Rusi

Moderator: Moderators

User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Rusi

Post by Baneblade »

danas sam kupio svoju prvu kutiju fow modela(t34 box set).Zeleo bih da zanm kako dal;je da sirim armiju.skupljao bih oklopnu pesadiju ili tank company.ne zelim neku preterano kompetitivnu armiju.zeleo sam da kupim i kacuse danas,ali sam odlucio da sacekam za to,zapravo za sve ostalo dok ne dobijem neke konkretne savete o rusima.dobro kacuse cu svakako kupiti u jednom trenutku posto su mi one ruski trademark.pravila bi trebalo uskoro u pdf-u da dobijem.dakle sta dalje i za tankovy company i za oklopnu pesadiju?e da,modeli su fenomenalni.
Last edited by Baneblade on Sat Sep 25, 2010 4:41 pm, edited 2 times in total.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Rusi

Post by opsidiannight »

Kaćuše će ti trebati obrni, okreni. Kao i ''God of War'' artiljerija. Kutija pešadije je logični nastavak tvoje kupovine.
Peđa će ti detaljnije ispričati priču o hrabrim Komsmolcima.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

Jos jedan rus.Svaka cast za izbor O:) :applause: :applause: :applause: i dobrodosao :P
User avatar
Chempress
Posts: 401
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:27 am
Location: Standard

Re: Rusi

Post by Chempress »

ura jos rusa! :D

katjuse + god of war mi se cini malo mnogo ili dza ili bu

a koje t34 si uzeo? obr 42 ili 43?
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

čestitam na izboru
što se tiče nastavka najbolje da sačekaš kraj meseca i novu knjigu za istočni front 1942/1943
ja sam sutra u Sigilu od 12h i poneću sve LW knjige koje obrađuju Crvenu Armiju pa da ti eventualno malo pomognem oko izbora sledećiih jedinica
što se kaćuša tiče onaj ogromni templejt je stvarno impozantan samo kaćuše nisu baš neko At oruđe (bar po pravilima) tako da ako hoćeš njih bolje kreni sa nekim ili tenkovima ili motorizovanom pešadijom
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Rusi

Post by Mikaan »

Welcome to the club :!:
User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

super,docicu i ja do sigila oko pola jedan.hvala vam na odgovorima.uzeo sam t34 obr 42.planiram da ga sklopim onako kao na slici,to je za mid. war ako se ne varam.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

mogu i za mw i za lw
User avatar
Chempress
Posts: 401
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:27 am
Location: Standard

Re: Rusi

Post by Chempress »

mw te interesuje veruj mi! ;)
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

ruševine su ruševine
Staljingrad isto tako lako može da bude i Minsk...
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

Chempress wrote:mw te interesuje veruj mi! ;)
jos jedan glas za mw :D

U svakom slucaju lakse je da pocnes od MW pa da se kasnije ukoliko zelis prosiris na LW...

Sto se tice oklopnjaka evo ti link za jeftine a ok liste http://forum.klubzmaj.org/viewtopic.php?f=34&t=6231

U svakom slucaju ako se odlucis za oklopnjake par saveta
1. T34 obavezno jedno 7 komada preporucljivo 10-11 (5 komada vec imas znaci jos jedan komplet). Mozes da kupis i jedan vod T34/85 koje mozes da koristis u LW ili kao T/34/76 u MW
2. T70 isto tako obavezno 7 preporucljivo 10
3. Su85 komada 4
4. Kv-1s ili e - do 5 komada
5. Kv85 - 3 komada obavezno ili 5 ako volis da gledas svabe kako kukumavce
6. Su152 - 2 komada (ovo ako hoces da vidis tigrove i pantere kako se sunjaju :lol: ja ih imam ali ih bas nikad nisam izveo)
Kaćuše će ti trebati obrni, okreni. Kao i ''God of War'' artiljerija. Kutija pešadije je logični nastavak tvoje kupovine.
Ne slusaj ovog US/SS igraca... samo hoce da te prevari svojom propagandom. Osim ako igras kao pesadinac kacuse ti ne trebaju... artiljerija ti ne treba... Jednostavno kada god pozelis da dodas nesto dodaj jos tenkova. Zaboravi combined arms taktiku. To ti ne treba! Udri fasiste u glavu, gazi fasiste i to sto brze... Nema tog svapskog sina koji ce da se odupre naletu ruskih oklopnih fanatika... Ok mozda smo malo neobuceni ali tenk je tenk! A ako ti se bas hoce mozes (pre gazenja) da pripucas malo mitraljezima. Cak su ti i avioni gotovo nepotrebni... Znaci bez fasisticko/imperijalistickog cinculiranja i taktiziranja nego samo pravo i gazi...

Za drugu listu sta podrazumevas pod oklopnom pesadijom? Ako mislis na tankodesantnike ok oni idu fino u oklopnu cetu ali ti ne treba vise od 10 standova (2 blistera). Doduse trebace ti i dismountovana postolja... Ako mislis na mech jedinicu odnosno Rota Razvedki sta da ti kazem... za sada su skupi modeli a nedelotvorni mada ima rumora da ce ih lepo doterati u novoj knjizi!

u svakom slucaju valjace ti da uzmes jedan saperski platun (komandira, komesara i 15 pesadisjkih postolja) koji ce moci da glume i dismountovane tankodesantnike kad zatreba... naravno pored onog gore navedenog...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

Skobra wrote:Nema tog svapskog sina koji ce da se odupre naletu ruskih oklopnih fanatika...
Zbog ovoga te 78.sturmkompanie ceka u obliznjoj sumici,samo da se ofarbamo i ispoliramo nase fauste.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

MW melekithe MW... faustoidni objekti su u MW svapski vlazni san :twisted:
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

Znam,ali sirimo vidike,propagiramo lw za svakoga i tako to.Ipak dobra ideja je da se covek lepo skoncentrise na novu knjigu,taman sutra izlazi u prodaju,pravi armiju po tome pa lagano siri dalje.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Rusi

Post by Dzon Vejn »

Samo da potvrdim: MW. FoW igraca nema sad bas nesto ultra mnogo. A od nas, izvestan broj ljudi ne igra, i nece igrati LW.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Chempress
Posts: 401
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:27 am
Location: Standard

Re: Rusi

Post by Chempress »

Duc d' Elchingen wrote:ruševine su ruševine
Staljingrad isto tako lako može da bude i Minsk...
istina!

a kad delite coveku savete obratite paznju na ovo.....
Baneblade wrote:ne zelim neku preterano kompetitivnu armiju.
User avatar
Grof Bronza
Posts: 268
Joined: Thu Jan 15, 2009 11:41 pm

Re: Rusi

Post by Grof Bronza »

ma dobar je i mw i lw..... sve moze lepo da se igra... a sto se faustoidnih objekata tice... uvek ima neki panzer knacker ili tako nesto da pomrsi racune zahuktaloj 34-ci.. :D
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

Dzon Vejn wrote:Samo da potvrdim: MW. FoW igraca nema sad bas nesto ultra mnogo. A od nas, izvestan broj ljudi ne igra, i nece igrati LW.
Ono sto rece Dzon svi imamo MW armije ali nemamo svi i LW... kako god okrenes i u MW i u LW igrace sa istim njuskama :mrgreen:
Chempress wrote:a kad delite coveku savete obratite paznju na ovo.....
Baneblade wrote:ne zelim neku preterano kompetitivnu armiju.
Pa sad ono sto je lepo je da je svaka armija na svoj nacin kompetetivna... mislim i da covek uzme onu radnicku cetu opet ima da pregazi kojeg nemca bez puno muke... Ruska oklopna je ko stvorena da ne lomis glavu mnogo... sam das gas... ako cujes da vriste spolja znaci da je pesadija... ako cujes da vriste iznutra znaci da su pakovi 8O
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Chempress
Posts: 401
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:27 am
Location: Standard

Re: Rusi

Post by Chempress »

Skobra wrote:... ako cujes da vriste spolja znaci da je pesadija... ako cujes da vriste iznutra znaci da su pakovi 8O
xexexe :D
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Rusi

Post by opsidiannight »

Škobra, PZLehr grenadiri (a kamoli pioniri) se ne slažu sa tobom.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Rusi

Post by Olsianon »

Za novog igraca FoW-a :D !
Image
User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

inzenjerci za lw,vrede li?planiram da se malo prosirim sa tenkova,procitao sam pravila za sapere i deluju mi interesantno u najmanju ruku,mada kako do sada nisam odigrao ni jednu partiju fow-a ne znam kako to u igri radi.tenkove cu imati i za lw i za mw.tako da pomagajte :D .pedja mi juce rece da niko ne igra sapersku cetu sto je dodatno podstaklo moje razmisljanje o istoj.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Rusi

Post by opsidiannight »

Škobra je, u par navrata pored tenkića koristio jedan vod ruske inžinjerije. Mislim da su se uveko pokazali kao heroji Sovjetskog Saveza.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

ne pita Bane za vod inžinjeraca već za onu inžinjersku četu iz River of Heroes
User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

skinuh fortres europe sa neta,pa reko malo da se zabavim sklapanjem tenkovske liste dok mi ne stigne e.front.evo i liste:

hq
t34/85 with cupola 75 pts.

10xt34/76

5xt34/85

5xis2 with aa mg

4xba 64

ovo mu izadje nekih 1745 poena.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

Skini aa sa is2ki,i kupolu sa hq.izbaci jedan ba64 i trebalo bi da bude taman poena da ubacis 2 kacuse sa dodatnim posadama (racuna se kao 4 cevi da puca).Mozda ces za to morati da zamenis hq 85mm sa 76mm ali ako igras protiv pesadije znacice ti.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

Platun 10xt34/76 ti je preveliki a opet ovaj sa 5xt34/85 premali pa vidi da to malo uravnotezis. Licno mislim da bi uvodjenje tih kacusa samo dalo lep cilj za svapsku artiljeriju...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

hm,a da li da zamenim is dvojke sa kv1s-ovima i ubacim 2m tip3 sturmovik priority air support.t34, mozda 2 company-a u jednom 8 tenkova,5 t34/76 i 3 t34/85,a u drugom 5 t34/76 i 2 t34/85?
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

tenkovi i avioni nikako neidu pogotovo sto imas tenkove kojima znaci kada si na manje od 16" od protivnka (is2ka).tih 290 ili koliko vec poena bolje upotrebi za 10 t70 i 3 ba64.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

tenkovi i avioni nikako neidu
uh ovo je veoma pogresno misljenje jerbo su tenkovima (pogotovo u MW) najbolji drugari Sturmovici (i sapperi btw). A ponekad i jedini nacin da uberes nekog Tigra/Pantera (koga ce 90% svaba uzeti kad igra protiv ruske oklopne u MW). Sto se tice 16" udaljenosti i tu gresis. Elem ako ces da pucas avioni ti nisu problem jer tvoja jedinica mora da bude 16" od AVIONA koji opet moze da bude maksimalno (bese) 6" od onoga sto gadja... A ako zelis da jurisas verovatno ces biti na manje od 4" a onda je stvarno ubogo ako ne uspes da pinujes sa 20-30 mitraljeza...
hm,a da li da zamenim is dvojke sa kv1s-ovima i ubacim 2m tip3 sturmovik priority air support.t34, mozda 2 company-a u jednom 8 tenkova,5 t34/76 i 3 t34/85,a u drugom 5 t34/76 i 2 t34/85?
Pa u LW KV1s ne menjaju IS2. Sto se tice rasporeda tenkova ova varijanta 5+3 i 5+2 ti je bolja pogotovo ako protivnik zaboravi da koristi ono pravilo za gadjanje razlicitih tenkova :wink:
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

hvala,sturmovike merkam vec neko vreme,ali sada mislim da cu ih definitivno kupiti.t70...prosto ne dopadaju mi se,a i hocu malo da se prosirim van tenkova.kacuse sam takodje merkao,ali mislim da cu sacekati sa njima.jos jedno pitanje:tenkodesantnici na sve tenkove u listi,da li to valja?pitanje vazi i za lw i mw.procitao sam pravila za njih,deluju mi fino,ali ne znam da li da ih trpam na sve tenkove ili recimo ta 2 voda t 34ki.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

tja koliko se tebi ne dopadaju T70 svabama se jos manje dopadaju :mrgreen: Osam do deset T70 su smrt za pesadiju a bogami sam vise puta uspevao da pricepim i svapske tenkove pogotovo kada uleces iz rezerve ili ih nadjes sa boka. Tesko beze sa table jer ih je mnogo a svaba uvek ima nesto drugo vaznije da gadja... U jurisu su ekstra jer kao i mnogo skuplje T34 imaju ipak top armour 1 O:) Definitivno su u MW jedna od boljih opcija... Sto se tice prosirivanja tu nemas nesto mnogo izbora - uzimas ili sapere ili tank raidere (pazi oni nisu tankodesatnici). Ako hoces da budes fensi uzmes konjicu a ako si bas pravi istoricar pazaris kompletan strelkovy 8)

Sto se tice tankodesantnika vecinom se koriste za budzenje morala jedinice i neko slabasno branjenje objektiva. U pogledu morala fora je da se oni racunaju za moral ali se ne racunaju kao gubici... Za dobro koriscenje tankodesatnika treba iskustva pa prvo probas da li ti uopste pase takav stil...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

evo jedne mw liste po eastern frontu:
hq t34
8xt34
8xt34
il2 shturmovik limited support
4xba64
ovo mu izadje nekih 1425 poena,sa ostalih 75 nemam blage sta da radim,da li da od nekih t34 napravim t 34 57?da li nesto da izbacim i ubacim kv1s-ove,imam ih 5 kom.a da lista treba da bude.kako stvari stoje lakse bi mi bilo da napravim 1750pts. :D

a evo i jos jedne fortress europe liste:
hqt34/85
8xt34(3 su 85-ice)
8xt34(takodje)
3xis2
il shturmovik priority support
3xba64
okruglo 1750pts.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Rusi

Post by Mikaan »

Baneblade wrote:evo jedne mw liste po eastern frontu:
hq t34
8xt34
8xt34
il2 shturmovik limited support
4xba64
ovo mu izadje nekih 1425 poena,sa ostalih 75 nemam blage sta da radim,da li da od nekih t34 napravim t 34 57?da li nesto da izbacim i ubacim kv1s-ove,imam ih 5 kom.a da lista treba da bude.kako stvari stoje lakse bi mi bilo da napravim 1750pts. :D

a evo i jos jedne fortress europe liste:
hqt34/85
8xt34(3 su 85-ice)
8xt34(takodje)
3xis2
il shturmovik priority support
3xba64
okruglo 1750pts.
U prvoj listi imas samo 3 platoona - to ti u svakom slucaju nije dobro - mozda da izbacis air i dodas neku artiljeriju ili pesadince kao support?

U drugoj takodje razmisli da pojacas na 6 platoona ... :wink:
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

Lista za MW ce da ti bidne pojedena od strane tigrova ili pantera... prvi da jurnu ka tebi at the double, i drugi da se uvuku medju tvoje tenkove da ih avijacija (i to limited 8O ) ne dira... A ako ti za ta 2 poteza uspes da ubijes nesto sa sturmovicima svaka cast...
Ovo ti je bas primer (retke) liste koju Tiger March 99% pobedjuje.

U mw, u 1500 ne mozes da imas efikasna 2 voda T34 a definitivno moras da imas 2 stvari koje ubijaju macketine (saperi, SU85/152, KV85, avijacija, flamethroveri).

LW 1750 je sasvim ok lista... licno bih umesto 3 x85 i BA uzeo neku pesadiju ali to je stvar licne preferencije...
U prvoj listi imas samo 3 platoona - to ti u svakom slucaju nije dobro - mozda da izbacis air i dodas neku artiljeriju ili pesadince kao support?
Tenkista bre i to ruski... morao bi da izvuce 4 platuna a ako uspe 5 ihaaaaaaa
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

predlozi razmotreni,mw lista take 2:
hq t34
8xt34
8xt34
3 sapper platoon-a sa komesar timom
4xba 64
ovo mu izadje 1480 pts.,u igri cu umesto standardnih sapera koristiti one iz river of heroes,nadam se da to nije problem.e sad pitanje sta znaci imati supply truck sa saperima?ako je bas dobra stavka onda bi sutnuo komesara i stavio kamion pa da imam okruglo 1500pts.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

Ako mislis na koriscenje figurica mislim da niko nece imati nista protiv. Sapper vehicle ti daje reroll na ukopavanje ili ti daje mogucnost da u scenarijima sa "prepared position" ukoliko si branilac imas minska polja/PT prepreke/bodljikavu zicu... Mada mislim da je to bacanje poena jer ces kao tenkista vecinom napadati. Opet komesar ti je bitan kako zbog rerollova tako i zbog toga sto ti dize broj postolja na 17 (moras da pocnes step sa 15+ da bi koristio ono pravilo "10 hitova za pin")
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Rusi

Post by opsidiannight »

Komesara uvek mećeš o tome nema govora.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Baneblade
Posts: 397
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

dobro stavljamo komesara,kamion ostaje u garazi.koristicu figure,glumice mi normalne sapere.planiram da u porudzbi posle ove februarske narucim t70(prelomio sam)10kom i 5 kv 85 i da konacno zavrsim sa fow kupovinom za duzi period.mada sa time cu imati za lw i mw da pravim kakve hocu liste.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

E sad kad si prelomio da te obavestim da po novoj Eastfront T70 imaju RoF 1.... :cry: tako da su Stuarti sada mnogo bolji. Medjutim posto si ti pravi rus (kao i svi mi... odnosno nas 3 ostalih) naravno da ces prezirati americke tenkove, alkohol i zene pa ces muzicki da podviknes "Ko ce bre da puca uopste" i da pazaris te T70!!!!
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

Locked

Return to “Flames of War”