Rusi

Moderator: Moderators

User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Rusi

Post by opsidiannight »

Pa da, i ovako su napravljeni da bi trošići kaspijsku naftu a ne da pucaju.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

nakon prelistavanja river of heroes evo jedne na brzaka liste
hq
t34/85
6 t34/85
6 t34/85
engineer sapper company
3 platoona sa ukupno 6 faustinka timova i 2 flame thrower sekcije
heavy mortar company
3 heavy mortar platoona
observer

e sad ovo mu dodje 1755pts.,blage nemam sta da skratim za ovaj visak poena.i da,vredi li cemu lista?
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

Po mom misljenju prilicno nedefinisana lista... ozbiljna pesadija ce ti razbiti inzinjere i mortare a tenkovske cete ce se istopiti u jurisima. Opet ozbiljna panzer ceta ce oduvati te tenkove i polako krnjiti pesadiju i mortare iz daljine.
Sa druge strane tvoja taktika je nedefinisana: nemas teskih tenkova za napucavanje iz daljine a previse poena si bacio na artiljeriju da bi ti se isplatilo da nameces blisku borbu...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

pazi to su oni inžinjerci iz River of Heroes
22 pionir SMG tima sa sve pancirima plus bacači plamena koji asaltuju kroz dimnu zavesu
pri tom T-34/85 je bolji od svih nemačkih MBT osim Pantera
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

plus lista ti je nelegalna jer flejmeri mogu samo ako praviš inžinjersku četu
ono što možeš da uradiš je sledeće:

T-34/85
6 x T-34/85
6 x T-34/85
3 x BA-64
6 x 82mm minobacač ili 4 x 37mm PVO
6 x 120mm minobacač
puna četa inžinjeraca (po meni 3-4 faustinke su dovoljne)

ovo ti je 1755 poena, sa PVO umesto minobacača 1745 poena

e sad ako naiđeš na picajzlu koja insistira na 1750 pona jedna od opcija je da smanjiš jedan tenkovski vod na 5 tenkova a povećaš BA-64 na 5 komada
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

ja sam mislio da flameri mogu bez obzira...ne mari.zapravo samo 4 faustinke i mogu po ceti,nisam pazljivo gledao.nije bas lako ubaciti teske tenkove u sapersko tenkovsku cetu(kosta,ali bas,bar ja ne mogu da ih uklopim nikako.)ova varijanta sa mortarima se cini ok.plus ih mogu i za mw koristiti.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

Duc d' Elchingen wrote:pazi to su oni inžinjerci iz River of Heroes
22 pionir SMG tima sa sve pancirima plus bacači plamena koji asaltuju kroz dimnu zavesu
pri tom T-34/85 je bolji od svih nemačkih MBT osim Pantera
tja problem je sto je glavni svapski tenk u LW bas Panter :mrgreen: ili oni kraljevski tigrovi. A koliko se secam panciri daju neki bonus u HtH borbi? Svaki svaba ce gledati da satre te pionire pre nego sto dodju u SMG range i definitivno pre nego sto dodju u assault range :mrgreen:

Kako god lista mi je kao sto rekoh nedefinisana
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

kako mi ne bi trebalo puno figura da sklopim sapersko inzinjersku listu,odlucio sam se da istu i sklopim.glavni utisak je da je ovo po meni najteza lista za sklapanje(ako zelim full cete,sto zalim kod skupih trained trupa),1300 poena izvucem,ali muka je sa preostalih 450:

hq 60pts.
2 full cete sa po 4 faustinke svaka 1060pts.
2 flame throver sekcije 180pts.
e sad za ostalih 450pts. imam sledece opcije:
3x su 122 sa aa mg-ovima i 2 supply kamiona(ovi su cisti point filleri)
ili
full specsnaz cetu i full heavy mortar cetu sa obzerverom(sto mu dodje 1715pts.)
ili
priority sturmovici i full heavy mortar cetu
ili
7 t34/85

adekvatne support opcije predstavljaju problem.naravno mogao bi da oslabim saperske cete,ali mislim da mi to nije pametno,mozda gresim
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

mislim da nije potrebno imati dve pune čete
mislim, nisam probao te i ne mogu da znam...
probaj obe opcije
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

opet dve fortres europe liste:

hq
t34/85
dshk aa mg platoon
7xt34(2xt34/85)
7xt34(takodje)
5xkv85
4xba64
il2 priority

1750 tacno

hq
t34/85
7xt34(2xt34/85)
7xt34(takodje)
dshk aa mg platoon
4xba64
5xis2

1735 pts.

kritike kao i uvek dobrodosle
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

Meni se vise svidja ova prva lista jer ima i avione i 5x kv85.Kapiram da je is2 uber mega zli tenk koga mrzi svaki nemac al rof 1 ga bas ubija.
A da izbacis 1 automobil,2 kocke aviona i pvo da probas inzinjerce da ubacis?Ili tankose da nakacis na tenkove?
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Rusi

Post by opsidiannight »

U pravu je maršal Meda, drugi vod pešadije može da prođe sa tri odeljenja.
Broj bacača plamena možeš da prepoloviš ako si ih koristiš smisleno. Ti drugari imaju rof 4 koliko sam shvatio tako da su dva sasvim dovoljna. Koristiš ih da pinuješ protivnički vod pešadije pre juriša ili da smanjiš broj tenkova koji će imadi defanzivnu paljbu na tvoj vod tako što ćeš ih bejlovati ovo je strašno za Nemce jer ako od 8 pogodiš 4 njemu ostaje maksimalno jedan tenk u vodu. Ipak, Nemac koji ti to dozvoli je sam kriv za svoju sudbinu.

Eto, upravo imaš 200 poena više za zajebanciju a lista ti radi isti posao.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

melekith wrote:Meni se vise svidja ova prva lista jer ima i avione i 5x kv85.Kapiram da je is2 uber mega zli tenk koga mrzi svaki nemac al rof 1 ga bas ubija.
A da izbacis 1 automobil,2 kocke aviona i pvo da probas inzinjerce da ubacis?Ili tankose da nakacis na tenkove?
nemam jos figura za inzenjerce i tankose,a ionako za pola liste zajmim figure posto cekam da mi stignu.i ja sam nesto mislio da je prva bolja,mada sa 5 is dvojki moze da se uradi nesto(danas sam nasumicno bacao kockice :D ).
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

Eh... ...ne...

Moze Joza da bude silan ali za pocetak nemoj da ih forsiras.Previse poena kosta njih 5,a zajebani su za upotrebu.Kretaces ih normalno stalno,i tenkove ces pogadjati na 6 i to ako su na otvorenom.Pesadiju za sta je dobar njegov top nemozes ni pogoditi dok neudjes u 16" i nestojis mirno a tada ces imati 780 poena koji stoje mirno i kojima treba 6tica da bi pogodili pesadiju ili neki slican tim koji istina automatski umire ako nije oklopljen ali razlisli da li zelis da ti 780 poena ubije 1 tim po potezu?Ako neko ovo drugacije vidi neka napise slobodno.Istina trebalo bi da su kul u assaultu zbog turret real mg i gornjeg oklopa 2,ali kada pomislis u tom pravcu pogledaj profil kv85tice.

A pre nego sto kazes da ce tvoje Joze samo liviti mace,razmisli sta ces da uradis protiv ferdinanda,king tigra recimo protiv kojih mozes da ih mrko gledas a dok im dodjes u bok mrtav si.Pantera i jagd pantera mozes da ukokas lepo mada ih neces videti mnogo na stolu.Hornis koji jedini jos moze da ti razvali Jozu bi bio tracenje poena na pucanje sa Jozom.Za to sluze ba 64ke (recimo).
Tako da za velike mace cuvaj pesadiju (sapere),za tankolovce imaj nesto brzo sto moze da ih umlati,t34ke koristi pametno,a Joze razmisli.


A sto se tice random bacanja kockica..Lele nemoj to da radis bre.Ja to radim stalno ovde kod mene i sve je uvek bajno dok nedodjem u klub kada me kockice ponovo mrze.Osim ako nisi kupio neke specijalne kocke,od kaljenog celika,porucene teretnim brodom iz Moskve,crvene boje,sa likom ujka Dzoa,i koje kad god padnu na neku stranu sviraju neku drugu rusku pesmicu :lol: .E ako imas bas te kocke onda si na konju i mozes da radis sta oces.
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

da li su t70-ice upotrebljive i u lw-u,mislim da li koriste cemu?
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

Isto kao i stuarti za amerikance.Ako imas poena i potrebu za njima upotrebljivi su.Doduse rekao bih da im se upotreba tu svrstava u tenkovskim cetama jer u pesadijskim imas mnogo vaznije stvari koje treba da koristis.Mada opet i to zavisi od tvog plana.
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

podjednako korisne kao i u mw
pravilno upotrebljene mogu da budu smrt za svakog nacistu/fašistu ili njihovog slugu
mada su slabije od Stuart-a (nisu Light Tank)
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

A nemaju ni rof2 kao stuart,ali su lepi :lol: :P
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

potencijalna lista po fortres europe-u

hq t34/85
10xt34(5xt34/85)
takodje
10xstjuart
full sapper company
zsu m17 mgmc aa platoon

...ovo je puno tenkova,izdao sam princip da ne uzimam americka vozila.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

ovaj PVO jer deo HQ ili yaseban vod?
ako je deo HQ onda ppo meni premalo vodova
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

aa je deo komande
zaboravio sam da stavim ba 64 platoon od 4 ba 64-ke
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

ako je ikako moguće probaj da navučeš 6 vodova
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

jako tesko,jedino da izbacim ovaj amerikanski aa i dodam platoon 37mm aa gun platoon sa 4 topa,ali onda mi se dize lista na 1755,ili da imam dva aa topa.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

te 37mm topice nemoj jer su staticni a tebi je armija mobilna.U jednom trenutku ces imati sve tenkove ja jednos strani a svoju aa odbranu na drugoj strani stola,bice laka meta svakome a ti opet nemas aa odbranu.
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

t34/85
10 t34-5 t34/85
isto
10 t70
4 ba 64
2 platoona kacusa
full sapper company

tacno 1750 pts.kacuse nemaju dodatnu posadu,ali jbg.da li je ovo dobitna kombinacija?lepo je sto sam se otarasio amerikanskih vozila.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi

Post by meloras »

Ako hoces mega pitu za kacuse,izbaci 1 ba64,i po neki tenk i imaces dovoljno poena za tu posadu.
Mada i dalje imas previse tenkova u tim cetama.Gde ces da ih sakrijes?Ili ce biti rastrkani na sve strane zbog prostora pa ce ih svi videti ili ce biti zbijeni u neki cosak da ih nebi svi videli pa kad ti sleti pita od aviona ili artiljerije hvataces se za glavu.Ako pristedis jos malo poena za nekim viska tenkovima uzmi avione (ukoliko je moguce posle dodatne posade za kamione)
Mislim da je Skobra vec pisao na tu temu negde,jer sam i ja bio u slicnoj dilemi.
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

kako rade mountovani kozaci sa tenkovima u mid war-u?deluju mi bas zanimljivo kao support opcija.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

Mislim da je bolja varijanta da ti osnova bude kozacki bataljon uz podrsku tenkova. Na taj nacin mozes da izvedes mehanizovanu jedinicu sa 15+ tenkova :mrgreen: Takodje je dobra opcija da uzmes gardijski kozacki bataljon pa da ti svi budu trained.

Takodje ti se u tom slucaju otvara ona gadna opcija da pridruzis CiC i/ili 2iC ceti tenkova i napravis juris na neprijateljsku pedasiju. Svabe moraju da prolaze tenk teror a u slucaju da puknu juris ih konjanicima sa 8" dometa! Ako se dobro postavis mozes vrlo lako da pokasapis gomilu pesadije (naravno uvek postoji problem da ti izginu konjanici od DF ali mora da se rizikuje)...

Inace sto rece melekith vodovi od 10 tenkova su zaista preglomazni
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

ruska tenkovske mw.valja li ovo sta:

HQ
t34
10xT34
10xT70
full sapper company sa komesarom
4xBA64 sa dve PTDR anti-tenk puske
limited sturmovici

tacno 1500pts.

ima li smisla u mw-u praviti gardijsku tenkovsku.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Rusi

Post by Skobra »

To je dobra lista. Doduse ako te avioni izdaju svapski teski tenkovi ima da te pocepaju. I imaces malo problema oko sakrivanja vodova buduci da su veliki.
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

isprobao sam listu u subotu i dobro se pokazala.agresivan nacin igranja je ovde kljucan,ali i dalje moram da poradim na taktici.nego nosim se mislju da umesto aviona ubacim 4 kacuse sa dodatnim posadama i apgrejdujem 3 t34 u t 34/57.ili da ubacim h.mortare i jos nesto.

od nemackih teskih tenkova pantera vidim kao jedinu pretnju,mada mogu pokusati da mu udjem u bok ako me prodaju avioni.tigrovi su kante i spori su,od njih bi trebalo lako da pobegnem.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi i Finci

Post by Baneblade »

nesto sam gledao mw fince i mislim da su pravi crnci i verovatno cu ih skupljati kad zavrsim totenkopf sto bi trebalo biti skoro.
skockao sam i jednu listu,pa ko nadje za shodno moze sugerisati:

hq 50pts.
jalkavaki platoon 225
jalkavaki platoon 225
kv1 panassari platoon,2xKV1 425
machine gun platoon 150
armoured car platoon,3xBA10 150
artillery battery,4x10.5cm leFH18 270
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Rusi i Finci

Post by meloras »

alal ti vera,vec treca vojska :P
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi i Finci

Post by Baneblade »

nesto gledam i irish guards i indijce za north afriku i lw british paratroopere i udarny strelkovy i armored rifle company amerikanski...bice tu bar jos tri armije,jer koliko armija imas,toliko vredis...
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Rusi i Finci

Post by Olsianon »

Baneblade wrote:nesto gledam i irish guards i indijce za north afriku i lw british paratroopere i udarny strelkovy i armored rifle company amerikanski...bice tu bar jos tri armije,jer koliko armija imas,toliko vredis...
Indijce obavezno :)!
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Rusi i Finci

Post by Olsianon »

Baneblade wrote:nesto sam gledao mw fince i mislim da su pravi crnci i verovatno cu ih skupljati kad zavrsim totenkopf sto bi trebalo biti skoro.
skockao sam i jednu listu,pa ko nadje za shodno moze sugerisati:

hq 50pts.
jalkavaki platoon 225
jalkavaki platoon 225
kv1 panassari platoon,2xKV1 425
machine gun platoon 150
armoured car platoon,3xBA10 150
artillery battery,4x10.5cm leFH18 270
Tältä osin Milos voi ainoastaan antaa neuvoja :) !!
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi i Finci

Post by Duc d' Elchingen »

Baneblade wrote:nesto gledam i irish guards i indijce za north afriku i lw british paratroopere i udarny strelkovy i armored rifle company amerikanski...bice tu bar jos tri armije,jer koliko armija imas,toliko vredis...
ali džaba ti sve to ako nemaš EW armije
džaba...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Rusi i Finci

Post by Dzon Vejn »

Ja bih pak vise voleo kada bi vise ljudi imalo po 1 armiju ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Rusi

Post by Baneblade »

evo liste za inzenjero-sapere iz river of heroes nakon danasnjih konsultacija sa pedjom:

hq 60 pts.
full saperska ceta 530pts.
polovna saperska ceta 360pts.
6x t34/85 390pts.
polovani spetznazi 130pts.
howlitzer platoon,4x122mm obr 1938 howlitzer+observer 165pts.
aa company,4x obr 1937 gun 100pts.

1735pts.,6 vodova u inzinjercima=woooohhhoooo
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Rusi

Post by Duc d' Elchingen »

smanji PVO na 2 topa i dodaj još jedan T-34/85
ionako ti je PVO tu samo da imaš 6 vodova
Locked

Return to “Flames of War”