Scratchbuilt Thunderhawk WIP

Locked
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Scratchbuilt Thunderhawk WIP

Post by meloras »

Evo prvih slika.Radjen je kompletno od kartona,motori su od kutijica za sumece tablete,postolje je od stirodura.
Za sad nema oruzje jer ga nisam jos napravio,nema landing gear ali bez njega jos i moze da ostane.Treba rep,krilo desno i prednja zakrilca da nekako ojacam jer stalno vise.Nisam jos okacio ona dva krilceta na koje idu lascanoni iznad velikih krila.Takodje sam karton na nekim mestima nije bas nejsjajnije ispao pa se vide pukotine koje se nadam da cu pokriti u daljem radu.moja greska je sto su krila i zakrilca tanka jer sam zaobravio da stavim ojacanje (tj da krila budu deblja).I izvinjavam se na skroz socijalnom postolju i nacinu kacenja samog modela za postolje,ostao sam bez inspiracije.
Na slikama se vidi neofarban iz nekoliko uglova,i jedna sa marincem na sebi just for the scale of it.Ove dve u crnom su nastavak radova posle prajmovanja sprejom.
Buduci modeli ce imati vise detalja,pogotovo na prednjoj strani,prozorima kabine i moguce da cu napraviti vrata koja se otvaraju.
Ukratko,zadovoljan sam kako je ovo ispalo,i poredeci ga sa slikama drugih thawkova from scratch ovo je skroz ok.
Misljenja i saveti su dobrodosli.


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Mind Uploader

Re: Scratchbuilt Thunderhawk WIP

Post by Mind Uploader »

Skroz ok, da se uradi od tanke plastike izgledao bi super... Zamolicu te mozda u nekom momentu da mi das template, ako ti nije problem...
A kutije od sumecih tableta i meni resavaju neki problem sa scratch-bildom, dobra ti je ideja...
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Scratchbuilt Thunderhawk WIP

Post by meloras »

Templejti su na netu.Baci oko na razne yahoo grupe.
Od istih sam preuzeo templejte za tonu stvari od kojih planiram da radim banebladea,drop podove,marinacka vozila,warhound titana,thunderbolta i lightninga.Ima dosta al nema veze.
Locked

Return to “Kreativna sekcija”