Napravite svog ultimate castera!

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Napravite svog ultimate castera!

Post by Pendargon »

Elem, posto sam juce ceo dan cuvao bolesno kuce, i bilo mi je pomalo dosadno, poceo sam da razmisljam kako bi , u stvari, izgledao ponajbolji cryx caster i zasto... pa posto mi je bilo zabavno, smislio sam nesto ovako : Napravite svog focus 7 castera, uzimajuci sledece: Nema izmisljanja!!!
Kompletan statline (nema def Dzona Vejna i Arm Dariusa :D )
Jedno oruzje
Jedan Ability
Jedan special action ili atack
Jedan feat
7 spellova.

Evo mog:
Statline : edit : Skarre, definitivno...
Dmg boxes : Terminus
Oruzje : Soul splitter - Asphyxious naravno (zbog pow 15 i sustaineda :twisted: )
Ability : Soul cages (duh... pola njih :D )
Special attack - Sacrificial strike - skarre (jos jedan given choice :D )
Spellovi :
Soulgate (za bacanje DJ-a okolo)- goreshade
Cloak of shadows (jer je mnogo lepo setati se bahato po tabli)-goreshade
Crippling grasp - deneghra (jer je ultimate debuff)
Venom - deneghra (Zasto? svako ko je bio na pogresnom kraju templatea ce vam reci :twisted: )
Shadow wings - Asphyxious (zato sto je lepo biti sposobasn pobeci negde kad debelo prigusti, ili ucargeovati, pobiti pa pobeci)
Sacrificial lamb - Skarre (za sav taj extra fokus)
Mageblight - Goreshade - zato sto mi se moze, uz sac lamb i skarloka. Doduse, Mageblight je prosao tesno pored deathragea i ghostwalka, i dalje nisam siguran da li je pametniji...
Feat- Epic skarre : da bih nacinio castera i deatjacka koga sam soulgateovao neranjivim u srcu protivnicke armije, + jos neke modele po potrebi :twisted: :twisted: :twisted:
Eto mog pokusaja, nadam se da je bio zabavan (mada mislim da protiv ovog momka ne bi bilo zabavno igrati uopste, jer radi sav stuff)
Sad vi : :wink:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Post by Bathory »

Vidi se da ti je bilo dosadno :). Ono sto ja mogu da obecam je da cu od 4 sata, u nedelju 23.12. biti u HS-u, pa bi mogli da se sigramo...

Sto se tice kastera, onako iz glave (sa posla :wink: ), to bi bilo nesto ovako:

Statline: Amon (eventualno ovaj novi Servat)
Dmg boxes: Amon (Servat)
Oruzje:autohit mac Jovanke orleanke(ako je autohit ability oruzja), ako ne koplje EKreossa
Ability: Matori (po secanju imun na spellove)
Sp.attack :recimo cirkular strike Amona (ne mogu da se setim ostalih)
Feat:Kreoss knockdown
Spellovi: Eye of Menoth +1att/+1dmg
+2arm/+2 def
+4def
ashes to ashes
str 12, 8''range, 2foc
spell kojim je jack imun na magiju
recimo onaj spel Jovankin kojim se dodaju 2'' na MOV

Eto,tako iz glave....

Izgleda da se i ja ubijam od posla.... :)
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Vidi se da ti je bilo dosadno Smile. Ono sto ja mogu da obecam je da cu od 4 sata, u nedelju 23.12. biti u HS-u, pa bi mogli da se sigramo...
Aha... Ja se nadam da ce sve biti ok, tako da se igramo jedno 90 %. Ovaj pput bez zle zene deneghre :wink:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Post by Bathory »

Ali sa zlim Gorshadeom the bastardom? :twisted:

Ja cu, ako uspem da se vidim sa Rickom doneti jedno malo iznenadjenje..... Nista specijalno, ali su figure interesantne... (momci sa usisivacima :wink: )
Image
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Ja bi od 4 da se ogledam protiv menota sa veselim rusima. Duugo nisam igrao protiv menota
ImageImage
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Post by Bathory »

Rado,rado tje se dogovorimo!
Image
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Post by joggy »

E, i ja sam u nedelju u HS, sa svojom osnovnom kutijuom (275pts :lol: ), pa ako neko 'oce da se sigra sa najoosnovnijom vojskom nek se spremi :wink:
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
Locked

Return to “Warmachine i Hordes”