svaka pomoć je dobrodošla - tereni

Locked
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

svaka pomoć je dobrodošla - tereni

Post by stalker »

Dakle,

kolege hobisti i oni koji imaju neki višak vremena a žele da izbjegnu buljenje u računar/TV prijemnik dobrodošli su da pomognu oko farbanja terena za predstojeći turnir drugog i trećeg Maja ove godine. Napominjem da je napravljeno jako puno terena , ljudi koji nisu imali prilike da vide šta je urađeno biće u najmanju ruku šokirani. Brojem i kvalitetom. I to bez pretjerivanja.

Uzgred budi rečeno, terena ima dovoljno, dosta toga će biti "undercoatovano" i bilo bi sasvim ok da imamo bar "brašovane" komade terena. Neki komad lišaja i nešto malo statičke trave i biće to sasvim ok. Neke stare terene da osvježimo novim slojem farbe.

Sem toga,biće prilike malo da se družimo, malo da raspredamo priče oko mogućih listi za turnir.

Dolazi topliji period koji će nam omogućiti prijatniji rad i prijantniji dolazak u HS.

Čak i da imate obaveze , pa nemožete da nam se pridružite oko farbanja , ja vas molim da pogedate da livam je ostalo bitseva za 40k, jer imamo neke ideje da napravimo jednu gomilu "counter"-a za potrebe igre po novoj ediciji. VJerujte da je mnogo interesantnije kad su "custom made counter"-i na tabli.

U suštini , hajde da se malo pokrenemo sa mrtve tačke, nedajte da vas uhvati letargija.
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: svaka pomoć je dobrodošla - tereni

Post by Hypodermic »

Vise nas je uhvatio faks nego letargija :(
Kako ce za vikend 28 i 29ti HS biti poprilicno pust zbog fantasy turnira u novom sadu, pozivam sve koji nisu u Novom sadu za taj vikend da dodju da sklapaju i farbaju i da se druzimo.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Re: svaka pomoć je dobrodošla - tereni

Post by stalker »

Hypodermic wrote:Vise nas je uhvatio faks nego letargija :(
Kako ce za vikend 28 i 29ti HS biti poprilicno pust zbog fantasy turnira u novom sadu, pozivam sve koji nisu u Novom sadu za taj vikend da dodju da sklapaju i farbaju i da se druzimo.

da bude jasno, i tebi i drugima, ja nikoga nisam prozivao, nego pozvao da pomogne :)


sem toga bilo bi jako dobro kad bi jednom zavrsio taj faks pa da te vodimo da gledas kako druga djeca jedu sladoled :D
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: svaka pomoć je dobrodošla - tereni

Post by Hypodermic »

Znam znam cika Vlado, sve znam. Jos samo 4 semestra, ovaj faks mi ide odlicno ^_^ I ja sam pozvao ljude na druzenje, ako mogu, naravno. A ima ovde jedan koji non stop prica d amoze a kojim tempom radi nece stici ni svoje salamandere da zavrsi za turnir ;)

Cim zavrsim faks ove godine i ocistim sve, vodim te na sladoled ;)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: svaka pomoć je dobrodošla - tereni

Post by Olsianon »

Mala donacija sa moje strane za HS:
Terence neke stare kule na brdascetu, sasvim pristojno izgleda-uz malu konvezriju moze da se napravi Haos Demon pit :twisted: !
Iz starog startnog 40k seta imam obojene delove ruinirane marinacke letelice, banderice ili sta vec!
To je to so far....
Pozdrav svima!
Locked

Return to “Kreativna sekcija”