LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Moderator: Moderators

User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by meloras »

Duc d' Elchingen wrote:ono što molim sve igrače a prevashodno Mikana, odmah za njim su Melekit, Škobra i Drinki je da ne preispituju svaku protivnikovu rečenicu i time će vidno skratiti dužinu partije (bez ljutnje molim)
Ajde sad stvarno oladite sa prozivanjem.Kad god nesto ne valja vi oplevite po nama koji sporo igramo.Sledeci put kad me neko opljuje zbog ovako necega setite se da niko zbog mene nije propustio da odigra trecu partiju na prethodnom turniru,niko se nije ladio par sati zbog mene jer ja nikada nisam otisao na pola turnira kuci,nikada niko zbog mene nije sedeo ceo dan u klubu i cekao na partiju da bih ga ispalio,ni na jednom od turnira nisam niti sporo igrao niti bespotrebno produzavao partju smaranjem sudije,niti odbijao da priznam poraz i terao partiju do 15 kruga.Ako sporo igram to radim da ne bih pravio vise gresaka nego sto je potrebno,a voleo bih da mi neko kaze koja je to moja poslednja partija trajala prekomerno dugo u ovoj godini recimo.
Zato za vas tuzibabe koji se samo zalite na nas par sporaca,budite kolegijalni pa pljujte i po drugima sto prave probleme.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by opsidiannight »

A što se srdiš?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by meloras »

Ja se ne srdim,niti se zalim na tudje igranje,niti na komplikacije oko pravila za turnir niti bilo sta.Samo navodim problematicne primere koje niko ne pominje a koji za razliku od sporog igranja i razmisljanja zaista prave problem i otezu pricu.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Skobra »

Tako je! I sad Pedja da nam se javno izvines ILI cemo.... da igramo sporo!

A sad neozbiljno

1. f*king zito - za pesadiju i gun timove kao suma ali bez difficult karakteristike. Za vozila daje concealment ali nije dificult sto znaci da moze on the double.... Nerealno je ovo za vozila moze a za ostale ne moze on the double... Jebga ne kontam da pesadija ne moz da potrci a kamionce pichi sve u 16.... Druga stvar je sto se tako pravi presedan da tenkovi (sva vozila) imaju mogucnost da on the double zavrse u concealed terenu... mislim da to nije bas u duhu pravila.... Predlog da zito za inf/gun bude kao suma (po pitanju concealmenta) a za vozila da daje samo concealed i da ni za koga nema on the double kroz zito, mi je nekako logicniji.

2. Sto se tice ograda, zivica, pruga mislim da nisam dobro objasnio sta sam mislio. Naime nemam nista protiv da pruga bude 2+ going cak mislim da je to potpuno ok (i da ZUborov nasip/pruga bude skill chec). Nego mi je cudno da i za ogradu i zivicu budu isto 2+. Doduse ako posmatramo da je ograda kamena a da je zivica u stvari bockage onda ok ali i dalje mi bre nesto bezveze da Tigrovi bojazljivo obilaze zivicu i one niske ograde...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by meloras »

Trebalo bi poslati mythbusterima da ispitaju kakakteristike zita u stvarnom zivotu te da se zavisno od rezultata i mi pridrzavamo istog.
Skobra concealment dobijes i at the double kad zapicis iza brda ili necega.Mozda specificirati da samo fully tracked vozila mogu da pice at the double kroz zito,to bi nekako bilo logicno,a ostale sklopocije na tockove da ide maximalno normalnom brzinom (mada me bas zanima kako ce neki automobil da proleti kroz to bez da odvali neki deo).
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

samo još nešto, ukoliko bude jezera ili močvara situacija je sledeća:
jezero neprelazno za sve
močvara very difficult

2. ne budi rob vizuelnog već upotrebi i malo maštu. kada budemo imali dovoljno različitih ograda, živica i sl onda ćemo moći i da ih lepše klasifikujemo

1. prevashodno je razlika u perspektivi čovek je visok u proseku 180cm i žito je najčešće više od njega, ko mi ne veruje pokazaću mu sliku Zulufića u kukuruzima
samim tim kada ne vidiš gde ideš a postoji mogućnost da smrtno stradaš nećeš baš razdragano trčkarati kroz kukuruze, suncokrete i sl
s druge strane tenkovi a i većina ostalih vozila koja će se koristiti su oko 250cm ili više. kada još komandir turi glavu napolje perspektiva se znatno menja
to mi je bila osnovna zvezda vodilja
dvoumio sam se šta da radim sa džipovima ali sam ipak odlučio da i pored niske siluete i njih svrstam u kategoriju vozila
nadam se da objašnjenje zadovoljava i voleo bih da se prekine rasprava oko terena
data je klasifikacija i amin kome se ne sviđa njegov problem ja više nemam nameru da u sitna crevca objašnjavam šta, kako, zašto i zbog čega
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Skobra »

Duc d' Elchingen wrote:2. ne budi rob vizuelnog već upotrebi i malo maštu. kada budemo imali dovoljno različitih ograda, živica i sl onda ćemo moći i da ih lepše klasifikujemo

1. prevashodno je razlika u perspektivi čovek je visok u proseku 180cm i žito je najčešće više od njega, ko mi ne veruje pokazaću mu sliku Zulufića u kukuruzima
samim tim kada ne vidiš gde ideš a postoji mogućnost da smrtno stradaš nećeš baš razdragano trčkarati kroz kukuruze, suncokrete i sl
s druge strane tenkovi a i većina ostalih vozila koja će se koristiti su oko 250cm ili više. kada još komandir turi glavu napolje perspektiva se znatno menja
to mi je bila osnovna zvezda vodilja
dvoumio sam se šta da radim sa džipovima ali sam ipak odlučio da i pored niske siluete i njih svrstam u kategoriju vozila
nadam se da objašnjenje zadovoljava i voleo bih da se prekine rasprava oko terena
data je klasifikacija i amin kome se ne sviđa njegov problem ja više nemam nameru da u sitna crevca objašnjavam šta, kako, zašto i zbog čega
2. e ovo mi je drago da cujem od zakletog istoricara :mrgreen: btw izvinjavam se zaista je i po Rulebooku da su "hedge, walls or line of trees" difficult :oops:
1. A ja ti kazem da je PanzerIII visok 62cm a ako ne verujes pokazacu ti sliku Lepe brene pored bmx bicikla.... Crni bre Pedja pa ono zito, kukuruz tebi to sve isto? :lol:
E a sto se tice visine zita eve ti ga (a imas i mail pa mozes direktno da pitas istrazivace)
Fenotipska varijabilnost i heritabilnost za visinu biljke pšenice(Triticum aestivum L.)
Zečević Veselinka, Knežević Desimir, Mićanović Danica
Institut za istraživanje u poljoprivredi Srbije, Beograd, Centar za strana žita

e-adresa: [email protected]

Sažetak
U radu je proučavana varijabilnost, komponente fenotipske varijanse i heritabilnost za visinu biljke kod 50 genetički divergentnih sorti pšenice poreklom iz različitih selekcionih centara sveta. Istraživanja su obavljena u poljskom ogledu po slučajnom blok sistemu tokom dve vegetacione godine. Ogled je izveden po tipu ogleda retke setve (razmak od 20 cm između redova i 10 cm između biljaka u redu, sa dužinom reda od 1.0 m). U punoj fazi zrelosti pšenice urađena je analiza visine 60 biljaka u tri ponavljanja (3 x 20). Ustanovljene su visoko signifikantne razlike u prosečnim vrednostima između sorti za ovo svojstvo. Najveća prosečna visina biljke utvrđena je kod sorte Blue Boy (122.2 cm), a najmanja kod sorte Norin 10 (50.4 cm). Varijabilnost visine biljke bila je dosta niska, sa prosečnim koeficijentom varijacije od V= 7.4 %. Sorta Fundulea 262 (V=5.2 %) je pokazala najmanju varijabilnost za visinu biljke. Prosečna varijabilnost visine biljke bila je identična u obe godine istraživanja. Analizom fenotipske varijanse ustanovljen je visok udeo genotipa u ispoljavanju ovog svojstva (84.3 %), a znatno niži udeo godine (7.5 %) i interakcije sorta/godina (6.7 %). Takođe je utvrđena i visoka heritabilnost u širem smislu za visinu biljke (h2=95.9%). Sve analize ukazuju da na ispoljavanje visine biljke znatno veći uticaj imaju genetički faktori od faktora spoljne sredine.
Nego bre sad kad nadjoh neke slike tek mi sad nista nije jasno oko tog zita :?

Image
nevidljivi vojnici u zitu

Image
Infantry timovi koji ne mogu da trce kroz zito

Image
nevidljivi topovi naspram zita (zeleno je al moze da se uporedi visina coveka i haubice 105mm)

I ok nema problema cu da mastam bre ako i kolko treba... mada po Rulebooku "standing crops or open scrub" je cross-country?
I samo jos jedno razjasnjenje.... Da li se menjaju karakeristike za pomeranje u njivi sa zitom/njivi bez zita ako se oba terena nalaze na istoj tabli?

p.s. Necu vise da pisem odoh da spremim listu "FalschimJ(elena) u zitu" :wink:
p.p.s. Ono sto bi reko narod "ko pita ne skita" a i bolje da sad pitamo nego da smaramo na turniru O:)
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by žubor »

Žito nije jedna biljka vec pretstavlja zajednicki naziv za vise biljaka, medju kojima je psenica ali i kukuruz ...

Žito koje mi imamo u klubu je kukuruzno ... kukuruz je vislji od coveka i kroz isti je stvarno tesko trcati ... znam to iz licnog iskustva jer mi se polje kukuruza "naslanjalo" na plac :)

Spalite to žito vec jednom pa da se igramo :D
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

e Škobra ajd oladi malo...
toliko si mi trenutno ogadio predstojeći turnir da sam trenutno u fazi da otkažem svoje učešće

teren klasifikujemo onako kako smo ga i do sada koristili

ako se nekom ne sviđa njegov problem ili će da igra po teren takvom ili neće

takođe ako neko potegne pitanje ko sam ja da odlučujem šta je kakav teren e pa ja sam onaj što je organizovao sve do sada vezano za predstojeći turnir
ako sam mogao oko toga da se cimam uz Slovićevu pomoć valjda mogu i da odredim klasifikaciju terena

ko što rekoh kome se nesviđa njegov problem
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by opsidiannight »

Razvojem poljoprivrede u prošlom veku a ponajviše hibrdizacijom vrsti koje se uzgajaju bitno su izmenjene neke karakteristike.
Visina stabljike žita je smanjena na uštrb kojičine samog zrnevlja koje biljka prozvodi, dok je kod kukuruza proces bio suprotan, visina stabljike je bitno povećana kako bi broj klipova po stabljici bio veći. Najveći rezultati su dobijeni između pedesetih i devedesetih godina. Visina staljike žita koja se sada uzgaja i koja je uzgajana četrdesetih godina je prepolovljena dok je visina biljke kukuruza viša za 70% do 90% u proseku.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Chempress
Posts: 401
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:27 am
Location: Standard

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Chempress »

a da organizujemo poljoprivredni turnir?

btw kad sam ja po Sigilu drecio da se dogovorimo oko terena sta je sta vas je tad sve boleo ku*ac
treba lepo da bude sticky tema i da se tu def sta je sta sto imamo
User avatar
Grof Bronza
Posts: 268
Joined: Thu Jan 15, 2009 11:41 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Grof Bronza »

u bre ljudi napraviste dzunglu od ovog... :D i dalje mislim da organizatori treba da odrede pravila i da budu fiksna. Time bi se izbeglo 95% postova ovde :)
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by opsidiannight »

Vlado, igraš li?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

vlada ne igra ali 95% igra Homer
User avatar
Grof Bronza
Posts: 268
Joined: Thu Jan 15, 2009 11:41 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Grof Bronza »

jbg ja ne mogu... Tj mozda bih mogao ali necu da zavlacim i da odlazem... A homer me je pitao za figure pa mislim da ce on igrati... Jedno pitanje... Sto se ne bi igralo po pravilima nekog proslog turnira?
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Skobra »

e Škobra ajd oladi malo...
toliko si mi trenutno ogadio predstojeći turnir da sam trenutno u fazi da otkažem svoje učešće
Jebga prijatelju, na putu razvoja od liberala do istoricara neko je morao da bude kolateralna steta :wink:
takođe ako neko potegne pitanje ko sam ja da odlučujem šta je kakav teren e pa ja sam onaj što je organizovao sve do sada vezano za predstojeći turnir
ako sam mogao oko toga da se cimam uz Slovićevu pomoć valjda mogu i da odredim klasifikaciju terena
Ejmen to that! Ali to lepo stavis u pravila turnira i niko nece da pisne... A forum je mesto slobodnog okupljanja i razmene ideja, sto i radimo...
Žito nije jedna biljka vec pretstavlja zajednicki naziv za vise biljaka, medju kojima je psenica ali i kukuruz ...
E vidis prednosti klasicnog obrazovanja... To je dobro resenje... od sad zovemo ono polje zitarica pa je sve pokriveno :applause:


@za Slovicev seminarski o razvoju poljoprivrede
Džinovski kukuruz visok pet metara
Autor Glas javnosti
Saturday, 02 August 2008
Zemljoradniku Radovanu Stanojeviću iz Klubaca kod Loznice u njivi niklo čudo
Stabljike su dostigle takvu visinu da može da ih bere jedino uz pomoć molerskih merdevina!
Poljoprivrednik Radovan Stanojević (57) iz Klubaca kod Loznice odgajio je na svom imanju kukuruz visok preko pet metara! Zasad. Seme kukuruza nabavio je zimus u Moskvi, ne sluteći da će se sada naći pred problemom - kako obrati klipove sa visokih stabljika. Neke su dostigle visinu od 5,20 metara, sa klipovima na 2,20 metra od tla, a nije isključeno da do branja dodatno narastu...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by opsidiannight »

Baš bih voleo da vidim tu stabljiku kukuruza od 5,20 metara?
U svakom slučaju moja tvrdnja i dalje stoji.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Dzon Vejn »

Mnogo mi je drago da sam se odlucio za 40k...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by žubor »

Dzon Vejn wrote:Mnogo mi je drago da sam se odlucio za 40k...
cisto istine radi ;) ... nisi se odlucio za WH40K vec ne igras LW ... a da si odlucivao ... i izabrao 40k ... napravio bi gresku :D ... bice ovo odlican turnir ... cim se usaglase pravila :mrgreen: :oops: :mrgreen: :oops:
Image
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Skobra »

opsidiannight wrote:Baš bih voleo da vidim tu stabljiku kukuruza od 5,20 metara?
U svakom slučaju moja tvrdnja i dalje stoji.
E zamisli stavili su cak i sliku (mada mi iskreno ne deluje da ovde ima 5 metara visine)
Image
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

Škobra ubiću te :evil: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :evil: :mrgreen:
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

da bi sve bilo ravnopravno kao što sam obećao evo moje liste za predstojeći turnir

4th Canadian Armoured Division
Armoured Squadron

HQ: 2 x Sherman V
Combat: 3 x Sherman V, 1 x Firefly VC
Combat: 3 x Sherman V, 1 x Firefly VC
Support: 3 x Wasp carriers
Support: Rifle platoon full
Support: 4 x Wolverine
Support: 8 x 25 pdr
Support: 2 x Steaghound, 1 x Dimler Dingo
Support: Motor platoon full (nastao od Royal Engineers)

1750 poena okruglo
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by opsidiannight »

Nije loša lista.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Skobra »

Iz koje je knjige ta lista?
opsidiannight wrote:Nije loša lista.
Rece covek koji ima naval artiljeriju AT6 FP1+.... :wink:
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

Skobra wrote:Iz koje je knjige ta lista?
zvanični PDF
čak sam ga i odštampao u koloru
User avatar
Chempress
Posts: 401
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:27 am
Location: Standard

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Chempress »

Duc d' Elchingen wrote:čak sam ga i odštampao u koloru
evo, to ti je vec +1 poen u borbi :D
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Skobra »

Par pitanja:
1. WASP su flame throweri? Jel bese moraju da rerolluju armour save? Jel i za njih vazi ono max pomeranje 6" ako ce da pucaju?
2. Sta je Wolverine? Nikako da nadjem u pdf?
3. Jel i ova tvoja velika artiljerija ima ono ston/murder pravilo?
4. Steaghound su wheeled - znaci da se cross country krecu 8"?
5. Koja greota sto ovi Royal Engineers imaju ono pravilo "Mi smo inzinjeri, mi se ne borimo!"
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

Skobra wrote:Par pitanja:
1. WASP su flame throweri? Jel bese moraju da rerolluju armour save? Jel i za njih vazi ono max pomeranje 6" ako ce da pucaju?
DA, MORAM DA PROVERIM, DA
2. Sta je Wolverine? Nikako da nadjem u pdf?
M10 SA TOPOM OD 17PDR
3. Jel i ova tvoja velika artiljerija ima ono ston/murder pravilo?
DA
4. Steaghound su wheeled - znaci da se cross country krecu 8"?
DA
5. Koja greota sto ovi Royal Engineers imaju ono pravilo "Mi smo inzinjeri, mi se ne borimo!"
JEBI GA, PRAVILA
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

provereno
baca se re-roll na FP
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by opsidiannight »

Rerol na neuspešni FP za uništenje WASP-a, kao i za svako flam vozilo osim za Čerčil flam.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

koji ste vi kraljevi
pola lista koje ste mi poslali bile su neregularne

apsolutni kralj je Slović čija lista od 1750 poena je u stvari imala 2095
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Bathory »

Brate, daj ti njima poljance, 4 cigle i loptu. Nema leba od njih.
Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by opsidiannight »

Tako je, živeo fudbal.

Ako se đida, đida se za mnogo. Ovo po malo je ispod nivoa. :mrgreen: :mrgreen:
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by žubor »

Duc d' Elchingen wrote:koji ste vi kraljevi
pola lista koje ste mi poslali bile su neregularne

apsolutni kralj je Slović čija lista od 1750 poena je u stvari imala 2095
ahahahahahahaahah fenomenalno
i ujedno extra zalosno ...
Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by opsidiannight »

Ja sam usro sa pravljenjem tabele u Ekselu.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by meloras »

Sto nisi rucno pisao kao i ostali normalni ljudi rukom,na papiru pa to poslao Pedji?Stvarno ako toliko djidate pre turnira bojim se i da pomislim sta cete da muvate na samom turniru..Nimalo ozbiljno...
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by opsidiannight »

Prva stvar koja mi padne na um, čim otvorim oči je kako đidati masivno.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Skobra »

Bathory wrote:Brate, daj ti njima poljance, 4 cigle i loptu. Nema leba od njih.
Sta ce nam lopta 8O Daj ti nama 5 cigli pa da igramo taj vaterpolo :D
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by žubor »

Cujem da Slovic prelazi u Nemce? Ko je otkazao? Kako sada izgleda spisak igraca?
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: LW turnir 01.05.2010. Vojni muzej

Post by Duc d' Elchingen »

konačni spisak:

1. Čempres, Guards Armoured Recce Squadron, Hell's Highway
2. Goran, Panzer Lehr, Villeres-Bocage
3. Olsianon, Panzer Lehr, Villeres-Bocage
4. Baneblade, Tankovy Batalon, River of Heroes
5. Mikaan, US Rifle Company, Fortress Europe
6. Nemanja, Panzergrenadier, Fortress Europe
7. Nevenko, US Tank Company, Fortress Europe
8. Žubor, Sturmkompanie, Stalin's Onslaught
9. Slović, Sturmkompanie, Stalin's Onslaught
10. Pedja, 4th Canadian Armoured, Zvanični PDF
11. Melekit, Tankovy Batalon, Fortress Europe
12. Škobra, Fallschimjager, Hell's Highway
Last edited by Duc d' Elchingen on Fri Apr 30, 2010 8:42 pm, edited 1 time in total.
Locked

Return to “Flames of War”