radovi u toku ...

Locked
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

radovi u toku ...

Post by žubor »

Image
Image
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

uuuuuu, sto je lepo! a... sta je to, cika zubore? :lol:

nego, stvarno, sta je to, home-made monolit? Moram priznati da pristojno izgleda, al verujem da ce biti bolesTno dobar kada ga zavrsis i pofarbas! Jedino, predlozio bih ti jaaaako finu smirglu i malo rada da ujednacis sve te rupe/ivice, na fotki izgledaju malkice grubo.
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Post by žubor »

Dervish the neki wrote:uuuuuu, sto je lepo! a... sta je to, cika zubore? :lol:

nego, stvarno, sta je to, home-made monolit? Moram priznati da pristojno izgleda, al verujem da ce biti bolesTno dobar kada ga zavrsis i pofarbas! Jedino, predlozio bih ti jaaaako finu smirglu i malo rada da ujednacis sve te rupe/ivice, na fotki izgledaju malkice grubo.
J*b*g*, ako se ne vidi sta je, dzaba sam krecio.
Inace bice/vec je Drop Pod ;).

Sto se tice ivica ... tu si u pravu, EXTRA su grube ... no polako, tek sam krenuo ;)
Image
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

aaaah, to je znaci! :D
Nikada nisam voleo marince, pa zato nisam prepoznao...
nego - jel' iz planova sa neta ili si sam izdizajnirao/iskonstruisao.

svejedno, jedva cekam da vidim zavrseni proizvod!

--
Dervish the marine-hater
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Post by žubor »

Dervish the neki wrote:aaaah, to je znaci! :D
Nikada nisam voleo marince, pa zato nisam prepoznao...
nego - jel' iz planova sa neta ili si sam izdizajnirao/iskonstruisao.

svejedno, jedva cekam da vidim zavrseni proizvod!

--
Dervish the marine-hater
Nasao sam neke planove na netu odstapmao, iseckao, sklopio i sada idemo dalje ...
BTW ovo cudo meni ne treba jer igram sa Imperialnom Guardom ... nego sam se nesto smorio a uz to sam imao i "prigodan" materijal ...
Image
User avatar
Knight
Posts: 553
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Drop pod je odlican. :wink:

Kada ga zavrsis voleo bih da ga vidim i uzivo, posto planiram i ja da napravim par komada.. 8)
Hari Seldon

Post by Hari Seldon »

ne brini odma se vidi da je drop pod. mogu ti reci da bas fino izgleda.
a kojem chapteru ces da ga pripojis(ja mislim da razliciti chapteri imaju razlicito obojene pod-ove)? predlozio bih ti da dodas neko oruzje. cini mi se da oni imaju nakacen neki bolter a mogu da se unaprede sa deathwind launcher-om. . i ajde molim te posalji mi na mail ( [email protected] )te planove. svaka cast samo tako nastavi nadam se da cemo uskoro videti gotovu verziju hvala
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Post by žubor »

Hari Seldon wrote: a kojem chapteru ces da ga pripojis(ja mislim da razliciti chapteri imaju razlicito obojene pod-ove)?
Kao sto vec napisah ... ja ga necu koristiti ... igram sa Imperialnom Guardom ...
Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

žubor wrote: Kao sto vec napisah ... ja ga necu koristiti ... igram sa Imperialnom Guardom ...
Ma mozes ga koristiti - uzmes Deathwatch Kill Team za jedan HQ slot i ubacis ih u Drop Pod... Cijena prava sitnica... :lol:
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
atma
Posts: 93
Joined: Fri Jul 08, 2005 12:04 pm
Location: Sarajevo

Post by atma »

Hari Seldon wrote:ne brini odma se vidi da je drop pod. mogu ti reci da bas fino izgleda.
a kojem chapteru ces da ga pripojis(ja mislim da razliciti chapteri imaju razlicito obojene pod-ove)? predlozio bih ti da dodas neko oruzje. cini mi se da oni imaju nakacen neki bolter a mogu da se unaprede sa deathwind launcher-om. . i ajde molim te posalji mi na mail ( [email protected] )te planove. svaka cast samo tako nastavi nadam se da cemo uskoro videti gotovu verziju hvala
Mozda ce ovaj link rijesiti probleme:
http://www.retribution40k.net/Projects/ ... oppods.htm
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Post by žubor »

bojan wrote:
žubor wrote: Kao sto vec napisah ... ja ga necu koristiti ... igram sa Imperialnom Guardom ...
Ma mozes ga koristiti - uzmes Deathwatch Kill Team za jedan HQ slot i ubacis ih u Drop Pod... Cijena prava sitnica... :lol:
Evo mene, dizem temu iz mrtvih ...
Razlog je taj sto sam posle gotovo 9 meseci prihvatio predlog i sklopio deathwatch kill team ... pa posto njima treba drop pod ... sta reci ... drop pod je malo usavrsen :mrgreen:, malo nasminak, primovan i sve u svemu spreman za farbanje ... ali dosta price jer slika govori vise od reci ...


Image

Image

P.S. Hvala Braci Corak sto su me odgovorili od pucanja 45 funti za Forge World-ov model ;)
Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Odlicno izgleda i mnogo mi se svidja svala cast Zubi :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Zeleni
Posts: 25
Joined: Fri Mar 28, 2003 10:41 am
Location: Beograd

Post by Zeleni »

Bravo ZUBORE KRALJU (ne znam ali mi je gotivno da zovem ljude kralju mozda jer ne pricam srpski puno).

Extra je transfomacija od one bele krntije do crne smrti...

... dok ne naleti orkski WAAAAAAAH! ...

koji ce da raskanta drop pod i tvoje puni humane. (verovatno u tom redosledu :) )
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Inace kaze se WAAAAAAAAAAAAAAAAGH :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Locked

Return to “Kreativna sekcija”