40k Kill Team Turnir

Sve vezano za ovaj tabletop wargame.

Moderators: Telion, Hypodermic

Post Reply
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

40k Kill Team Turnir

Post by Hypodermic »

Poštovani igrači i ljubitelji Warhammer 40k igara, čast nam je da vam predstavimo prvi 40k Kill Team turnir.

Turnir će se održati u subotu, 23.03.2019, sa početkom u 15h (okupljanje u 14h). Igraće se 4 runde, po swiss unique formatu. Vaše kill team-ove pravite po standardnim Matched Play pravilima iz knjige (strana 62), sa sledećim izmenama:
- Ukupna vrednost roster-a iz kojeg birate battle forged kill team ne sme preći 130 poena (sam tim i dalje vredi do 100 poena)
- Dozvoljeno je kupiti level up za specijaliste do 4og nivoa, sa adekvatnim skokom cene
- igrate sa istim rosterom ceo turnir. Nema experience-a, nema trajne smrti modela.
- komandiri nisu dozvoljeni.
- Nije neophodno da modeli budu ofarbani, ali je poželjno da budu makar undercoat-ovani.
- WYSIWYG je obavezan.
- Runde traju sat vremena, sa pauzom od 15 minuta između partija.
- Učešće 300 dinara

Tačan spisak misija će biti određen na dan turnira.
Molimo igrače da donesu sav neophodan materijal za igru (kartice, kockice, figure...). Table i teren ćemo mi obezbediti.

Prijave možete na ovoj temi, ili na facebook eventu: https://www.facebook.com/events/344039962874750/

Neka najelitniji tim pobedi!
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Post Reply

Return to “Warhammer 40k: Živ je Slaneš, umro nije”