Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Sve vezano za ovaj tabletop wargame.

Moderators: Telion, Hypodermic

Post Reply
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by Mrzimsvee »

Dimitrije je dosao na jednu odlicnu ideju, a to je da na forumu napravimo jednu sticky temu na kojij ce svi koji imaju 40k figure i zele da se igraju sa njima u klubu, kuci i na turnirima napisu svoj kontakt.
Recimo ovako ime i prezme, koje vojske posedujete i koliko poena, telefon ako zelite, kojim danima i u koje vreme Vam odgovara da se igrate i kakav nacin/stil igre Vam odgovara.

Sve ce biti azurirano u prvom postu, a vi samo navalite sa postovima. :wink:

Hvala svima unapred.
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by Mrzimsvee »

Evo ja cu prvi.

Dusan Jovic, 061/156-3033. Posedujem dark eldar 5000+ pts, harlequine 1850pts i SoB 5000pts. Preferiram opusteno igranje po pravilima iz knjige :wink: Odgovaraju mi najvise radni dani posle podne ali najava i dogovor unapred su dobrodosli.
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by Dellamorte »

Zdravo ja sam Dimitrije,zovu me Dimi

od vojski imam Blood Angels (10+k ,u klubu) i nesto mehanikusa kao dodatak njima,i Dark eldare sa Harlekinima oko 5k
volim da igram i takmicarske ali i opustenije partije.Uvek izvodim sve obojene figure i volim da partija bude lepa za oci,za fotkanje.U klubu sam nekada po ceo dan ili utorkom ili sredom,a gledam da pogodim i svaku subotu. sto se poentaze tice odgovara mi 500,1000,1500,1850... ali generalno manje partije i trenutno vise volim neku neobaveznu igru u principu kad se zadesim u klubu napravim listu.za ozbiljnije partije,potreban je dogovror,posto kad igram kompetativnije tada izvodim Dark Eldare.
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by deka »

Ajd' da se i ja prijavim...

Ja sam Dejan Milinović, deka na forumu...

Od figura imam mnoooogo Ultramarinaca (Čika Cassius, Assault Terminatori, Land Raider Crusader i još nešto drugara je u klubu)
Pored Ultramarinaca, imam svašta, uglavnom Imperijalne liste: Astra Militarum, Dark Angels, Grey Knights, Adepta Sororiatas, ali i Tiranide moje male nećake...
Mada, igram se samo sa Ultramarincima pošto ostatak nije "battle ready"...

Iz Putinaca sam, pa do kluba dolazim samo subotom, i tu sam uglavnom od 14h pa do fajronta, a preferiram opušteno igranje by the book, a što se tiče poena može sve što vam padne na pamet.
Mogu svakom da izađem u susret što se tiče igranja, mada nisam neki preterano kompetitivan igrač O:)
Pošto posedujem gomilu dodatnih knjiga možemo igrati i ostale varijacije na temu: City Fight, Escalation, Planetfall, Stronghold Assault, Apocalypse, ili nestandardne misije iz Altar of War knjiga ili bilo šta drugo...

Prethodna najava bi dobrodošla, pošto pored Warhammer-a 40.000 igram i Flames Of War i Warmachine...
Last edited by deka on Thu Oct 15, 2015 8:48 am, edited 2 times in total.
Image Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by Hypodermic »

Predrag Vasiljevic, zovu me Boca.

Od armija imam 5k+ tiranida i 5k+ BA. Odgovara mi igranje i opustenog i (semi)turnirskog karaktera, i by the book misije i varijacije za turnire (mada preferiram iz knjige). Najradije bih igrao custom misije iz kampanjskih i expansion knjiga jer te najredje igram a najzanimljivije su po pitanju zadatka koji treba da ispunis.
U klubu sam... u random momentima. Najbolje dogovor preko foruma za to kada bi se igrala partija.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Ridcully
Posts: 163
Joined: Thu Mar 22, 2012 11:03 am
Location: Funris

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by Ridcully »

Pozdrav, ja sam Dušan Vasić. :grin:

Od armija imam za sad imam 6k poena Space Wolves-a. Zli plan je da proširim izbor Vukova i dovedem Nurgle armiju u neko igrivo stanje.

Što se tiče načina igranja, najviše mi odgovaraju opuštene partije. Nemam ništa protiv takmičarski nastrojenih, sve dok postoji unapred dogovor između igrača šta se izvodi na tablu. Bilo koji broj poena odgovara i bilo koje misije odgovaraju (doduše preferiram malestorm of war :roll:) . U klubu sam (kad uspem da postignem) u subotu ili nedelju, ako se dogovorim sa nekim za partiju. :)
Image Image
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by igor »

Cao, ja sam Igor Uzelac, zovu me Bambi. :roll:

Od armija imam Tau - sve sto postoji u svim kombinacijama, znaci bas puno poena. Poceo sam skupljati i mechanicus, ali uzecu jos par detachmenta iz razlicitih frakcija.
Sto se tice partija tj nacina igranja, uglavnom igram da pobedim :P Dosta se nerviram i tako.. Elem trenutno tj vec neko vreme preferiram casual play i pravim/smisljam liste da igram po standardnim pravilima iz knjige. U klub dolazim redje nego sto bih voleo. :(
Ako neko hoce partiju protiv bilo kakve Tau liste (vs 120 kroota, vs 10 tenkova itd) neka se javi - sta god vam padne na pamet. :)
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by Telion »

Nemanja Jovicic, zovu me Lasica.

Od armija imam samo Adeptus Astartes-e (Ultramarince).
Imam ih oko 4000 poena (koji su u klubu), uz mogucnost skoro neogranicene dopune od strane Chapter Mastera (na koju, doduse, mora malo da se saceka da stigne sa Macragge-a/Putinaca).
Sto se tice igranja, mogu da igram bilo sta: od nekih opustenih scenarija do turnirskih (ETC-style) partija. Apokalipse u vise od 5-6k poena po strani izbegavam.
U klubu sam jako cesto, maltene svako poslepodne, a u slucaju da me ne zateknete tamo, mozete me kontaktirati ovde na PM ili na FB- bilo preko WH40k Srbija grupe ili direktno na mom profilu. Najcesce nisam nedeljom u klubu, subote ne propustam.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
CheMilan
Posts: 213
Joined: Mon Apr 15, 2013 7:54 pm
Location: Beograd

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by CheMilan »

Milan Popovic aka Silikonko.
Imam Demone, Grey Knightove i Space Vukove i raspolozen sam da se igramo ko kako god da hoce. Volim pogane liste ali sta god pozelite da igrate ja cu biti spreman da se igram.

U klubu sam uglavnom Subota i Nedelja, ali ponekad dodjem i preko nedelje.

Kontakt 065/2412014
Last edited by CheMilan on Tue Sep 27, 2016 3:48 pm, edited 1 time in total.
...pa i nisi bas najbolji...
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by No 1 »

Predrag Urošević iliti Broj 1.

Imam oko 3000 poena garde i po 5000 crvenih i plavih marinaca. Volim svaki put da napravim drugačiju listu bez obzira koliko je jaka ili ne. Slabo dolazim u klub ako nema nečeg unapred dogovorenog, tu sam na svim turnirima i ostalim događanjima.

Kontakt 066/8300552
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
User avatar
Chagalj
Posts: 41
Joined: Sun Feb 01, 2015 12:00 am
Location: Dunav, 1216km od Crnog Mora

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by Chagalj »

Evo da se upišem i ja.
Nisam baš redovan igraš, pošto radim u inostranstvu veći deo godine. Ali bicu tu tokom Oktobra i Novembra.
:)

Ja sam Bojan Garašević, poput Tau Imperije svež i mlađani igrač. Imam oko 5000 poena Tau vojske.
Dolazim u klub sporadično, ali trudim se da uvek budem dostupan. Ko želi da testeriše početnika (ili da mu pokazuje), pustite sms na
061/161-4066

Image
:commissar:
M@verik115
Posts: 1
Joined: Fri Dec 04, 2015 2:32 pm
Location: South Africa

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by M@verik115 »

Dragutin Marinkovic iz Juzne Afrike, ali sam ponekad i u Srbiji :P

Armije
Imperial Guard 10K+
Black Templars 2.5K
Horus Heresy Imperial Fists 1.5K
Grey Knights 1.5K
Chaos Marines 5K+
Tau 1.5K
Traitor Imperial Guard 1K
User avatar
Akooll
Posts: 63
Joined: Thu Feb 17, 2011 10:51 am

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by Akooll »

Rastislav Vukovic,

Volim da igram mnogo vise tematske bitke sa mozda nekim dodatnim battle rules, friendly partije, 0 -1 i non cost effective liste. Kompetativno samo na turnirima i to jedva.

Imam Eldare i Harlequine ako se sad racunaju kao nova vojska. Mogu da igram vecinu stvari od njih i uglavnom igram oko 1850 ali volim i druge poentaze.

Od dana mi odgovara manje vise svaki samo par dana ranije se dogovorimo.
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by Telion »

Zeleo bih da podsetim igrace koji nisu postovali svoje podatke ovde da to jos uvek mogu da urade, kao i one koji su ih vec postovali da ih update-uju ukoliko ima nekih izmena.

Hvala. :)
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
sharpshooter
Posts: 22
Joined: Tue Nov 08, 2011 3:03 pm

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by sharpshooter »

Pozdrav, ja sam Aleksandar Gruba, zovu me Sale. Iz Novog Sada sam.

Trenutno imam 2000pts tau-a, 1500pts DA i po nesto od Orkova, marinaca...
Volim da igram 40k. Bilo kakav. :D
Postoji inicijativa u NS-u da se napravi community novih igraca, koja uzima mahom. Ja sam generalno nov igrac, ulazim tek u ceo war game, iako sam duze vreme u celoj prici. Nikada 40k nije zaziveo ovde, pa bi to da promenim. Ako je neko zainteresovan da pomogne, veoma bi bio zahvalan!

Otvoren za igranje i dogovor oko istog.
STOKA
Posts: 29
Joined: Tue Apr 28, 2015 7:46 am

Re: Kontakti i spisak 40K igraca u Beogradu a i sire

Post by STOKA »

Nenad Jelovac
Novi Sad
064/2503412
Necroni za sada oko 3000pt
Takodje su svi modeli klubski i slobodni za koristenje kao i Orkovi, Marinci (raznoraznih boja i opredeljenja), Chaos Marinci, Demoni Khorne/Potcinkovani/Slavke, koji svi pojedinacno imaju preko 1000/1500pt i broj im iz dana u dan sve vise raste kao i sam broj frakcija :)
https://m.facebook.com/gildaigraca/
Last edited by STOKA on Tue Sep 19, 2017 8:57 pm, edited 1 time in total.
Image
Post Reply

Return to “Warhammer 40k: Živ je Slaneš, umro nije”