Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Moderator: Moderators

User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

Pozdrav svima ...

Vec poodavno se nerviram sto uslovi za igru u Sigilu nisi onakvi kakve bih zeleo ... Takodje, razgovor sa Nenadom "Negativnim" Nikolicem :D mi je jos jednom utvrdio misljenje da nas (po meni divni) hobby stagnira i da nema sanse da se dalje razvije ...

Evo recimo banalnog primera ... usao sam u neki "kreativni tornado" i moj sledeci "projekat" ce biti 6 ploca velicine 60x60 cm ... ukoliko sam dobro sracunao ... sa njima se moze napraviti sto velicine 120 x 180 cm (tj. velicina standardne table) ... i recimo da ja ostvarim svoju zamisao i isti napravim ... sta onda? gde sa njim?

Mozda ja hocu previse ... ali stvarno bih zeleo da imamo 3D tablu (table - sto da ne) ... a za to u Sigilu nema prostora ... a na zalost ja kod kuce (za sada - dok ne zastaklim terasu) takodje nemam prostor za tako nesto ...

Takodje, potpuno je suludo (bar meni) da 2 turnira za redom nema nagrada, da turnin organizuju "privatna lica" a ne uvoznik FoW figurica ... pocinjem se sve cesce pitati kako bi sve to izgledalo kada bi HS bio uvoznik i distributer istog a ne Sigil ... nekako mi se javlja da bi sve bilo drugacije ... poslednji primeri sve to i dokazuju (turnir HS-a, cene GW proizvoda u HS-u su manje nego online, sve sa PDV racunom ... itd itd itd) ... e sad ja stvarno nemam pojma da li Mozesa i kompaniju tako nesto interesuje ... ali se onako ... u sebi pitam kako bi sve to izgledalo ... ono sto je sigurno je da bi moj zamisljeni sto od 6 delova svakako imao gde da stoji ...

B.
Image
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Baneblade »

ja koliko sam video u jednom od topika na ovu temu igranje u hs-u je vec nudjeno.tako da ako uprava nece da saradjuje i pod uslovom da je hs i dalje za udomljavanje fow-ovaca treba preci tamo.znam da nisam otkrio toplu vodu,ali zaista je toliko prosto,ne znam kako bi to uticalo na nabavku figura.jbg ako uprava nece da isprati turnir u igri koja mu donosi pozamasnu svotu kesa onda aj vidimo se.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Dzon Vejn »

Ja necu javno nista reci, osim da ja nisam "negativni" nego "realni" ;). A sve ostalo sto imam da kazem, reci cu relevantnim ljudima. Forum nije mesto na kome ja mogu uspesno da komuniciram sa svima ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Skobra »

Cekaj pa nije valjda da nema nikakve nagrade za pobednika turnira? 8O
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Olsianon »

Hobby Store je bio spreman da nas ugosti i verujem da je to tako jos uvek...
Last edited by Olsianon on Tue May 04, 2010 8:59 am, edited 1 time in total.
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

Igranje u HS-u je opcija koja je uvek valdina/moguca jer su Dule & Co. spremni da nas ugoste ... poenta je da samo IGRANJE u HS-u nista ne resava ... ukoliko se nista ne promen isa nabavkom figura/supportom za turnire i slicno ... elem, mi se mozemo prebaciti u HS i dobicemo mogucnost da imamo terene u 3D i sve sto ide uz to ali oni bitniji problemi nece biti reseni ... no, planirani su neki razgovori tokom nedelje pa bumo videli sta ce se desiti ...
B.
Image
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

Skobra wrote:Cekaj pa nije valjda da nema nikakve nagrade za pobednika turnira? 8O
Nema. Ne racunajuci Sloviceve castovane JS2-ke bez cevi :D.

Pre pocetka turnira, kada je bilo jasno da ce biti samo 12 igraca, odlukom organizatora odustalo se od dodeljivanja nagrade, jer nije bila adekvatna broju ucesnika.

Ista je sacuvana za neki naredni turnir, kada odziv igraca bude veci, a samim tim i nagrada adekvatna.
B.
Image
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Skobra »

bedak :? majku mu mogli smo makar cokoladu da kupimo....
Ne kontam, jel Sigil ili Rik imao neku pricu oko Fow turnira ili je turnir cisto Pedjin & Slovicev "proizvod"?
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Duc d' Elchingen »

da je bilo samo do Sigila dobili bi kurac da izbijemo oči

na kraju na moj predlog Sigil je donirao stvarno lepu nagradu ali meni je broj učesnika, koji se za manje od 48 sati, spustio sa 16-17 na 12 bio suviše mali za dotičnu nagradu

na brzu ruku nisam uspeo ništa da organizujem
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Skobra »

Pa ja pored nas prisutnih mogu da se prisetim jos samo Goluba, Homera, Mome, Takede i njegovog kolege iz ZR, 2 Nikolica, Minje i onog Pedjinog drugara od ljudi koji igraju Fow. Nije da nas ima nesto beskonacno mnogo ali obzirom na datum odrzavanja (ipak ljudi vole da teferice na 1. maj) i na sveukupnu FoW populaciju mislim da nije bilo lose...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by opsidiannight »

Nije bilo nagrade na Peđinu ideju. Ja sam odlučio da darujem pobednika sa 3 IS-a, ko god ta osoba bila, tako da će Žubor ipak osvojiti nagradu.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Golub87
Posts: 195
Joined: Mon Sep 08, 2008 9:23 pm

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Golub87 »

Ja sam zaista zeleo da dodjem, ali posao se isprecio :(
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

Transparentnosti radi ... i kako ne bi zapocinjali istu temu za 3 meseca ...

- Rick je obecao stalnu ponudu po "normalnim cenama" od Juna (ove godine) ...
- Pedja treba da prica sa Rickom (ali nije jos stigao) u vezi skladistenja "delova tabli" u Sigilu ...

B.
Image
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Olsianon »

žubor wrote:Transparentnosti radi ... i kako ne bi zapocinjali istu temu za 3 meseca ...

- Rick je obecao stalnu ponudu po "normalnim cenama" od Juna (ove godine) ...
- Pedja treba da prica sa Rickom (ali nije jos stigao) u vezi skladistenja "delova tabli" u Sigilu ...

B.
Ovo je bas dobra vest za FoW igrace :) !
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

Olsianon wrote: Ovo je bas dobra vest za FoW igrace :) !
Dobra vest ce biti kada (i ako) se navedeno desi ...
Image
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Baneblade »

ovo je pogotovu dobra vest za buduce fow igrace.lepo ljudi dodju i kupe odmah sta im treba i da se kasnije igraju na lepim terenima.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

žubor wrote: - Pedja treba da prica sa Rickom (ali nije jos stigao) u vezi skladistenja "delova tabli" u Sigilu ...
Pedja, kada planiras da pricas sa Rickom?
B.
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Duc d' Elchingen »

žubor wrote:
žubor wrote: - Pedja treba da prica sa Rickom (ali nije jos stigao) u vezi skladistenja "delova tabli" u Sigilu ...
Pedja, kada planiras da pricas sa Rickom?
B.
ove nedelje
čekam potvrdu sastanka
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

ok ... fino ...

samo te molim (radi svih nas) ... sta god da se dogovorite, dogovorite se sa tacnim datumom i nadleznostima ... kako se stvar ne bi vukla u nedogled ...

B.
Image
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by joggy »

kolko sam ja upoznad sa razvojem dogadjaja u sigilu, rick se vise ne pita mnogo (uopste) o poslovanju istog?
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

joggy wrote:kolko sam ja upoznad sa razvojem dogadjaja u sigilu, rick se vise ne pita mnogo (uopste) o poslovanju istog?
Tako je i meni receno ...

No Jun je odmah tu iza coska ... tako da cemo veoma brzo videti ima li stalne ponude po normalnim cenama (koju je Rick obecao) i da li ce biti obezbedjeno mesto za skladistenje velikih komada terena (o cemu tek treba da se prica) ...

B.
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Dzon Vejn »

Ja cu vam opet reci ono sto sam vec rekao: sve da se obe te zelje ispune, to i dalje nije dosta. Jer je FoW-u, kao i svakoj drugoj igri koja je deo naseg hobby-ja, NEOPHODNO da ima nove clanove. Bez toga se igre polako gase, a zatim i umiru (takoreci: vec vidjeno, vise puta, na nasim prostorima (pa ne bi bilo lose da se uci na tudjim greskama ;) )).

Prostor, uslovi i lager jesu osnova (prerequirements) za nove igrace, ali ne i dovoljno. Time neko mora da se bavi (da mu to bude posao). A takvog nekog u Sigilu, ni EB-u jednostavno nema.

Samo lepo pogledajte ovo: http://forum.klubzmaj.org/viewtopic.php ... 5&start=20, pa ce vam mozda biti jasnije neke stvari (hiljade ljudi koji te vide, novine, TV, itd.... tako se radi posao).

Inace, ako pogledate Rikov profil, videcete kada se zadnji put logovao na forum, te koliko ima veze sa Sigilom...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

@Pedja ...

Ajd napisi sta si pricao i dogovorio sa Rickom i Aleksandrom ... mislim da je glupo da ja prepricam ono sta si meni rekao, a takodje nije uredu da tema ostane ovako ... nedorecena ...

B.
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Duc d' Elchingen »

ukratko

1. biće maksimalno iskorišćen prostor u Sigilu za adekvatno i bezbedno odlaganje terena, čak i više od postojećih kapaciteta. u to ime molim sve FOW igrače koji drže svoje figure u Sigilu da ih ponesu kući kako bi oslobodili što više prostora

2. radiće se na promociji igre

3. na budućim turnirima biće obezbeđene nagrade, trebala je da bude nagrada i na prošlom turniru ali usled nesrećnong spleta okolnosti nije je bilo

4. postojaće i stalna ponuda (knjige, kutije, blisteri, boje, kockice) po pristupačnim cenama. ovde nam trenutno kurs ne ide na ruku ali nadamo se boljem
User avatar
Grof Bronza
Posts: 268
Joined: Thu Jan 15, 2009 11:41 pm

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Grof Bronza »

javio se pedja sa engleskog fow urnira...3 pobeda od 3 partije... drugi je tamo.... :)
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

Grof Bronza wrote:javio se pedja sa engleskog fow urnira...3 pobeda od 3 partije... drugi je tamo.... :)
Yeaaaaaaaaah :-)
Image
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Olsianon »

Grof Bronza wrote:javio se pedja sa engleskog fow urnira...3 pobeda od 3 partije... drugi je tamo.... :)
Bravo Pedja :applause: :applause: :applause: !!!
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

kako covek slece danas u 23:30 mozemo mu prirediti svecani docek uz sampanjac :D
B.
Image
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Mikaan »

žubor wrote:kako covek slece danas u 23:30 mozemo mu prirediti svecani docek uz sampanjac :D
B.
Znaci sutra dobijamo porudzbine :P :mrgreen:
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Baneblade »

u 23:30 docek ispred skupstine uz vatromet,u ponoc prijem kod djilasa :)
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Skobra »

Baneblade wrote:u 23:30 docek ispred skupstine uz vatromet,u ponoc prijem kod djilasa :)
pu pu daleko bilo... Djiki bi ga odmah pitao "a gde je tu porez, akciza, carina i ostale takse" :mrgreen:
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by opsidiannight »

Škobra, ne mareliši.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

Duc d' Elchingen wrote:ukratko

1. biće maksimalno iskorišćen prostor u Sigilu za adekvatno i bezbedno odlaganje terena, čak i više od postojećih kapaciteta. u to ime molim sve FOW igrače koji drže svoje figure u Sigilu da ih ponesu kući kako bi oslobodili što više prostora

2. radiće se na promociji igre

3. na budućim turnirima biće obezbeđene nagrade, trebala je da bude nagrada i na prošlom turniru ali usled nesrećnong spleta okolnosti nije je bilo

4. postojaće i stalna ponuda (knjige, kutije, blisteri, boje, kockice) po pristupačnim cenama. ovde nam trenutno kurs ne ide na ruku ali nadamo se boljem
Pedja kaze sledece:

3. Sledecim turnire suportovace direktno BF, tj. nagrade su zagarantovane
4. Stalna ponuda je "odlozena" za kraj leta. Ali ce je biti.

Sad mene (konkretno) interesuje sta se desava sa brojem 1? Juce sam odneo i drugi deo table u Sigil ... i vec vidim da treci nema gde da se stavi? Kada ce se izneti zeleni orman? kada ce biti napravljene dodatne police?

B.
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Duc d' Elchingen »

danas i sutra nisam u BG
čim se vratim pozabaviću se tim problemom
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

Duc d' Elchingen wrote:danas i sutra nisam u BG
čim se vratim pozabaviću se tim problemom
napredak?!?
Image
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

žubor wrote:
Duc d' Elchingen wrote:danas i sutra nisam u BG
čim se vratim pozabaviću se tim problemom
napredak?!?
Image
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Duc d' Elchingen »

status kvo
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Dzon Vejn »

Zasto li samo nisam zacudjen...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by žubor »

Dzon Vejn wrote:Zasto li samo nisam zacudjen...
zasto o zasto delim tvoje misljenje :D
Image
User avatar
Chempress
Posts: 401
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:27 am
Location: Standard

Re: Flames of War - Kako da nam hobby napreduje?

Post by Chempress »

i evo ja sam neko vreme bio malo iskljucen iz FoW-a....
.... sta ima novo? :D
...sta se dramaticno desava u nasoj FoW druzini? :D
kako napredujemo?
i kako napredujete vi ljudi sa figurama ? ;)
Locked

Return to “Flames of War”