rezultati i slike sa "speed painting turnira.

Locked
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

rezultati i slike sa "speed painting turnira.

Post by sto mu gromova »

evo i slike svih radova na "speed painting" takmichenju. na slici su poredjani bash onako kako su bili rasporedjeni za vreme glasanja. odozgo na dole i s leva na desno:
1.nemanja______ 6 p.
2.damjan_______ 1 p.
3.dorijan_______31 p.
4.nikola________10 p.
5.ivan_________ 62 p.
6.shunka_______44 p.
7.stojche______ 13 p.
8.ja___________ dnf
9.joca_________11 p.
10.sima________17 p.
11.nejko________1 p.
12.iguman______25 p.
13.boca________27 p.

Image
hvala svima koji su glasali za mog imperijalca, ali iskreno mislim da je ivanov i shunkin, pa chak i igumanov bio bolji. nisam zeleo da uchestvujem kompetetivno, i to je sve. naravno, ne zelim da kazem da sam favorit po bilo kom osnovu shto se tiche brzog farbanja. ima mnogo boljih od mene.
nego, na moju veliku zalost, nisam bio prisutan na dodeli nagrada za warhammer i speed painting, bilo mi je jako loshe, i josh uvek imam visoku temperaturu. par mojih komentara:

nemanjin rad je fin, ali treba malo urednije.
damjan je suvishe izmrljavio.
dorijanov rad je bio jako lep, sa crvenom unutrashnjoshcu na rukavima, i lepo postolje.
nikola, jako dobro poshto je ovo koliko sam shvatio, jedna od prvih obojenih minijatura.
ivanov rad je najefektniji, lepa kolor shema, i lepo nijansiranje.
shunka je imao najlepshe uradjeno lice, i generalno je lepo nijansirao.
stojche je imao lepu ideju, samo je na kraju sve osim bele ispalo tamno.
jocin rad mi izgleda suvishe ravno... i bela ivica postolja :?
sima se pokazao jako efikasnim. iskreno sam iznenadjen. jedina zamerka je to shto postolje nije uradjeno.
iako je nejko dobio samo 1 poen, interesantan rad i ideja da imperijalac lomi drshku o koleno.
igumanov rad je jako lep, kao i ivanov, ima interesantnu kolor shemu, i da je lice lepshe uradjeno, bilo bi gusto.
bocin rad je na kraju ispao efektan. kad bi imao hrabrosti da izadje iz shablona kolor sheme...

zahvaljujem se svima koji su uchestvovali, i hvala shto odrzavate ovu granu hobija. ove godine turnir je bio jako dobar, bar ovaj farbachki deo, i bash mi je drago da je bio ovoliko posecen. nadam se da cete i sledece godine uchestvovati, i da cete spremiti neshto namenski za takmichenje. ziveli.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: rezultati i slike sa "speed painting turnira.

Post by Hypodermic »

Iskreno, mrzelo me da izlazim iz jednog postojeceg (predpostavljam cak i istorijskog) nacina farbanja ovih momaka, tek posle videh kod staljina u knjizi da ih i GW farba ovako za primer ^_^. Oh well, ja sam zadovoljan kako je ispao. Odusevila me je konkurencija ovaj put, svi radovi su bili dobri. Predhodna dva puta bilo je nekih stvarno mrljavih (toliko mrljavih da Damnjanov izgleda ofarbano u poredjenju sa njima :D)

Hi-Res Slike ce biti dostupne od sutra u HS-u, pa ko hoce nek dodje sa USB-om da ih preuzme.

I naravno, Zlajo, sve cestitke na organizaciji i ovoga i ekspozea figra prvog dana :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: rezultati i slike sa "speed painting turnira.

Post by Olsianon »

Prvo POZDRAV svim FARBAROSHIMA !!!
Zao mi je sto nisam imao vremena da vam se pridruzim u speed painting-u, manje vise sve brzoofarbane figure izgledaju dobro, ocigledno su nijanse i ovde odlucivale!
Sto se prvog dana tice, mogu samo reci da sam odusevljen organizacijom samog dogadjaja i domacinskom atmosferom turnira!
POZDRAV SVIMA!!!
User avatar
joca☻
Posts: 170
Joined: Sat May 03, 2008 7:48 pm

Re: rezultati i slike sa "speed painting turnira.

Post by joca☻ »

ko je ne kraju imao najvise glasova?i hvala zlaji sto je sve ovo organizaovao :D
User avatar
joca☻
Posts: 170
Joined: Sat May 03, 2008 7:48 pm

Re: rezultati i slike sa "speed painting turnira.

Post by joca☻ »

ok ne treba,video sam :D
Locked

Return to “Kreativna sekcija”