Fale li kome delovi

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Fale li kome delovi

Post by opsidiannight »

E, Vladi nedostaje deo za radio truck a piglu mi je da ih cimam za jedan delić. Aj ako iko ima da mu fale delovi a nije ih tražio od BF da se udružimo.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Fale li kome delovi

Post by Dzon Vejn »

JA sam trazio ali mi jos nisu odgovorili - 4 plasticna velika postolja za boforce.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Fale li kome delovi

Post by Mikaan »

Sta pisemo kada saljemo mail za missing parts - u kom shopu je kupljen box :?: :D
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Fale li kome delovi

Post by Dzon Vejn »

Ja sam napisao Sigil (fantasy games serbia), i niko me nista dalje nije pitao. Mozda sam i totalno omasio, ali me i dalje nisu pitali :D. Sve u svemu, mislim da njih zabole za to sto ce tebi poslati neki blister.... naplatili su ga oni visestruko ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Fale li kome delovi

Post by Mikaan »

:wink: - i to sto kazes
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Fale li kome delovi

Post by opsidiannight »

English Book Store Serbia - Sigil Fantasy Games Belgrade. :)
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Fale li kome delovi

Post by Skobra »

Zaigrala mecka i pred mojim vratima... i to kolika!!!

I sad meni za tachanke fali:
8 točkova (od 8)
4 osovine (od 4)
2 maksima (od 2)
6 šipki koje vezuju konje (od 6)
2 spojke između kočije i šipki za konje (od 2)
1 vozač (od 2)
2 mitraljesca (od 2)
2 pomoćnika mitraljesca (od 2)

Iliti ukratko imam celog jednog vozaca i 8 konja 8O
E sad da bi se zalio BF trebam da im naznacim ko je pakovao taj box set... ali je problem sto od dva plasticna pakovanja koje sam kupio vise ni jedno nije kod mene. Verovatno da je razmenjeno pri donosenju odnosenju figura na farbanje... Buduci da ja imam neka pakovanja od amera i italijana molio bih postenog nalazaca da mi javi podakte (sa male bele nalepnice) sa plasticnog boxa oznacenog sa SBX05. Najverovatnije je to kod cika Drinkija ali mozda je neko preuzeo svoje figure u tim plasticnim kutijama....

p.s. I naravno da niko normalan nece poverovati da mi zaista nisu poslali sve te delove ali ipak ima vise verovatnoce da cu ih dobiti preko BF nego prekopavanjem cika Drinkijevog radno-stambenog prostora... tako ti je to...

`fala unapred
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Fale li kome delovi

Post by meloras »

Meni se cini da se cika utronjao od horde sarenih komunistickih kauboja pa je odlucio da te sabotira :lol: :lol:
Golub87
Posts: 195
Joined: Mon Sep 08, 2008 9:23 pm

Re: Fale li kome delovi

Post by Golub87 »

Ukoliko se i dalje razmisljate o narucivanju ovih delova, dodajte i 3 para Shurtzena na spisak. Posto nisu ni bili predvidjeni da dodju u pakovanju koje sam ja uzeo, voljan sam i da platim za njih.
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Fale li kome delovi

Post by Duc d' Elchingen »

Golub87 wrote:Ukoliko se i dalje razmisljate o narucivanju ovih delova, dodajte i 3 para Shurtzena na spisak. Posto nisu ni bili predvidjeni da dodju u pakovanju koje sam ja uzeo, voljan sam i da platim za njih.
šurceni mogu regularno da se naruče
možeš da biraš plastični ili metalni
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Fale li kome delovi

Post by Olsianon »

Golub87 wrote:Ukoliko se i dalje razmisljate o narucivanju ovih delova, dodajte i 3 para Shurtzena na spisak. Posto nisu ni bili predvidjeni da dodju u pakovanju koje sam ja uzeo, voljan sam i da platim za njih.
Imam ja tri para plasticnih schurzena viska, meni netrebaju i nemoras nista da platis za njih :) !
Nego posedujem dva late Tigrer IE sa zimeritom sklopljena i neofarbana, menjam ih za dva Bisona ili dva Panzera III L(bez schurzena), pa ako ima zainteresovanih da pravimo rokadu ?!
Golub87
Posts: 195
Joined: Mon Sep 08, 2008 9:23 pm

Re: Fale li kome delovi

Post by Golub87 »

Olsianon wrote:
Golub87 wrote:Ukoliko se i dalje razmisljate o narucivanju ovih delova, dodajte i 3 para Shurtzena na spisak. Posto nisu ni bili predvidjeni da dodju u pakovanju koje sam ja uzeo, voljan sam i da platim za njih.
Imam ja tri para plasticnih schurzena viska, meni netrebaju i nemoras nista da platis za njih :) !
Puno hvala!
Pusti mi PM kad ces biti u sigilu, da dodjem po njih.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Fale li kome delovi

Post by opsidiannight »

Neda, my precious Bizone nikada nećeš dobiti, NIKADA ahahahahahahah. :D
Poludela mi glava od farbanja. :D
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Fale li kome delovi

Post by Skobra »

Ja poslah BF onaj dopis pa cemo videti sta kazu... i koliko ce dugo da se smeju :lol:
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

Locked

Return to “Flames of War”