth shock???) i mojih terror frenzyja ubrzo pali pod snagom ranged 3 press combata(eto vidis Dule da je Beast jos veca sisica:P).Posle toga spremivsise za dug rat sa PRE combat endsovima i punim ICovima,pokusao sam probe rush da vidim sta se tu dogadja,ali na moje zaprepascenje covek nije sakupio CE karte do tada(iako ga !nos nije rushovao nijednom) i 2 rusha posle 2 ICa su bila dole pa se covek jednostavno predao ostavivsi mi ok 15 pula da izbleedujem.Posto sam uzeo +18 pool na tri igraca a Kica je bio oslabljen stalnim krcevima bleedovi+combat su uradili svoje i Lasmobre su na kraju takodje bile oustovane.Ja sam bio jako zadovoljan ukupnim ucinkom,top seatom,deckom a takodje sam osecao da bih mogao da uzmem finale doduse ne bez borbe jer je finalni sto bio nocna mora za mene sto zbog deckova,sto zbog kvaliteta igraca.

VP5 GW1

Total: VP12 GW3

Final round

Cinjenica da imam 3gw mi je u finalnoj rundi omogucila da sednem gde god zelim medjutim ispalo je da cu svuda biti izmedju cekica i nakovnja,pa sam morao dobro da isplaniram sta zelim da se dogodi za mene u ovoj partiji.Finalni sto se sastojao od sledecih igraca:Zsolt Cziráki(tupdogs,inace najbolji Segedinski igrac),Péter Botos(Nergal,covek koji je osvojio prosli HUN nationals),Gyula Erdős(HUN,Tzimisce wall feat Lambach,Meshenka itd,verovatno najbolji HUN igrac),Miklós Szilveszter(HUN,g2/3 trem/!trem sa equipmentima,kvalitetan igrac iz Budimpeste na nivou ovog finala),i konacno your's truly.Posto je moj inicijalni plan/nada da ce tupdozi i rumuni da sednu jedan do drugog, a da ja pobegnem da im budem x table buddy propao trebao mi je nov nacin da izokrenem ovu partiju u svoju korist.Inace mislim da je mesto na koje sam odabrao da sednem bilo najbolje ili bar najmanje lose usled niske agresivnosti tremere decka i mogucnosti da se ukocim iza tupdoga pustajuci ga da se potrosi iduci napred,u svakom slucaju sam hteo da izbegnem da budem bilo gde pored zida zbog aggr dmga,a cak i u slucaju da tupdozi i rumuni uzmu po vp ako izbacim oslabljenog preya bicu top seat sto znaci pobedu.Prvo je bilo malo back rusha u cilju postavljanja tremera u defense mod,u isto vreme kopajuci za terror frenzyje da zveknem tupdoge i njihove gospodare u trenutku kada se Zsolt bude crypt jammovao i izadje sa samo jednim tupdogom(inace je uvek izlazio svaki potez sa 2).Za to vreme Nergal je izasao i poljubio torpor,pa bio diablerisan kada je pokusao da napusti torpor od strane Tzimisce-a(predpostavljam da je strah od power bleeda bio veliki kad ga je prakticno back oustovao),rumuni su bleedovali bez blocka usled mogucnosti za agg dmg a moj predator se branio ali takodje pokusavajuci da proturi (neuspesne)bleedove na jednom steltu kao i sa selenom koja je imala za mene dosta bolni ivory bow.Montreal i cinjenica da smo bili povremeno prekidani doveli su do jako spore partije sto je svima bilo lose osim tupdozima koji su lagano torporizovalji drugog Nergala i grave robbovali ga,triplirajuci svoj bleed potential sto je dovelo do kraja partije za Petera.Sa jako dobrom pozicijom ali sa samo 5-7min do kraja partije morao sam da ubijem allin-om preya pa sam se odlucio da iskoristim frontal assault kao last ditch effort,posto je na tabli bilo 2 !tremera(od koji jedan sa fameom) i 2 tupdoga i samo 3 poola kod Zsolta.Uprkos 6 miniona,frontal assaultu,i torporizovanju svega osim fameovanog vampira nisam mogao da izguram vp pa je u potezu mog preya isteklo vreme cineci ga pobednikom(takodje sklanjanje mog tension in the ranksa potez-dva pre,kao i eagle sight od strane Djule nisu bili ne bitni).Zao mi je sto nisam pobedio jer mislim da sam zasluzio dobrom igrom i da je partija trajala bar jos 5min ili da smo igrali bez time limita(uprkos top seatu to sam im predlozio jer volim da odigram bez vremenskog pritiska,ali ostali se nisu slozili) siguran sam da bih pobedio usled generalne slabosti stola kao i cinjenice da samo potrosio samo jedan set ashura.Da sve ne bude tako lose pobrinuo se Zsolt i party ekipa iz Budimpeste,pa smo do ranih jutarnjih sati udarali po razlicitim vrstama alkohola(cak i Kica:P),slusali koncert uzivo i generalno se dobro zabavljali:).U Nedelju smo se posle standardnog treznjenja zaputili prvo put Subotice pa odatle ka Beogradu gde smo stigli u kasnim nocnim satima(da nasa zeleznica je uzasna i totalno random).Meni je licno bilo super i definitivno cu ici ponovo i nadam se sledeci put da ce samnom krenuti vise ljudi kako bi smo pokazali da se u bednoj Srbiji ipak igra kvalitetan VTES.

Zahvaljujem se:Zsoltu koji nas je docekao i ugostio kao kraljeve kao i njegovoj devojci sto nas je sve trpela dok smo pravili haos:),ekipi iz Segedina/Budimpeste na dobrom druzenju,svim igracima sa kojima sam igrao usled jako kvalitetnih i opustenih partija,svima koji su mi pozajmili karte za turnir i naravno Kici sto je isao pa nisam morao da idem solo sto bi bilo mnogo losije.

Pozz
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Megabaja »

Cinjenica da imam 3gw mi je u finalnoj rundi omogucila da sednem gde god zelim medjutim ispalo je da cu svuda biti izmedju cekica i nakovnja,pa sam morao dobro da isplaniram sta zelim da se dogodi za mene u ovoj partiji.Finalni sto se sastojao od sledecih igraca:Zsolt Cziráki(tupdogs,inace najbolji Segedinski igrac),Péter Botos(Nergal,covek koji je osvojio prosli HUN nationals),Gyula Erdős(HUN,Tzimisce wall feat Lambach,Meshenka itd,verovatno najbolji HUN igrac),Miklós Szilveszter(HUN,g2/3 trem/!trem sa equipmentima,kvalitetan igrac iz Budimpeste na nivou ovog finala),i konacno your's truly.

izgleda da si tu samo ti ispod nivoa.... 8-)

Zao mi je sto nisam pobedio jer mislim da sam zasluzio dobrom igrom
kako ne voleti ovakve izjave/izlive iskrenosti? :lol:
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Mladizmaj »

Megabaja wrote:
Zao mi je sto nisam pobedio jer mislim da sam zasluzio dobrom igrom
kako ne voleti ovakve izjave/izlive iskrenosti? :lol:
Nas Krle je uvek bio maximalno iskren i vrlo skroman decko :wink:

@Krle Svaka cast za report, odlicno napisano i vidi se da ste se extra proveli :) cestitke na plasmanu i igri :) Jedino se nisi pohvalio koliko si bustera osvojio :P
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Rat with a tool »

Moram se sloziti sa Krletom, stvarno mi je neverovatno i potpuno retardirano da se nije moglo iskombinovati vise ljudi za ovakav dogadjaj. Iako je meni licno bilo brutalno zabavno sve vreme, sto u putu sto u samoj Madjarskoj, ipak je mnogo bolje da ide vise nas. Njih osmoro je doslo iz Hrvatske sa dvoja kola, sto je mnogo vece cimanje i verovatno iziskuje vise para, nego sto je palo na nas dvojicu. Tako da ono, stvarno bzvz...


Tournament report:

Round 1
Gabor Szabo (Jaroslav Paschek and friends) > ??? (Ravnos s&b sa S. Depravation) > ??? (Gerald Windham toolbox) > Ja > Miklós Szilveszter(HUN,g2/3 trem/!trem sa equipmentima)

Partija mi krece ekstremno lose i sporo, s obzirom na to da mi star vampir nije dosao u prvom povlacenju iz kripte, mada na moju srecu ostatak stola je bio veoma tih. Saul Meira izlazi prvi, a nazalost nije mi stigao Wider View, pa sam Corvusa morao da pecam the old fashion way i uleteo je odmah pri prvoj vuci iz kripte. Sa desne strane nije bilo pritiska od Geralda izuzev sitnih bleedova za po jedan, ostatak akcija je koristio za Magic of the Smith i ostale equipmente. Ipak, sa leve strane su poceli problemi, jer je moj prey poceo da stavlja staticni intercept na svoje vampire (Bowl, Sport Bike....), bez da ga moj grand prey blokira. Miklos je uspeo mnogo lako da se opremi sa raznom opremom, cak i snajperima, Gabor nije nijednom pokusao da mu stane na put, sto mi je bilo jako cudno iako je konstantno kukao da ce ga sve to boleti kasnije. Umesto toga blokirao je Ravnosu par stvari, tj. pokusao je, posto je ovaj imao tone stealth-a. Ravnos je inace malo divljao po Geraldu, te je ovaj jos vise usao u mod obrane i mene ostavio na miru. Meni izlazi Corvus i s obzirom na to da sam do malopre bio bleedovan, bio sam primoran da radim par puta Govern na superioru i sve tako miroljubive pipacke akcije, ne bi li ostao neutralan prema prey-u i tako spasio prekopotrebni stealth (inace sam igrao verziju deka sa manje stealth karata nego sto sam igrao na turniru u Bg). Na srecu, uspevam da odigram E. Fields za staticni stealth, kao i Zaire River Ferry i Heart of beskrajni cheating. Iako sam nabudzio sve to, moj prey igra Aranthebesa za dodatno smaranje. Kad sam malo i krenuo napred, bleed je bio prebacen, a Paschek naravno ne moze da blokira posto igra samo sa Second Tradition-om, te sam morao da se iskuliram kako ga ne bih ubio preko stola (inace, moj prey je tada imao deset pool-a i 4 vampira sa sve mega pool gainom zbog investmenta, Racka i sl). U medjuvremenu Ravnos biva silovan i ubijan pri cemu mu je glavni vampir otisao u torpor zahvaljujuci Pascheku. U tom trenutku leti prvi Depravation i greska koja je Ravnosa ubila zapravo, jer nije odigrao na Pashceka nego na Geralda. Ubrzo potom, Ravnos umire, Depravation odlazi i valjda u strahu od brze smrti Gerald krece na mene. U tom potezu i u narednom uspevam da prebacim dva njegova bleeda kao i jedan Pashcekov na mog preya i izvaljujem da nema da salje dalje. Sad ili nikad. Dolazi moj potez, Pentexov kombi dolazi po Selenu, Corvus bleeduje prvi za tri uz G. Rubrics. Krece Saul, ne uspeva, usled manjka stealtha, ali ostaje ziv jer igram Shadow Body. Idem na sve ili nista, mali Ermengildo udara sa Governom, prolazi bleed i dodajem Conditioning, Archona nema. Prey ostaje na jednom poolu i Coup d' Grace uradi mala sjen koja je bila prizvana na pocetku poteza. Ubrzo potom nam istice vreme i to je to. 1,5 VP.


Round 2
Ja > Zeleni (Ahrimane Wall feat Howler) > ??? (neki crnci, nesto) > ??? (Pander vote) > ??? (Alcoan Cel guns)

Jednom recju: lose. Bio sam jako optimistican i zadovoljan rasporedom, medjutim postoje faktori koje jednostavno niko ne ocekuje, a to je ludilo, haos i bezumlje. Da pocnemo. Pander zvekece po svom prey-u, a i meni, posto cepa KRCeve 3prey 1ja. Jeste bolelo, ali sam mogao da izdrzim i cak sam mislio da nije lose tako da ukloni moguce backrusheve sa mene od strane Ahrimana, jer je bilo ocigledno da cu morati da se branim. U svakom slucaju, posto sam igrao prvi odlucim da igram prvo sa Saul Meirom, pa da radim Govern na Dame Hollerton i vracam kasnije u pool i u medjuvremenu vaditi Corvusa. Sad ulecu oni faktori koje sam spomenuo gore i prva akcija Zelenog kad je izasao Howler (tj. izasla) je Nose of the Hound u mene.... sva sreca pa sam imao combat ends, medjutim ipak uspeva da me pukne za 4 sto je bolelo. Uz potroseni combat ends, samo je olaksao mom predatoru posao, jer me Alcoan isto rushovao i poslao u torpor, pre cega je inace odigrao Fame na Saula. Zeleni valjda shvata kakvo je sranje napravio, pa odlucuje da igra majku Terezu i pojede Saula. Meni izlazi Dame, Pander divlja, crnac tamo pipa nesto itd....ostao sam na premalo pool-a i za mene je vec partija bila gotova. Jedini razlog zasto se nisam (skoro) samoubio i dokazao Zelenom koliko se izjebao je sto sam zeleo da Pander ubije mog predatora pa i mene i da mu dam 2 VP. Iako je Alcoan bio na 4 pool-a, Pander ne uspeva da ubije, vec ga crnac sadzga u medjuvremenu. Moja nezainteresovanost za ovu partiju je bila neopisiva, tako da cu samo reci da je eto crnac uzeo 1VP, a Zeleni nekim kosmickim cudom valjda 3, ne secam se.


Round 3
??? (Harbringers toolbox feat. Byzar) > ??? (!Nosferatu sa Beastom) > Krisztián Király (Inner circle bleed/vote feat Lutz) > Ja > Krle (ANI weenie feat Nana)

Krle je dovoljno napisao kakva je ovo partija bila. Nisam smeo da krenem napred, jer do sredine partije nisam imao ni combat ends, niti je Secure Haven dosao, a pritom sam morao da se branim uz Govern na superioru, jer je IC sevao sa KRCevima i sl, pri cemu iako je spustio Yawp Court Beast nijednom nije udario. Tek sam na kraju uspeo nesto da muljam raznim akcijama i udarim po Krletu sa mnogo bleeda, ali tad je vec bio jelte kraj, imao je previse poola da bi bilo bitno.


Sve u svemu, iako sam se proveo na turniru kao bos po trnju, bilo je veoma zabavno i zaista sam presretan sto sam otisao. Neverovatno prijatna atmosfera, svi prisutni su se ponasali prema nama kao da smo licno njihovi gosti. Slag na tortu su naravno i zurka prvo vece i mega koncert druge veceri:) Zsolt nas je stvarno neverovatno ugostio, covek je totalna legenda i naravno njegova devojka koja je pravi zen majstor i stoik pored horde ljudi koja je prohujala njihovim klubom i stanom. Hvala njima dvoma na predobrom gostoprimstvu, svim igracima na pokazanom prijateljstvu i dobrim partijama, Krletu na pozajmljenim kartama i konstantnom zezanju u toku celog puta, cak i kad je na nas udarila zla zeleznica Srbije sa svojim Dementation-om :D


PS:
Sto se tice "izliva iskrenosti" ja isto slobodno mogu reci da je Krle zaista zasluzio da pobedi i to ne samo igrom u finalu (koje bas i nije bilo profesionalno odigrano od strane ostala cetiri igraca), vec i igrom na celom turniru gde je savrseno uspeo da satre sve pred sobom. Tako da, shhhhhh :wink:
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Megabaja »

Sto se tice "izliva iskrenosti" ja isto slobodno mogu reci da je Krle zaista zasluzio da pobedi i to ne samo igrom u finalu (koje bas i nije bilo profesionalno odigrano od strane ostala cetiri igraca), vec i igrom na celom turniru gde je savrseno uspeo da satre sve pred sobom. Tako da, shhhhhh

Ipak je drugacije kad to neko drugi napise, pa cak i njegov ljubavnik. :wink:
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Turnir u Madjarskoj,Segedin april 2011

Post by Rat with a tool »

Megabaja wrote:
Sto se tice "izliva iskrenosti" ja isto slobodno mogu reci da je Krle zaista zasluzio da pobedi i to ne samo igrom u finalu (koje bas i nije bilo profesionalno odigrano od strane ostala cetiri igraca), vec i igrom na celom turniru gde je savrseno uspeo da satre sve pred sobom. Tako da, shhhhhh

Ipak je drugacije kad to neko drugi napise, pa cak i njegov ljubavnik. :wink:
Hahahaha, touche :D
Locked

Return to “Vampire: the Eternal Struggle CCG”