TK & VC Zombie Elves :-)

Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by Hypodermic »

Emo cart?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

orome pancevo wrote:Mislim da bi cart trebao da ofarbas tako sto pustis sebi krv i poprskas ga istom...onda je potpuno ne bitno od cega je napravljen...svi ce znati sta je! :twisted:
onda ce izgledati kao, kako da se izrazim, nekakvo crveno sranje 8) , a danas sam napravio jedan kart sa glavama na gomili i jos 2 karta sa plutajucim glavama . . .

Evo kola sa nagomilanim glavama:
Image
Image
Image
Image

A evo i gulova:
Image
Image

...i na kraju kola koja trebaju da izgledaju kao na slici:
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by Hypodermic »

Sta bese rece, ovi goblini su ti kao zombiji? Nabaci im greenstuff-om neku grbu ili slicno i imas Igora za izvoz :D A za kart, hoces li praviti da zaista plutaju u necemu (tipa u lokvi krvi) ili ce samo da budu ovako nagomilane? Ako ces da pravis da plutaju, konsultuj se sa betom oko koriscenja drvofiksa za water effects, samo ga nekako... ofarbaj u crveno, ako je to moguce.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Zogdar
Posts: 63
Joined: Fri Jun 09, 2006 8:57 pm
Location: Obrenovac

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by Zogdar »

E, stvarno, udari gobosima grbe. Mislim da bi mnogo manje licili na Night Gobline kada ne bi imali te kapuljace, ali bilo bi previse rada da uradis da budu gologlavi.
Ovaj kart moze da izgleda lepo ako budes dodavao jos nekih detalja, da izgleda vise vampirski. :)
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

za grbe cu razmisliti, mada imam ih previse (gulova) pa cu videti...
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by Ko, jel' ja? »

Čekaj, kad goblinima odsečeš nos oni postanu ghoulovi? :-k
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by Hypodermic »

Ko, jel' ja? wrote:Čekaj, kad goblinima odsečeš nos oni postanu ghoulovi? :-k
Pa ako im stavi i grbu licice na one Igore iz frankenstajnovih filmova, pa kao moze, ali ovako... izgledaju kao nesto sto nije goblin, ali nije bas ni ghoul... Ok, menjao im je i oruzja, i ovaj na kociji ima skroz zamenjenu ruku. Teklise, a da ti to doneses u nedelju da vidimo na sta lici?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

Ko, jel' ja? wrote:Čekaj, kad goblinima odsečeš nos oni postanu ghoulovi? :-k
ovaj, odsekao sam im i brade i i spicaste kapuljace i nos, ima tu jos da se radi, mozda grba, u principu ideja je jako cheap . . . Ono sto zelim da uradim od ghoulova jeste da izgledaju kao neki fanaticni worshiperi njihovog lahmia vampira, da budu malecni (sto vec gobosi jesu) jer su se smanjili tokom stotina/hiljada godina, da iako su undead i nije im hladno (za razliku od novih gulova koji su pisrsovani i goli) imaju kul odore i pre svega da izgledaju zlokobno/undead a ne zlocasto/goblinski-spicast nos-spicasta brada-spicasta kapuljaca-KKK-okrutan smeh.
Hypodermic wrote:ali ovako... izgledaju kao nesto sto nije goblin, ali nije bas ni ghoul... Ok, menjao im je i oruzja, i ovaj na kociji ima skroz zamenjenu ruku. Teklise, a da ti to doneses u nedelju da vidimo na sta lici?
ispravka, izgledaju kao nekakvi hobgoblini 8) . Vecina njih ce imati kosturske ruke, a od goblinskih strelaca napravicu male smesne asasine (svako ce da ima po dva seciva jer nemaju stitove :) ). Ne znam da li cu doci u nedelju, mozda svratim ali nisam siguran . . .
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by orome pancevo »

Kupi gulove! 8)
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by Dzon Vejn »

Ko, jel' ja? wrote:Čekaj, kad goblinima odsečeš nos oni postanu ghoulovi? :-k
Moj pas nema nos.
Pa kako onda mirise?
Grozno.

:mrgreen:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

Ovako za Bat Swarmove planiram stavljati vrane, pa pitam da li neko ima ideju kako da napravim vrane ili mozda postoji neka nonGW firma koja ih proizvodi :?:
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by orome pancevo »

Mozda oni tomb kingovski lesinari?Jesu malo veci modeli ali to mi jedino pade na pamet.
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

a oni lesindari sa katapulta, nice.... very nice =P~....
samo moram razraditi fazon kako da neke uradim da lete, tj da uzlecu (da imaju rasirena krila) da ne budu svi isti
fala orome, bio si bas od pomoci :) :D
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by Shunka »

Imam ja neke tri male vranice iz Warmachine-a... Mogao bi ih dati, eventualno u zamenu za neke druge bitze...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by novot »

Onaj Cart mi lichi na... bitz box 8)
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

Pravim od chaos Knightova i nove grave guarde Black Knightove, sta mislite oce li ta konverzija uspeti?
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by PeraNekron »

Imaces suvise mesnate konje 8) :lol:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

Ionako bih vampir Lorda vukao sa njima, tako da gube ono skeletal steed pravilo :roll: :twisted:

E da takodje bih iskonvertovao od novih plasticnih Chaos Spawnova 2 Warghulfa, samo im trebam dodati krzno po ledjima i svuda po malo i malo se vise zabaviti facom.... Sta mislite?
User avatar
Zogdar
Posts: 63
Joined: Fri Jun 09, 2006 8:57 pm
Location: Obrenovac

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by Zogdar »

Warghulfe od spawnova? Zanimljiva ideja, ali mislim da bi bilo jako zeznuto uraditi glavu, posto ne postoji ni jedna glava koja je slicna warghulfskoj, pa bi morao da napravis novu glavu od greenstuffa, a u tako nesto se ja ne bih upustao.
A sto se tice black knightova od haotika, ja sam za! Izgledace stvarno opako i mislim da bi trebalo to da uradis. Mislim da bi jedini problem bio to sto bi onda tvoji black knightovi izgledali vece i opasnije od blood knightova. :D
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

Zogdar wrote:Mislim da bi jedini problem bio to sto bi onda tvoji black knightovi izgledali vece i opasnije od blood knightova. :D
a necu ih voditi onda zajedno u istoj listi :mrgreen:
Ne moras raditi vuglu mojim varghulfima, ja cu to nesto da izmodelujem (a da ne bude kao BFSP trol bebica :roll: :lol: ), a ako ti treba bitseva za tvoju Mordhaim bandu samo javi...
User avatar
Zogdar
Posts: 63
Joined: Fri Jun 09, 2006 8:57 pm
Location: Obrenovac

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by Zogdar »

Ma nisam ja za to. Mislim, ne verujem da ce glave dobro ispasti. Super je ideja, krzno je lako za uraditi, bice u dobrim pozama i izgledace nemrtvo ali stvarno ne verujem da ce glave ispasti dovoljno dobro.
Ali ako bas zelis, jbg, uradi pa vidi kako ce ispasti.
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

ovako, posto gw nije napravio nove figure za black knightove (iako su jedna od najboljih konjica u igri), ja se spremam da napravim od Tomb Kings "Heavy" cavalry - barded black knights. Kombinovacu (za jahace) 2 boxa - TK heavy cavalry + grave guard
Image

jedini problem je sto hocu da od smesnih kosturskih konja napravim oklopne konje slicne ovom:
ImageImage

mislite li da je to izvodljivo uz green stuff?
i imate li jos neke ideje??
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by arborsomniorum »

Teclis, poz..

Ljudi to obicno ovako naprave...

Image

Nisam nasao bolju sliku, ali shvatices poentu... Jedino sto je takva opcija skupa, jer treba kupiti box konja starog ili novog haosa, pa jos i skeletonske konje...
User avatar
teclis
Posts: 2241
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: TK & VC Zombie Elves :-)

Post by teclis »

e fala puno!
Locked

Return to “Kreativna sekcija”