Warmachine Club Night

Moderator: Moderators

Locked
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Warmachine Club Night

Post by Ko, jel' ja? »

Od 3. novembra, sreda uveče postaje termin za igre sa minijaturama "Warmachine" i "HORDES", kompanije "Privateer Press". Tokom protekle tri godine, "Warmachine" je širom sveta proglašen za najbolju ratnu igru sa minijaturama, a neprekidni rast popularnosti samo potvrđuje ovu tvrdnju. S obzirom na to da je najnovija verzija pravila nedavno stupila na snagu, postojeća igračka zajednica traži nove članove, kako bi zajedno nastavili popularizaciju ove sjajne igre.

Svake srede, od 18:00 do 21:30, u prostorijama "Sigil Games" kluba, novi igrači će imati priliku da po prvi put upoznaju ovu igru, ali i da odmere snage sa drugim igračima. Poseban sto za prezentacije, sa dve male armije, će biti dostupan svake večeri, a uvek će biti prisutan i neko od iskusnijih igrača da Vam pokaže pravila i upozna Vas sa igrom. Od iskusnih modelara ćete na licu mesta dobiti savete u vezi bojenja i sklapanja modela, kako bi imali uvid u sve aspekte ovog hobija.

Ukoliko želite da probate novu igru, upoznate novo društvo, ili jednostavno imate malo slobodnog vremena sredom uveče - posetite Sigil i otkrijte novi hobi.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Warmachine Club Night

Post by Shunka »

Dakle Ivane red je da se neko od osoblja opet dohvati malo ove igre.
A ja cu se trudim da dolazim sredom. Mada to nije zgodan dan, tada su vampiri.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Re: Warmachine Club Night

Post by mladjano bugarce »

Odlican izbor za dan, znaci ne mozete da racunate na Duleta, Djordja,Stevu,Nikicu i ponekad mene!
ImageImage
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Warmachine Club Night

Post by Ko, jel' ja? »

Pa i ne računamo na vas. Sreda je dan za početnike i ljude koji inače retko igraju. Ima ko će im pokazati igru, objasniti pravila, odigrati demo partiju...

Nedelja je i dalje WM dan, tako da se ništa za vas nije promenilo.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Warmachine Club Night

Post by Pendargon »

Pa i ne računamo na vas. Sreda je dan za početnike i ljude koji inače retko igraju. Ima ko će im pokazati igru, objasniti pravila, odigrati demo partiju...

Nedelja je i dalje WM dan, tako da se ništa za vas nije promenilo.
Pa i ne računamo na vas. Sreda je dan za početnike i ljude koji inače retko igraju. Ima ko će im pokazati igru, objasniti pravila, odigrati demo partiju...

Nedelja je i dalje WM dan, tako da se ništa za vas nije promenilo.
Mislim da je Bojan to shvatio. Mislim da ono sto on hoce da kaze je: ako i dodje neko nov, ili neko ko redje igra (cuj, s obzirom kako nam ide u skorasnje vreme , to bi mogli biti i gorenavedeni...), i odigra demo partiju, vec sledecu partiju, ili onu tamo bi vec trebalo da se inkorporira u zajednicu, igra sa ljudima a ne sa staff-om. A ako nema igraca kad novi igrac dodje u "dan za wm sredom" dvaput i nema nikoga da se igra...brzo ce mu umreti interesovanje
Image
ImageImageImageImageImage
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Warmachine Club Night

Post by Ko, jel' ja? »

Mislim da ne morate da se brinete oko toga. Takodje neće igrati sa staff-om već sa drugim igračima. Već ima nekoliko novih igrača koji počinju i koji će doći već u sledeću sredu.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Warmachine Club Night

Post by Pendargon »

:applause: :applause:
ako je tako, super 8-) 8-)
Image
ImageImageImageImageImage
Locked

Return to “Warmachine i Hordes”