Truescale Marinci

Locked
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Truescale Marinci

Post by Giga »

Ima po netu gomila likova koji prave takozvane truescale marince, odnosno konvertuju marinacke modele da budu u fluff velicini u odnosu na druge modele u igri i u odnosu na svoj oklop (posto vecina marinackih modela ima prevelike glave u odnosu na svoj power armor - pogotovo kada su gologlavi).

E sad, vecina tih truescale marinaca izgleda ocajno, ali evo nekoliko koje se meni cine dobro;

Image

Image

Image

Image

Nazalost, cak i ovako uradjenima backpackovi im ispadaju malo mali. No ipak, zanima me, zna li neko kod nas ovo da pravi? :D

EDIT: Evo par slika. Uporedite sa art-om, ako ne kapirate o cemu govorim. ;)

Image

Image

Image
Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Truescale Marinci

Post by PeraNekron »

Ovi marinci sasvim korektno izgledaju. Zanimljiva je ta ideja o truescale...bas su mi marinci jednom prilikom delovali nekako neproporcionalno.....necroni su po fluffu, recimo, visoki dozlaboga (immortal ,onako pogrbljen, je visok 280 cm u proseku :D )..o destro lordu ne zelim ni da razmisljam...a tek monolith 8)
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Truescale Marinci

Post by Shunka »

Kako god da okrenes minijature su neproporcionalne... Tako da se meni zaista ne cini bitno da li ce marincu glava da bude malo manja ili malo veca...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Kreativna sekcija”