High exemplar Gravus -Menoth Dragoon

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

High exemplar Gravus -Menoth Dragoon

Post by Bathory »

Evo slicica (ima i na pocetnoj strani wm sajta) i link sa komentarima sa foruma

http://www.privateerpressforums.com/ind ... 40721&st=0

NEVEROVATNO RUZNA FIGURA!!!

:cry: :cry: :cry:
Image
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Gadno, gadno - ostaje da se nadamo da je uzivo figura bolja + damo je Sunki na doradu.(ili jednostavno kupis Knjigu Legends i obicnog konjanika koga das na doradu i jos ustedis!)
ImageImage
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Post by Bathory »

Verovatno cu tako nesto i uraditi. Da dam 40 dolara za ono 'sranje' je stvarno preterivanje.

A pretpostavljam da ce Fenris biti extra figura, pa da imam jos veci razlog da placem :cry:
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Post by Duc d' Elchingen »

Ovaj peške je OK. Na konju je bez veze.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Mnogo je gadan... Iskonvertovacemo ti nesto od paladina i nekog lepseg konja, ... ih, kakvih 40 dolara za ovu grdobu :-)
Nadam se dace Varragh biti lepsi (njega treba da vidimo sledece nedelje)... inace eto meni razloga da se dohvatim testerice i turppijice i greenstuffa 8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Posto sam do sada najvise bio razocaran izgledom konja kod Menotha, pogledah to prvo. I u prvoj sekundi mi se ucinilo: e taman su popravili ove konje, a onda sam video prednje noge... meni tu nesto cudno, sad da li je samo do mene ne znam... nekako izgledaju... krace? od zadnjih. Zatim sam pogledao rep koji je, na stranu sto je ocaj zivi sto se tice vajanja, u cudnoj pozi.... kako moze rep onako da stoji?

Sto se tice jahaca, ne znam da li je to samo na slici tako, ali ovaj izgleda kao da se drzi za vazduh umesto uzdi. A cini mi se da ne bi mogao ni da opstane na konju u onoj pozi.... nekako onaj flail je mnogo veliki da on stoji ovako nagnut na dole...

Foot verzija, ako izuzmemo pozu u kojoj izgleda kao da ga oduvava promaja, je jos i boze pomozi...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Post by TheSerbianRaven »

Ocajan model. Za onolike pare sam ocekivao da ce jahati pegaza! Oruzije je sklepetano za par minuta od repenterovog i kreosovog, plast je jadan (narocito naspram paladinskog), slem mu izgleda kao da ga je neko klepio tiganjem, a unmounted poza je maltene "Heil Hitler". A rep nije los, ako ga budu prodavali odvojeno - uzmes ih nekoliko, zalepis naopacke, malo drugacije ofarbas i imas super flame wall za Feoru. :D
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Sta sam Vam ja pricao ovih meseci, da su poceli da rade ocajne skulptove...

Tu nastaje problem kod nasih turnira, da li ce moci da se konvertuje nesto u slucaju da izgleda veoma slicno...
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Ne, kod nasih turnira nece biti problema, jer smo svi "nasi" jelda... te shodno tome, sve je stvar dogovora (kao sto je recimo Slovic juce vodio tenkove iz kinder jaja kao shermane :lol: za FOW)

Problem je ako neko posle hoce da ide napolje sa tim figurama da se igra, mada i to je opet pitanje da li je problem ;)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Post by Duc d' Elchingen »

Da ne potežemo sad ponovo temu o svetlo zelenim Englezima...
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Problem je ako neko posle hoce da ide napolje sa tim figurama da se igra, mada i to je opet pitanje da li je problem Wink
Jeste, nazalost, jer PP kaze da sve njihove konverzije moraju biti 100% pravljene od pp delova
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Pendargon wrote:Jeste, nazalost, jer PP kaze da sve njihove konverzije moraju biti 100% pravljene od pp delova
Kao i sve druge firme...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Nije, tu je jedino gw malo popustljiviji... Oni ti daju odredjeni procenat non-gw figura... mislim oko 10 %
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Post by TheSerbianRaven »

xclub wrote:Sta sam Vam ja pricao ovih meseci, da su poceli da rade ocajne skulptove...
Nisu svi, eto Strangeways, casteri, withershadow itd. su super ali ovo je bas jadno, em los model, em los koncept. Mada, mozda se ne bih toliko ni osvrtao, da nije najskuplji, ovako stvarno ne vidim na sta je otislo tih dodatnih 8$. Za te pare su mogli makar da ubace nekog akolita konjusara. :)
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

meni se kanda svidja tip, samo mi je konjitj malo glupav, a uz to izgleda kao i da pada sa njega...

svidja mi se troperac though :) mislim da mi je 90% celokupnog utiska vezano za taj troperac :)

kad bi se popravio konjitj, bio bi do jaja... ovako izgleda kao da je naglo zakochio or something, za shta nema poente ako si na konju... osim ako se nisi uchargeovao u stenu pa se konj dozvao pameti :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Post by TheSerbianRaven »

konj izgleda da je zakocio jer dlaka na repu u tkanina na oklopu vise, umesto da se viore kao Gravusov plast. da su to uradili kako treba, videlo bi se da konj galopira. Ovo je definitivno kandidat za alt skulpt. :D
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

chika mi se svidja, konj je zreo za doradu :)

al opet, ponavljam - verovatno zbog troperca :) jednostavno ima neshto u toj ideji "ima da nosish troperac i bijesh nevernike" shto me privlachi... :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Post by Bathory »

Ako jos postoji, idi na Confrontation-ov sajt da vidis sta su konjanici... Sto se tice karaktera on foot, ocajno i bedno.Takvih figura ima na milion, a da su im ruka i slem normalni. O bradi i licu necu ni da pricam. A cak nisu ni potpisali skulptora. A bogami ni za Vassal of Menoth, ciji model je takodje veoma prosecan.

Da je ovo figura sa pocetka 90-ih i da kosta 10funti mogla bi da prodje, a ovako stvarno nemam reci za njihovu glupost/bezobrazluk.

Mislim da bi nagasheva 'kreacija' (spaljeni stiropor) sa drugog topika mogla da se meri sa ovim skulptom
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

40 funti ne vredi... heck, netju dati 60 evra za jednog konjanika pa makar imao i instant win ability :)

u svakom sluchaju, makar ne josh... mozhda ako stigne onih 1k evra od akcija za koje smo se (valjda) svi prijavili, onda da :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Bathory wrote:Ako jos postoji, idi na Confrontation-ov sajt da vidis sta su konjanici...
Nemoj tako, seti se Cardinala Aertha, i njegovog konja popularno zvanog Binki.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Pendargon wrote:Nije, tu je jedino gw malo popustljiviji... Oni ti daju odredjeni procenat non-gw figura... mislim oko 10 %
Nije, ali jeste.
Tj. formalno ne moze, ali eto citah battle report coveka koji je na proslogodisnji GT otisao sa Slaaneshovim demonima predvodjenim sa Ripper-ovom figurom (Sophie the Succubus). I igrao se, rekli mu ljudi da je super vojska ali ne moze da se takmici u ucestvovanju za najbolju vojsku.
I to je to.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Locked

Return to “Warmachine i Hordes”