Liga :)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
karo
Posts: 50
Joined: Mon Jun 19, 2006 8:56 am

Liga :)

Post by karo »

Poz svima :)
Ne znam koliko se regularno igra kod vas, ali mi pokušavamo najmanje 1 tjedno da imamo okupljanje te odigramo pokoju partiju :) Ne znam da li znate održavamo zadnje 3 godine ligu koja je manje više jedna od najdugotrajnijih u VTES-u i da mi se nije srušio blog bila bi i najviše poznata. Ligaški event je klasično okupljanje na kojem jedan od igrača zapiše tko je igrao, koliko je igrao, sa kojim klanom te VP i GW. Radi se oko 30 kola i onda se vrše zadnji proračuni. Mene zanima da li ste zainteresirani za takvo što? Možete napraviti svoju ili meni slati podatke pa da napravimo zajedničku :) Poslao sam identičan upit u Zg jer znam da tamo isto igraju jednom tjedno.

Objava rezultata ako se dogovorimo bila bi na tjednoj bazi na mome novom blogu:
http://hrvtesos.blogspot.com/

U biti nije niš posebno od posla treba vam komadić papira, olovka i malo volje pa ako vam se da slobodno mi šaljite podatke o igranju od sljedećeg tjedna na skarakas(et)gmail(dot)com

Cya!
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Liga :)

Post by Pendargon »

Pa mi u principu igramo dvaput nedeljno (sredom i subotom). Nisam siguran da ce to dobro leci ovde kod nas (jer smo pre svega lenji 8-) , a drugo podstice agresivnost igranja, mislim), ali ako hoces, zapisacu ja sta se dogadjalo ove srede, pa cu ti poslati, ako ti znaci :-D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
karo
Posts: 50
Joined: Mon Jun 19, 2006 8:56 am

Re: Liga :)

Post by karo »

Pendargon wrote:Pa mi u principu igramo dvaput nedeljno (sredom i subotom). Nisam siguran da ce to dobro leci ovde kod nas (jer smo pre svega lenji 8-) , a drugo podstice agresivnost igranja, mislim), ali ako hoces, zapisacu ja sta se dogadjalo ove srede, pa cu ti poslati, ako ti znaci :-D
Ma gle, to smo i mi mislili i u prvoj godini je stvarno bilo dosta agresivnosti, ali kasniej se to malo olabavi i slobodno igra. Ako ti se da ti meni samo javljaj rezultate : Stol: Ime Prezime Klan VP GW
Nije to neko natjecanje, ali potiče raznovrsnost deckova te novih taktika. Pošto nemamo redovnu gaming zajednicu kao u France/Italy etc. sa preko 100 igrača ovo dobro dođe kao malo uštimavanja :D Plus ne morate podatke slati svaki tjedan ili oba igranja ako misliš da će doći do pojačane agresivnosti te tipa odvoji jedan tjedan za ovo drugi bez itd. Što god vam paše :)

Što god se meni pošalje ide na blog i imat ću 4 odvojene ljestvice. Zajedničku te svaki grad posebnu.

Eto hvala Dule još jednom. Btw. pošto nisi imao na VEKN ID broj sam ti dodjelio jedan prilikom slanja archona Robyn Tatu.
Tvoj VEKN ID je 5940014 :) E da ako znaš nekog još ko nema VEKN ID iz tvoje zajednice slobodno mi sendaj Ime i Prezime pa ću ja proslijediti Ginesu da ih upiše na player registry.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Liga :)

Post by Pendargon »

Nisam imao VEKN posle skoro 3 godine igranja i bar 5-6 turnira ( i tri finala i jedne pobede)? Majku mu, Nikica je bio lenjiji nego sto sam mislio!! :lol: :lol: :lol:

Ajde vazi, probacu da pohvatam beleske sad u sredu, pa cu ti javiti kako je islo :-D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Knight
Posts: 552
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Re: Liga :)

Post by Knight »

meni ovo zvuci kao sjajna ideja! :)

Vec vidim argumente za stolom - ma daaaj, izbaci ga preko stola - neces valjda da opet pobedi, smejace se ljudi nasoj playgrupi kad vide rezultate...
:)
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Liga :)

Post by Vintertid »

pozdrav od Drvosece :) :) niste normalni, al' boljih nema, sta da se radi
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Liga :)

Post by Pendargon »

Vintertid wrote:pozdrav od Drvosece :) :) niste normalni, al' boljih nema, sta da se radi
Ej, sta da se radi :wink:
Image
ImageImageImageImageImage
Locked

Return to “Vampire: the Eternal Struggle CCG”