Katapult (domaci :) )

User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

Dzon Vejn wrote:
Moff_Tarkin wrote: Pa cak i ako je gomila grancica sa .. pa i nema trenutno niceg drugog :wink:
Oce neko da mi zabrani da ga koristim lol ?
Ja ne mogu da pricam za ostale, ali za sebe mogu.... poenta ovoga sto ti ljudi pisu nije u tome da neko hoce da ti zabrani da koristis nesto, vec u tome da pokusaju da ti podignu samosvest na nivo na kome ces moci racionalno, sam, da podvuces crtu i kazes: "Hej, pa ovo bas i ne izgleda dovoljno dobro".

A zapravo ti organizatori turnira mogu zabraniti koriscenje necega, samo sto je to ekstrem koji se kod nas jos nije dogodio, koliko ja znam. Pretezno, verujem, upravo iz razloga koje sam ti naveo.

Razumem ja tvoju zbunjenost, i ja sam bio zbunjen kada sam uradio infiltrirajuce haos marince koji vire iz vode i bio ubedjen da je to odlicna ideja. Onda se par ljudi lepo ismejalo tome i sam sam shvatio da to bas i nije najbolje resenje ;). Dokupio sam jos 1 kutiju i to je to (dobro, dokupio sam mnogo vise od 1 kutije :oops: kasnije, ali poenta je ista).
U prevodu kupi jebeni grudge thrower i ofarbaj ga ti neznalice jel tako :) ?
Meni se ovo vise svidja kako to ne mozes da shvatis ?Ja ovu igru ne igram zbog drugih vec zbog mene a ako nekog vredja to so cu ja jednog dana mozda izvaditi ovo na polje ja se unapred izvinjavam ali to je ono sto ja ocu da imam u svojoj opakoj armiji pa oprostite.
I jos uvek nije gotov sto ga otpisujete ? Niko nece da prizna napredak od proslog modela ?Sledeca faza ce biti jos bolja
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Katapult (domaci :) )

Post by milosh »

Moff_Tarkin wrote:U prevodu kupi jebeni grudge thrower i ofarbaj ga ti neznalice jel tako :) ?
Naprotiv mislim da ničija poenta nije bila ovo gore citirano, već ukazivanje na činjenicu da ova skalamerija ma koliko simpatično delovala ne liči na neku patuljačku ratnu mašinu. Ako već hoćeš da uštediš novac praveći svoje mašine onda se barem potrudi da to liči na istinsku mašinu a ne na nešto orkovsko što je misfajerovalo pa su sad patuljci uzeli da koriste. Ako bi samo malo proguglovao mogao bi da pronadješ dosta WIP fotografija i uputstava kako se prave "domaće" mašine. Onaj grudge thrower verujem da ne bi bilo teško napraviti od materijala koje bi našao kući (ili oko kuće): neke letvice, pakovanje drvofixa, epoksidna smola, neki plastični kotur, stirodur, grin staf za finije detalje... Naravno da ne bi izgledao kao GW-ov, ali bi svakako izgledao bolje nego ova skalamerija čiju si fotografiju postavio. I veruj mi i ti bi se bolje osećao kada bi napravio nešto bolje i vernije originalu, kao i ljudi sa kojima ćeš igrati. Takodje ako si već rešio da imaš hand-made mašine moraš biti spreman da uložiš mnogo više truda i vremena u njih a ne samo "celo jutro" ;)
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Shunka »

@Moff_Tarkin
Molim te, nemoj samo terati inat i/ili misliti da su tvoji katapulti zapravo mnogo dobri, samo sto su ljudi zajedljivi i pokvareni...
Jer cinjenica je da izgledaju kao nesto sklepano na brzinu od grancica.
Pri cemu od grancica i drugih materijala se zapravo moze napraviti svasta dobro. Samo to zahteva vremena i truda.
I jos ne bi bilo lose da tvoji katapulti budu u velicini slicni svojim GW-produced uzorima.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Dzon Vejn »

Upravo to sto ti kazu Sunka i Milos...

A pritom ovo ne mogu da razumem:
Ja ovu igru ne igram zbog drugih vec zbog mene
to za mene u startu znaci da ja ne bih zeleo da se igram sa tobom ikad. Jer za mene ova igra predstavlja nacin druzenja, ubijanja vremena i zabave za 2+ coveka (najcesce 2, ali sam zbog vecih bitaka stavio onaj +)... ne za 1, nego za 2+ ;). Ono sto hocu reci je - sa ovakvim stavom ces vrlo brzo zavrsiti bez ljudi koji hoce da se igraju sa tobom.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Katapult (domaci :) )

Post by sto mu gromova »

zashto zajebavate choveka!
ja u zivotu nisam video nishta slichno ovome. ovo je revolucija skrechbilda...
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Kirgan »

Slazem se sa Milosom i Shunakom a ako se vise osoba slaze tu valjda necega ima prvo i osnovno svi patuljci svuda pate od zamisli sad GEOMETRIJE i mrze sta SKALAMERIJE za orke da pravis reko bi ti nikad bolji al ovako omsi bre temu skroz :roll: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

Istina da se malo inatim ali nista lose ne mislim sa time nego samo uglavnom kazem da necu odustati on necega sto mislim da je ono sto je meni dobro.
Vejn brate bas si lik.. mogu i ja tako da izvlacim neke zakljucke pa trazim objasnjenje pa opet izvlacim pogresne zakljucke .. dokle ? U toj recenici sam hteo da kazem da niko meni ne moze reci e ti to koristis ali ne mozes...
To je brate ko da si jednom napisao recencu nacisti u nekom kontekstu a ja to izvucem rekao je nacisti mora da je i on nacista.Glupost...
A i usput da li je meni zabranjeno da se zabaljam dok igram ? Ti predpostavljam da si skroz smoren dok igras ali ipak igras zato sto se drugi zabavljaju dok ti igras... skidam ti kapu za tvoj zrtvovanje.
Nije gw pa boze moj mora da se pocne sa necim :) Ok nije ni nesto sto lici na patuljke ali opet ko da je pod mora bas tako da bude , zar lepota ovog hobija nije eksperimentisanje ?
Evo recu da ne bude opet da se inatim , nije nesto sto moze da se poredi sa necim od gw-a niti je nesto predobro.. (eto rekao sam bez ali :) )
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Kirgan »

Pazi ovako (mozda si ocekivao hvalospeve al pogresna rasa) sve sto ti bilo ko pokusava reci jeste da ulozis malo vise od 10 mina tj nadji ravno drvece ili daskice bar za tu velicinu nije problem spoji to uradi sa greenstuff-om ili necim drugim okove iskoristi male lance od bizuterije napravi zakivke od malih ( ne exeri vec ono drugo) pribadaca dodaj cekrke male uradi rune u grindzi ili vec cemu ofarbaj nakaci stitove i bice extra nije tako tesko a :roll: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

Nisam ovo kacio da bi me neko hvalio ....
Usputa ja radim armije jos cetvorici iz mog mesta pa cate puno mojih radova gledati :wink:
Okacio sam zato da bi pokazao kako jos moze to da se uradi, ali nikoga to nije interesovalo pa smo se upustili u ovo raspravu..
Evo ovaj tvoj post i jos jedan su bili normalni predlozi ostalo je bilo zezanje ili prosta glupost.
Vise predloga molim
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Katapult (domaci :) )

Post by ZergLord »

Po mom iskustvu u konvertovanju/skratchbuildovanju ustede se pare, ali ne i vreme. A meni se cini da si hteo da ustedis obe stvari, sto nije bilo pametno jer ti je model ispao neozbiljan.

Kad konvertujes/skratchbuildujes nesto, posveti mu vise vremena, ok?
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

Shunka wrote: I jos ne bi bilo lose da tvoji katapulti budu u velicini slicni svojim GW-produced uzorima.
Da znas li mozda kolika je sirina i duzina ?Ja sam to radio odokativno ali nije problem da se prepravi tj skrati/produzi
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

ZergLord wrote:Po mom iskustvu u konvertovanju/skratchbuildovanju ustede se pare, ali ne i vreme. A meni se cini da si hteo da ustedis obe stvari, sto nije bilo pametno jer ti je model ispao neozbiljan.

Kad konvertujes/skratchbuildujes nesto, posveti mu vise vremena, ok?
Upravu si , slazem se 100%
Ali kao sto rekoh nije jos gotov , tu ce biti jos dosta toga nadogradjeno izmenjeno zato mi koriste predlozi.
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

Sta mislite o sledecoj ideji ali samo ozbiljno strucno ( :) ) misljenje molim..
Uradim katapult sto je vise orkovski moguce , zatim dodam slayere od patuljaka kako u zaru bitke ubijaju orkove i zauzimaju masinu i koriste je kao svoju.Sredim malo ono postolje kao ratnu zonu malo ofarban blood red po travi oko orkovskih leseva malo jos sredim katapult i to bi bilo to .
Onda bi jos i pricu imao :)
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by orome pancevo »

Tp je ok diorama.Na stolu je i dalje glupost.
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Dzon Vejn »

Ako bi procitao jos jednom moj post, bez teranja inata, shvatio bi da sam lepo napisao da ovu igru (a i druge igre kad smo vec kod toga) smatram zabavom za 2+ coveka... ne za jednog. Dakle to podrazumeva i mene, te shodno tome svakako nisam smoren uvek kada igram.

Ali se zestoko smorim kada covek sa suprotne strane donese metalno / crne mrlje na tablu ili papirice (ako ne shvatas zasto, ne vredi objasnjavati, te necu trositi reci), ili ako se ponasa kao da mu potencija zavisi od toga da li ce pobediti ili ne.

Time bih stavio tacku na taj deo raspravke.

Ako ovo sto si napravio smatras vrhuncom svoje kreativnosti (sto ocito ili smatras, ili isterujes kao neki inat), moj savet bi ti bio da ipak kupis figuru.

Time bih stavio tacku i na taj deo raspravke.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Baneblade
Posts: 401
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Baneblade »

A sto ti lepo ne kupis grudge thrower i pevas?Zasto bi slejeri klali orkove da bi gadjali katapultom jos orkova,oni su tu da kasape.Zapravo jedini war machine koji su oni ikada imali je ako se secam onaj bacac sekira(goblin hewer),ali ta masina je totalno njihov fazon,zasto npr ne bi napravio tako nesto da ti glumi gt?Sve patuljacke masine treba da izgledaju stameno(oni su vrhunske zanatlije po prici i sve sto imaju od oklopa preko oruzija i masina je top of the line).
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Katapult (domaci :) )

Post by milosh »

Moff_Tarkin wrote:Sta mislite o sledecoj ideji ali samo ozbiljno strucno ( :) ) misljenje molim..
Uradim katapult sto je vise orkovski moguce , zatim dodam slayere od patuljaka kako u zaru bitke ubijaju orkove i zauzimaju masinu i koriste je kao svoju.Sredim malo ono postolje kao ratnu zonu malo ofarban blood red po travi oko orkovskih leseva malo jos sredim katapult i to bi bilo to .
Onda bi jos i pricu imao :)
Iskreno mislim da bi ti manje vremena i truda trebalo da napraviš novi skrečbild patuljačke mašine nego da lepo napraviš te slejere kako kolju orkove. Pošto si napisao da praviš mašine za još 4 tvoja druga ako ima neki koji igra sa orcima i goblinima možda bi bila pametna ideja da njemu daš ovu mašinu, i to samo do trenutka kada ćete napraviti neku bolju i lepšu. Nek ti je ovo bio prvi pokušaj, koji se nije baš pokazao kao uspešan. Ali ako imaš i malo razuma prestani da smišljaš ideje da OVO proguraš kao grudge thrower i napravi novu mašinu koristeći ideje koje su ti ljudi već dali. Što se tiče veličine same mašine čini mi se da je ovo preveliko (a sudim po onim čačkalicama koje si zabadao u postolje). Pogledaj na slici kolika je mašina u poredjenju sa posadom pa uporedi sa tvojim figuricama patuljaka koje imaš i nećeš imati problema da odrediš veličinu.
Image
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Bathory »

@Moff Tarkin

A koliko ti, zapravo, imas godina?
Image
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

@Vejn
Auu napravim katapult i odjednom znas kavka sam osoba...
Sta bi bilo da sam napravio nesto vece
@Bathory
Sto je to vazno ?
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

milosh wrote: Iskreno mislim da bi ti manje vremena i truda trebalo da napraviš novi skrečbild patuljačke mašine nego da lepo napraviš te slejere kako kolju orkove. Pošto si napisao da praviš mašine za još 4 tvoja druga ako ima neki koji igra sa orcima i goblinima možda bi bila pametna ideja da njemu daš ovu mašinu, i to samo do trenutka kada ćete napraviti neku bolju i lepšu. Nek ti je ovo bio prvi pokušaj, koji se nije baš pokazao kao uspešan. Ali ako imaš i malo razuma prestani da smišljaš ideje da OVO proguraš kao grudge thrower i napravi novu mašinu koristeći ideje koje su ti ljudi već dali. Što se tiče veličine same mašine čini mi se da je ovo preveliko (a sudim po onim čačkalicama koje si zabadao u postolje). Pogledaj na slici kolika je mašina u poredjenju sa posadom pa uporedi sa tvojim figuricama patuljaka koje imaš i nećeš imati problema da odrediš veličinu.
Pa mislim da je za pola postolja sire i za postolje duze ali to je napamet procena gledajuci slike.
Nepravim njima masina nego farbam i pomozem oko jos necega sto trenutno nama vaze sa temom, ovo jeste moj prvi pokusaj i bice normalno i drugi i treci i tako dok me neko ne bude zamolio da prestanem da kacim moje slikice :)
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by deka »

Sto je to vazno ?
Verovatno zato što se ponašaš kao neko ko ima 9,35 godina :evil:

Što pre shvatiš da si rešio da se baviš skupim hobijem, to bolje po tebe...

Biće jednostavnije i tebi, i onima sa kojima se igraš...

Ljudi jednostavno vole da obe armije na stolu liče na nešto...
Last edited by deka on Mon Sep 21, 2009 10:19 pm, edited 1 time in total.
Image Image
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

@deka

Pa mozda mi je 7 godina pa mi je drago sto izgledam starije :D
A izgleda se opet vracamo na to da se nekome ne svidja katapult i zato ga ne bi trebao imati u armiji.
To je stvarno ne demokracki da ne koristim neki drugi izraz koji nije primeren mojim godinama :P
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Hypodermic »

8O

Dve strane gluposti za jedan dan?! A moze jedan lock, o moderatori?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Katapult (domaci :) )

Post by sto mu gromova »

shunka evo ti katanac, pa zakljuchaj.
Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Kirgan »

Ok za pocetak pokusaj da napravis jos koji a nije zgoreg da napravis recimo jos par komada sa predlozima koje si dobio a ovaj sacuvaj kao dragu uspomenu i merilo napretka koji iskreno ocekujem ako si ono napravio za tako malo vremena onda mozes bolje za vise vremena i sa pravim materijalima 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Katapult (domaci :) )

Post by bojan »

Moff_Tarkin wrote:A izgleda se opet vracamo na to da se nekome ne svidja katapult i zato ga ne bi trebao imati u armiji.
Ne. Svi zapravo misle da ga trebas imati. Malo (vise) smeha kada se pojavis na turniru nikada nije na odmet.
Evo predjasnih laurelata:
Metalik demonska legija
Radioaktivni Tzeench
Tvoj katapult
Carnifex sladoledzija
To je stvarno ne demokracki da ne koristim neki drugi izraz koji nije primeren mojim godinama :P
Vidi ko to kaze:
Ja ovu igru ne igram zbog drugih vec zbog mene
Ovo sto ti hoces nije demokratija vec komunizam - ti imas sva prava - igras se samo zbog sebe u igri gde su potrebne dve osobe, zajebavas izvodjenjem djubreta sa ulice ljude koji su se barem potrudili da im vojka lici na nesto (da se razumemo - video sam puno rucno radjenih radova, ukljucujuci i kociju pravljenu u pradavna vremena od sibica. I to me ne vredja ni malo, cak mi je i drago za kreatore istih, jer ti radovi lice na nesto za razliku od ovog katapulta). A niko ne sme da te kritikuje/zajebava.
I vidis - kao sto rekoh niko ti nece zabraniti da ucestvujes na bilo kom turniru - meni bi cak bilo drago. Samo isto tako niko ne moze zabraniti ljudima da se smeju tvojim radovima. Pogotovo zato sto ni dobronamernu kritiku ne prihvatas. Kada to shvatis poverovacemo da imas godina koliko tvrdis.

PS. Ne zakljucavati temu nikako, neka ostane kao podrska svim ciganima (sa malim c).
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: Katapult (domaci :) )

Post by kgkid »

Evo jos i patuljak da kaze svoje ;)

Katapulti su odlicno osmisljeni i odradjen, ali nisu na nivou patuljackih masina.
Odlicno bi mogali da prodju kao deo orkovske armije, mozda cak i umesto nekog trebusea u seljackoj buni (ne uvreda, vec vrsta bretonske armije), uz dodatak Rhinoxa i kao scrap launcher. Patuljak ipak ne bi smeo da dozvoli da mu drvo bude krivo, nikada ne bi upotrebio konopac kao vezu izmedju greda...

Znaci, ovo je primedba samo sa aspekta price i karaktera patuljaka, nikako kvaliteta minijature, za koje, odmah podvlacim, mislim da su odlicne.

Inacenje nije lepo, ali nisi jedini koji se inati, a neki su, po obicaju zajedljivi, tako da cu ponoviti savet koji sam dobio u slicnoj situaciji: "Neke ljude stavis na ignore listu..."
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

bojan wrote: Vidi ko to kaze:
Ko kaze molim te ?Ti ko Vejn okacim sliku i znate me .... Ljudi stvarno se bojim da okacim jos slika mozda saznate broj moje kreditne kartice preko njih


bojan wrote: Ovo sto ti hoces nije demokratija vec komunizam - ti imas sva prava - igras se samo zbog sebe u igri gde su potrebne dve osobe, zajebavas izvodjenjem djubreta sa ulice ljude koji su se barem potrudili da im vojka lici na nesto (da se razumemo - video sam puno rucno radjenih radova, ukljucujuci i kociju pravljenu u pradavna vremena od sibica. I to me ne vredja ni malo, cak mi je i drago za kreatore istih, jer ti radovi lice na nesto za razliku od ovog katapulta). A niko ne sme da te kritikuje/zajebava.
I vidis - kao sto rekoh niko ti nece zabraniti da ucestvujes na bilo kom turniru - meni bi cak bilo drago. Samo isto tako niko ne moze zabraniti ljudima da se smeju tvojim radovima. Pogotovo zato sto ni dobronamernu kritiku ne prihvatas. Kada to shvatis poverovacemo da imas godina koliko tvrdis.

PS. Ne zakljucavati temu nikako, neka ostane kao podrska svim ciganima (sa malim c).
Opet pogresno , ja sam rekao u kom smislu sam to izjavio i ne znam zasto svakome posebno moram nesto objasnjavati ?Ima samo 4 ljudi ( + kgkid ) ovde koji se trude da sa kritikama poboljsaju katapult ostali ubijaju vreme.
Nemam nista protiv tudjeg misljena a gomila ljudi koji ce da se smeju mom katapultu me jos i mami da ga stavim u armiju
Ovaj tvoj ps. mi ne zvuci kako treba .. da li ti to mene zoves ciganom?Ako je odgovar da onda to stvarno nije uredu ja ovde nikoga nisam vredjao da trpim dosta toga a ako imas neke uvrede spremljene reci ih meni kada ti pokazem katapult.
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: Katapult (domaci :) )

Post by kgkid »

ja nisam ljud? :lol: :lol: :lol:

Off topic, znam, samo morao sam da se nasalim :)
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

Ti si patuljak :)
Sam si rekao :)
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Moff_Tarkin »

Ove je film sa jednog skorijeg turnira u wh-u .. ovde ga kacim zato sto ima jako zanimljivih konverzija i to nikome nesmeta temo jer je ljudima cilj zabava a ne show off-ovanje ....
http://www.youtube.com/watch?v=pmMCx2J_ADI
Pratim tu zajednicu a i kontaktu sam sa likovima pa rekoh da okacim
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Katapult (domaci :) )

Post by Shunka »

Ucini sebi uslugu i dozvoli da tema tvog katapulta padne u zaborav.
Sad cu da zakljucam thread ako otkrijem kako se to radi.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Kreativna sekcija”