Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Locked
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Post by opsidiannight »

Moja, možda najčudnija ideja za minijaturu odnosno konverziju jeste herald of Nurgle ili Nurglov Chaos Sorcerer za 40k koji svira harmoniku. Da, baš harmoniku.
Ideja mi je pala na pamet u Zagrebu dok sam, žurivši na turnir, pisao pozadinsku priču za vojsku u kolima. Valjali smo se od smeha.
Bilo bi bruka?

Mislim ovako nešto
Image
plus harmonika
Image

Haos ti na uši ulazi.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Post by Shunka »

Moji bistemnjacki heroji su imali asove kao oruzja.
Poceo sam u jednom trenutku da konvertujem MoW Drakhuna za Warmachine koji umesto konja jase medjeda. Sa tim sto bi dismount verzija bila uspravljeni medjed bez jahaca. Doduse to je bilo pre nego sto je PP objavio figuru medjeda...
Onda imam Viktora Pendraka koji ima patku na glavi, zato sto ima specijalno pravilo 'duck'.
Dalje, kada kupim jos mocvaraca, hocu da im iskonvertujem motike kao oruzje. Posto ovi koje vec imam imaju svi kuke. Mozda jednom od njih ubacim i vile.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Post by opsidiannight »

To po principu: ''Kuke i motike''?
Stara, dobra, narodna!
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Post by Dzon Vejn »

Ja sam na turniru koji je prethodio mom skupljanju beastmena bio toliko revoltiran nacinom na koji su se ocenjivale konverzije, da sam imao ideju da svim beastmenima u svojoj armiji izvajam penise od greenstuff-a. Sprecilo me je samo to sto sam prekasno dobio figure da bih se jos bavio i tim tipom konverzija ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Post by meloras »

Moj blood bowl tim skavena je sacinjen od konvertovanih skavena u male bucmaste leminge(patuljaste hrcke),sa sasavim usicama i jos sladjim njuskicama.Nazalost veoma je daleko od zavrsenog :roll:
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Post by arborsomniorum »

Oва идеја није моја, али је јако добра. Представљам Вам армију Гоботоније..
Дамзелка...
Image

А овде Вам се налазе све конверзије гоблин витезова, од даме са језера. Ако се они осећају као Брeтoнци, а ко смо ми да им противречимо?
http://www.warseer.com/forums/showthread.php?t=195596
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Post by Dzon Vejn »

U jeeee... ova armija je jedna od najbolje iskonvertovanih armija koje sam ja video :D.... odlicna ideja, i jos lepo farba... pogledati stranu 2&3. Stvaro super rad.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Post by kgkid »

Bretonija, ali po Monty Phytonu... Nije moja, ali je dobra:

I oni traze sveti gral :lol:
http://www.remanlegions.com/holygrail.html

Armija iskonvertovana i ofarbana za 30 dana.

Pardon, nije bretonija, ipak je imperija...

Slika je nenormalna, idite pa pogledajte tamo...
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Čudne ideje za figure, koje su vaše?

Post by Hypodermic »

Thousand sons u ghost&spirit fazonu:
Image

Nije toliko konverzija koliko stil farbanja, koji je napravio poprilicno spooky efekat, ako mene pitate.


I naravno, Pobuna Grotova! (mislim da su pravljeni da rade po IG pravilima :D)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Locked

Return to “Kreativna sekcija”