konvertovanje zmaja u merwyrma

Locked
Mind Uploader

konvertovanje zmaja u merwyrma

Post by Mind Uploader »

Odlucio sam da zadrzim High elfe i da napravim Lotren Seaguard listu sa dva merwyrma.

zanima me da li neko ima ideju od cega bi mogao da se konvertuje merwyrm?

Ja imam par ideja i zanima me misljenje jos nekoga ko je sklon konvertovanju.
Mislio sam da koristim orkovskog wywerna (odlivak) za jednu konverziju, i he ili we zmaja (odlivak) za drugu...
Sad pitanje: Da li da stavim da imaju samo prednje kandze, ili samo zadnje kandze, ili da budu kao gusteri sa prednjim i zadnjim kandzama, ili kao zmije bez kandzi? Sta je po vama najlogicnije? Da li da mu odsecem vrat sa glavom i rep i to zabodem u postolje kao vire mu glava i rep iz vode?
Da li postoji neki model koji oliver ima da moze bolje da se iskoristi za merwyrma? Mozda hidrino telo + jedna glava, ili samo glava i rep...?

Pozdrav! :)
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Mislim da ću za par nedelja imati nešto što će ti savršeno odgovarati :wink: ! Jedino, moraš sam da odlučiš da li cela figura ili delovi (glava sa vratom + rep). Da, model je inače orginalan i veći od većine do sada viđenih zmajeva na ovim prostorima :!:
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

jedan zmaj je morao biti ubiven.... e stvarno strpi se malo i imacesh dosta novih do sad nevidjenih delova za zmaja.
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

evo, i ja da se javim, posto sam video zmaja WIP... to je nesto najlepse na sta mozes da potrosis pare! kupuj, kupuj, kupuj! :D

Stvarno, neverovatno uradjen stvor, pravljen od misica pa navise! Svi moraju da imaju BAR jednog kod kuce!

--
Dervish the propaga(n)dni
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Vide li ga dovrsenog (posto cuh da se vec pojavio jedan, mozda ih vec ima nekoliko) ili u onom stanju u kome ga mi (tj. ja) trenutno imamo?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Kreativna sekcija”