Epic warlocks - slike

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Epic warlocks - slike

Post by PainBringer »

Kao sto verovatno znate, izasle su slike sledecih warlock modela:

Epic Lylyth:
Image

Epic Madrak Ironhide:
Image

Epic Morghoul:
Image

Za sada, ni jedan model mi se ne svidja. Mozda Lylyth.
Madrak se bori sa sopstvenom sekirom [sto mozda i nije tako blesavo, s obzirom na fluff].
Morghoul je dobio... lepezu. E od svega sto sam ocekivao, on je dobio *beeep* lepezu! Mislim, svidja mi se poza modela, ali mi se ne dopada oruzje, a posebno ne lepeza.

Sad zelim da vidim pravila za modele.
Diskutujte.
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Epic warlocks - slike

Post by Pendargon »

meni su i lilit i morgul super. Nadamo se da je morgul dobio + na fury stat. Onda ce mo da ga udruzimo sa Epic Magnusom (kada ga uskoro uzmem). Madrak je smesan. Kao da nema snage da digne sikiru. A di je Kaya? Nadamo se da ce da pokaze malo koze... :twisted: :twisted:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Epic warlocks - slike

Post by TheSerbianRaven »

Lylth sam video ranije, fenomenalan model, i to ne samo zato sto izgleda epic, a tehnicki nema scenic base.
Mandrak izgleda kao da je hteo da zamahne sekircinom, ali su mu se usinula ledja.
Morghul... sta da kazem, sada zvanicno moze na will&Grace. mislim, znam da su bloodstonelands pustinja, da je vruce, ali da li mu stvarno treba lepeza?
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Epic warlocks - slike

Post by Shunka »

OK, Morghul je uspeo da jos vise nalici kakvoj zeni. Jedino ga vadi sto mu je taj mac malo prevelik. Mada svi mi znamo da cu ga kupiti cim se pojavi. I osecam da ce Dawngreeterova prva pomisao biti 'Lepeza FTW!'

Madrak mi se bas svidja, moram priznati. Onako, poza je bas dinamicna - on vitla svojom prokunutom sikirom. Ne zamahuje, vec neobuzdano vitla.

Lilyth ima takodje jako atraktivnu pozu. Mada i dalje bezi i puca :) ...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
TheSerbianRaven
Posts: 244
Joined: Tue Dec 20, 2005 6:05 pm

Re: Epic warlocks - slike

Post by TheSerbianRaven »

Mozda bi mogao da se spase Mandrak da se secivo odlomi i stavi horizontalno,, onda bi izgledalo da kruzno zamahuje, i imalo bi vise smisla.
Eiryss, Eiryss, Eiryss kako to zvuci, covece! Ali najbolje je sto ce Kreos ubiti tu Eiryss. Ubice je nezno, ali snazno! Da, to nije onaj Kreos sto je sebe proglasio za jadnika, ne ovo je novi Kreos, epski Kreos, super-grand-exemplar Kreos, kralj zena.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Epic warlocks - slike

Post by Dawngreeter »

Shunka wrote:I osecam da ce Dawngreeterova prva pomisao biti 'Lepeza FTW!'
Ovo vec pocinje da deluje malo spooky. Procitao sam prvi post, krenuo da kucam "Lepeza FTW!" i onda kao da bacim oko na ostale komentare pre nego sto kliknem Submit...
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Re: Epic warlocks - slike

Post by xclub »

ahahahaha.. otvorena knjiga Dawn...

No za temu... Lylith me je odusevila, Madrak izneverio, a Morgul je sasvim ok... Svidja mi se poza, lepeza je inovativno resenje, mada ne i bas savim pristojno njemu, a Madrakova sekira mi je nekako nejasna kao i samo telo... Vidi se da ga nije isti skulptor radio... Mislim na obicnu i epic verziju...
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Epic warlocks - slike

Post by Dawngreeter »

Ajde sada ozbiljno, sta je problem sa lepezom? Morghul je bio brz, slabo oklopljeni psihopata sa ogromnim metalnim noktima koji nisu pravili mnogo damage-a, ali su mogli cesto da udaraju za malo. Uzevsi u obzir snazne orijentalne tendencije Skorne vojske, lepeza sasvim odgovara tom brzom, preciznom, lakom stilu. Svaki drugi kung-fu film ima baju ili likušu sa lepezom. Cak je i sasvim legitimno sredstvo za borbu, ako je osnovna konstrukcija metalna sluzi za pariranje secivima i distrakciju jer, jel'te, kad je rasirena protivniku je jedan deo vidnog polja blokiran.

Svi mi koji smo igrali Exalted lika sa Dreaming Pearl Courtesan stilom odusevljeno tapsemo.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Re: Epic warlocks - slike

Post by xclub »

Pre smo vidjali likusu sa lepezom, samo je to problem... Ali posto morgul je i ranije bio tranvest obucen, sada smo se svi navikli...
Image
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Epic warlocks - slike

Post by PainBringer »

Morghoul je sada definitivno postao gay. Doduse, opasan, pshihoticni gay koji ljudima dere kozu i ispituje telesne supljine dugackim metalnim noktima.
Last edited by PainBringer on Fri May 23, 2008 1:04 pm, edited 1 time in total.
Image
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Re: Epic warlocks - slike

Post by mladjano bugarce »

Lilit mi se skroz svidja, Morgul mi je odlican( sta cu kada volim metalne lepeze) ni Mandrak nije tragican. Izgleda da im kasteri bolje idu od ruku od ostalih figura jer su i Svi novi warcasteri(osim uboge ruskinje) OK.
ImageImage
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Epic warlocks - slike

Post by Rover »

lilit je super... morgul je zanimljiv, a madrak mi se ne svidja neshto previshe...
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Epic warlocks - slike

Post by Shark »

meni se sva tri svidjaju. al moram priznati - kada sam video morghula, prvo sam pomislio "kakvo glupo ime za zhenu sa lepezom" :)

samo chekam da skorna dobije neke modele sa nunchakama... to bi otprilike bila chista pobeda :)
EDIT: ili sai nozhevima.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Epic warlocks - slike

Post by Shunka »

Dawngreeter wrote:Ovo vec pocinje da deluje malo spooky.
Hoces reci da ti ranije nisam bio spooky?
Bwahahahahahahahahahahaaaaaa!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Epic warlocks - slike

Post by bojan »

Shark wrote:...samo chekam da skorna dobije neke modele sa nunchakama... to bi otprilike bila chista pobeda :)
EDIT: ili sai nozhevima.
Da, da bi mogao pred ogledalom raditi ovako nesto:
Image
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Epic warlocks - slike

Post by Shark »

mozhda... kada bih imao makar ijednu Skorne figuru...

verovatno bi im samo imitirao poze u svakom sluchaju ;)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Locked

Return to “Warmachine i Hordes”