Moj demoni :D

Locked
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Moj demoni :D

Post by PeraNekron »

Ovim hobijem se bavim jedva pola godine. Imam podosta necrona, a cisto iz zezanja sam krenuo da skupljam chaos daemons. Poceli su mnogo da mi se svidjaju. Da ne duzim, evo ga moj prvi bloodthirster :)

http://olovni.deviantart.com/art/The-Bl ... r-97587331

Image

Comments welcome. Kritike, saveti, sve je cool :) Ipak sam pocetnik :)
Last edited by PeraNekron on Thu Sep 11, 2008 12:35 am, edited 2 times in total.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Moj demoni :D

Post by Shunka »

Krv na sikiri ti izgleda rozikasto. Moj savet da ti se to nikada ne desi - pomesas Red Ink i trunku crne boje. Efekat krvi koji mene zasad najvise zadovoljava.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Moj demoni :D

Post by PeraNekron »

Point taken. Mada...secam se kako je izgledala moja krv kada se sasusi, pa mi nekako sinulo (ovo zvuci malo morbidno, ali imam dobro vizuelno pamcenje :) ). Ikona koju nosi na grbaci je zapravo ikona od bloodlettera, ostali mi neki bitzi, pa resio da mu to priheftam na ledja. Ali imacu to sa red inkom na umu. Mada i ovako mi se svidja. Izgleda.....realnije (ovo je moje licno zapazanje).
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Moj demoni :D

Post by Hypodermic »

Ccc, pero, ni sliku ne umes da okacis :) Pa gde link direktno do moje strane, samo si trebao img da stavis...

Kako sam video model i uzivo, moram da priznam da na fotografiji izgleda bajnski, bas mozete d auzivateu detaljima. Jeidna primedba na farbanje koju imam je mala flekavost bone povrsina (preterano razvodnjen bleaced bone na crni undercoat), i nepreciznost prilikom rada lica i noktiju, ali to su sitnice. Koliko vidim figura je bas zahvalna za farbanje i detalji jednostavno sami iskacu :) Odusevljen sam izborom boja, bas je true khorn :D
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Moj demoni :D

Post by PeraNekron »

Ccc, pero, ni sliku ne umes da okacis :) Pa gde link direktno do moje strane, samo si trebao img da stavis..
Nikad nisam rekao da sam pametan :lol:

Dobro sad, s obzirom koliko sam vremena ulozio u ovo (ja sam psihicki/fizicki nesposoban da farbam jedan jedini model vise od par sati, to cu morati nekako da korigujem) izgleda predobro, meni barem.

EDIT: Tek sam sad primetio da sam topic nazvao "moj demoni" umesto "moji demoni".....e bre, sta ispiti urade od coveka.... :roll:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Moj demoni :D

Post by teclis »

bravo :applause:
super je obojeno za pocetnika :D
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Moj demoni :D

Post by Millenium »

Vrlo lep Model narocito mi se svidja sto nije prenaglasen ljudi tu obicno zeznu sa Khornom samo nastavi tako i soon maybe a Golden Kirgan&Dule painting award 8O
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Moj demoni :D

Post by PeraNekron »

Upoznajte novog chobanina :D

Image

EDIT : ovde je jos jedna verzija slike, slikana mojim ubogim aparatom na krajnje amaterskoj pozadini http://img401.imageshack.us/my.php?imag ... er2iw0.jpg
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Moj demoni :D

Post by teclis »

bas je cobanin :mrgreen:
salim se, odlican demon, nastavi samo tako.... :)
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Moj demoni :D

Post by Kirgan »

Bar je na udobnom negova pozadina 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Moj demoni :D

Post by sto mu gromova »

lepo, lepo...
ja bih samo josh malo hajlajtovao kozu, ali poshto ti "ne verujesh" u te priche... 8)
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Moj demoni :D

Post by PeraNekron »

Sad sam ga lakirao, pa sad je "malo" svetliji :D A to da mu koza bljesti od crvenog i sve...big no no..zalim Zlajo...(preterani) highlight kod mene...ni pod razno 8) :lol:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Locked

Return to “Kreativna sekcija”