Q: Udead...

Locked
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Q: Udead...

Post by kgkid »

treba mi pomoc.

farbam svoje TK.

Koske su proste.
UShabti... takodje.

Problem mi predstavljaju karakteri, kerioni i bubice.

dakle:
1. trebaju mi ideje, kako farbati milenijumima staro meso? delove sasusene koze i slicno?
2. sta sa zavojima?
3. one bubice, skarabeje, koji su u principu sedefasto crni sa plavicasto zelenim prelivima, kako ofarbati da se primete?
4. kerioni se farbaju kao da su sveze overupani... to nije to po mojoj proceni... ideje za trulo meso?

koliko je rotten flash koja se koristi za zombije korisna boja?
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Q: Udead...

Post by teclis »

ja bojim kozu kralja braon (scorched brown => graveyard earth) a za prishtove i dalje ne znam kako da bojim...
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Q: Udead...

Post by Pendargon »

koliko je rotten flash koja se koristi za zombije korisna boja?
Ekstremno korisna, ali nimalo za ono za sta bi trebalo da bude, tj, za farbanje trulog mesa... Predlazem teracota osnovu, pa preliv nekim tusem (npr brown ink ili fleshwash), a onda lagani highlight nekom zelenkastom, pa onda rotting fleshom i dwarf fleshom....
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Q: Udead...

Post by novot »

Ako si imao prilike da vidish mumije ('raspakovane" t.j. bez zavoja), verovatno ti je upala u ochi prilichno smedja (boja zemlje, tera kota i sl.) boja koze- nikako rotten flesh kakav se koristi za neshto shto je 'gnjilo'! Ovo je sasushena, eonima stara koza, a ne trulez od pre 7-8 dana. Morbidno zvuchi, ali je tako 8)
Skarabeje mozesh bash tako da farbash: prvo u crno, zatim jako tamno plava, pomeshana sa nekim (srebrnim) metalikom- eto ti metalno plave boje skarabeja iliti kotrljana (da ne kazem balegara) iz filma "Mumija" :wink:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
Locked

Return to “Kreativna sekcija”