Tutorial za fotkanje minijatura

Locked
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Tutorial za fotkanje minijatura

Post by Hypodermic »

Znam da je na engleskom, ali ipak je prvenstveno radjen za strance koji ne umeju ni da kliknu kako treba.
Slika je VEEEElika (6 mega), tako da ostavljam samo link do nje.

http://fc41.deviantart.com/fs36/f/2008/ ... Olovni.jpg
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
ZorzSERBIA
Posts: 97
Joined: Sun Apr 01, 2007 10:24 pm
Location: Zapadni SREM
Contact:

Re: Tutorial za fotkanje minijatura

Post by ZorzSERBIA »

Boco,
svidja mi se kako si odradio ovaj tutorial za fotkanje :applause:
Mada si možda trebao ubaciti i koju sličicu kompletne postavke :-k
Ono tipa 2 lampe ,figura u pozadini,kamera ispred na ploči na kojoj je postavljena itd..
Ali i ovako je i više nego dobro.

Pozdrav

Žorž
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Tutorial za fotkanje minijatura

Post by Hypodermic »

Planirao sam to da uradim, ali sam kao za inat tog dana zaboravio da ponesem drugi aparat da slikam postavku kako sam stavio aparat, model i sl stvari. Potrudio sam se zato sto bolje recima da opisem taj postupak, a eventualno kada sledeci put budem slikao modele, slikacu i postavku (sto ce biti verovatno vec u sredu), pa ce tutorijal da bude dopunjen.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Locked

Return to “Kreativna sekcija”