vozila za nekromundu

Locked
Mind Uploader

vozila za nekromundu

Post by Mind Uploader »

od cega da napravim tockove za vozila za nekromundu?
tj. sta podseca u dovoljnoj meri na tockove za motore za 40k?
a da je lako nabavljivo i jeftino... :)

od cega da napravim gusenice za jel'te gusenicno vozilo tipa rhino-a?

gde moze da se nadje ona zica koja tako dobro izgleda kao zicana ograda pored minijatura?

takodje ako neko zna gde mogu da nabavim nekoliko zaista jeftinih decijih igracaka koje posle mogu da konvertujem u vozila a da su u razmeri necromunda figura (ne, necu da idem da otimam deci po ulici, mrzi me :)) i da budu smislenog oblika, napr. kao oni bageri koje je lik iz white dwarf-a koristio za cult of speed orkove :).

Ako neko slucajno ima nesto od bitsa sa vozila da mu nije potrebno, prikupljam priloge. Takodje i neiskoriscena oruzija sa tekova etc.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Izvini Srki ali moram odve da postujem da vidim da li ca Awakened i MegaJaba da odve opet prospu svoj mozak, posto se pojavljuju na najrazlicitijim mestima koja ih u zivotu neinteresuju samo da bi se malko pro*****.

A sto se tice tockova mislim da imam neke tockove iz lego kocaka koji su bas nekromundicni, samo ih treba iskopati!!! :D:D:D Ali dacu sve od sebe...
Image
Image
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Savet - idi do vojnoizdavackog zavoda prekoputa platoa, i pazari model dzipa ili halftrack-a iz WWII,u razmeri 1/35, odlicno ce ti posluziti da napravis vise vozila, ako se pridodaju neki pidsovi - evo ja imam par sitnica za rhinoe.

Sto se tice detalja za konvertovanje - kao ona tvoja zica - imam mrezu za komarce ako ti treba, dobro sluzi, a za se interesantne sitnice i cudesa, idi do prve masinske radionice i trazi resto delove bilo cega :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Nemoj u Izdavacki centar... Oni nabavljaju makete od M-Hobby-a (nalazi se na NBG iza Zepter-a u jednoj zgradi), i barem su 20-30% skuplji... A i izbor je u M-Hobby-u daleeeeko veci...
Veruj mi, bavio sam se maketarstvom, i tamo sam se snabdevao :P
Locked

Return to “Kreativna sekcija”